Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen dolog az hogy az...

Milyen dolog az hogy az unokatestvérem egy szál ajándék nélkül jött a ballagómra?

Figyelt kérdés
Nem vett nekem semmit, még csak egy kis apróságot sem hozott volna.
2016. júl. 14. 12:11
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
47%
Azért ez ténleg nagy pofátlanság volt hogy tesódnak vett egy gyűrűt neked még egy csokit se vagy egy virágot én ezt ballagás után tuti a pofájába vágtam volna hogy:tesómnal gyűrűt veszel nekem meg egy csokit se vagy egy virágot és ha telik gyűrűre nekem hogy nem telt egy tábla csokira ?
2016. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%
*tesómnak
2016. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a születésnapon azt ünnepeljük, hogy világra jöttél, és erre nem is voltál befolyással, nem is emlékszel rá. A suli elvégzése viszont tudatos dolog volt és csak rajtad múlt. Tehát szerintem az iskola elvégzése, még ha könnyű is, nagyobb erény, mint megszületni, arra tényleg mindenki képes volt. Megnéznélek azért, hogy születésnapodra beállít egy rokon üres kézzel és leül tortát zabálni, ahhoz te mit szóltál. Nem a tárgyi dolgokról van szó, hanem a gesztusról és a tiszteletről.
2016. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
42%
Illeni illett volna vinni legalább egy szál virágot,de nekem olyan érzésem van h azért hívtál meg embereket h minnél több ajándékot kapj,én mikor elvégeztem a szakközépet volt aki virág nélkül jött,és én örültem,h eljött és velem együtt örül holott közeli rokon,összejárunk.
2016. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy az én időmben még kicsit nehezebb volt a suli, de igenis megünnepeltük, hogy elvégeztem, érettségi után is, meg a szakmám után is tartottunk kisebb családi összejövetelt.

És ha valakit meghívok egy családi eseményre, pláne ha étteremben fizetem neki a cehhet, igenis xarul esik, ha csak becses személyét hozza meg a komplett pereputtyot (magyarán több embernek is fizetjük a kaját, ami nem két fillér...)


Aki itt lehúzza a kérdezőt, az gondolom a szülinapjára se kér lófa.szt se, mert az nem érdem és teljesítmény, hogy idén se ugrott a vonat elé, és egy évvel idősebb lett. A karácsony meg amúgy is a szeretetről szól...


34n

2016. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
51%
Én nem vártam ballagásra senkitől ajándékot, annak az egy csokor virágnak is örültem, amit az egész családtól közösen kaptam.
2016. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
42%
33. Ha valaki leülne a születésnapomon tortát zabálni úgy hogy még egy kis csokit vagy egy szál virágott sem hozott legyen az barát vagy rokon páros lábbal rugnám ki és szerintem egy virág nem is nagy dolog én is megleptem anyukámat a születés napján egy cserepes virággal
2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem azért, de unokatesótól szerintem nem elvárható.


Én legidősebb unokatesó vagyok, szép lenne, ha mindenkinek kéne külön ajándékot venni. Akkor a legfiatalabb unokatesónk járna a legjobban, mert utána nincs senki, ő csak bezsebeli a meglepiket? Neki nem kell külön adnia, mert nem keres, ő a szülőkkel adja?

2016. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
27%
38-as, de sötét vagy!
2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Hát neki van már munkája és egy gazdag férje. Ráadásul amit még nem írtam le, ennek ellenére követelőztek hogy a gazdag férj ilyen meg olyan ételeket szeret csak, azzal nem voltak elégedettek, amit édesanyám főzött.
2016. júl. 14. 14:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!