Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen dolog az hogy az...

Milyen dolog az hogy az unokatestvérem egy szál ajándék nélkül jött a ballagómra?

Figyelt kérdés
Nem vett nekem semmit, még csak egy kis apróságot sem hozott volna.
2016. júl. 14. 12:11
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
15%
És ha különél? Te mit adtál neki a ballagására?
2016. júl. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
97%
Most akkor édesanyád főzött vagy étterembe mentetek? Egyszer ezt írod, egyszer azt...
2016. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
Étterembe voltunk, de nem ízlett nekik az étel, anyukám külön vitt süteményeket amiket ő sütött, és az sem volt jó a gazdag férjnek. Elírtam, de nem ez a lényeg.
2016. júl. 14. 14:39
 44/58 anonim ***** válasza:
20%
Én még örültem volna neki. Az ajándékaim 90%-át tovább adom vagy kuka. Ami kell azt megveszem. Egy jelképes virágot vihetett volna vagy csokit, de nem akadnák ki ezen.
2016. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
86%
Na most akkor döntsd el, hogy ki sütött, mit sütött, kinek milyen kaja ízlett, mert így nehezen hihető a sztori. Egyébként pedig ha tudod, milyen az unokatestvéred (tehát még sose kaptál tőle semmit), akkor tudhattad, hogy most sem fogsz. Nem értem, miért lepődtél meg.
2016. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mi a halál *** hívtad meg?? Pontosan tudtad hogy milyenek,mit kell ezen meglepődnöd?!
2016. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
50%
Jaj, bezzeg ha a ti ballagásotokra mentek volna üres kézzel, vérig lettetek volna sértve. Sok álszent. Nem illik üres kézzel menni általában vendégségbe. Egy szál virágot illik adni legalább.
2016. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
48%
Miért lennénk álszentek? Illene egy virágot vinni, de úgyis kap eleget. Egyszerre hervadnak el. Nekem az lenne a kellemetlen ha én nem vinnék semmit1, ha nem kapnék akkor nem zavarna.
2016. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
22%

#47

Nem, valóban nem illik. Tehát mivel én ismerem a rokonaimat, és tudom, hogy pl hogyan érkeznének vendégségbe, eszembe nem jutna bármiféle ünnepi alkalomkor meghívni őket magamhoz. Mert meghívni valakit, aki még sose adott nekem semmit, majd ezen rinyálni - hát az kapufa.

2016. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó, te azért hívsz meg valakit hogy kapj valamit? Vagy azért mert mert szeretnéd hogy ott legyenek?
2016. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!