Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen dolog az hogy az...

Milyen dolog az hogy az unokatestvérem egy szál ajándék nélkül jött a ballagómra?

Figyelt kérdés
Nem vett nekem semmit, még csak egy kis apróságot sem hozott volna.
2016. júl. 14. 12:11
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
45%
Nem, én nem azért hívnám meg őket, de azt se mondtam, hogy ugyanolyan helyzetben vagyok, mint a kérdező. Én tudom, milyenek a rokonaim (olyan emberek, akikkel nem érdemes találkozni), tehát nem találkozom velük. A kérdező problémája ugyanilyen logika mentén halad. Akart ajándékot, meghívott valakit, akiről tudta, hogy nem fog adni semmit, csalódott, most rinyál. Hülyeségnek gondolom.
2016. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
80%
És az nem lehet, hogy családilag adtak ajándékot? Gondolom unokatesód szülei is meg voltak hívva, esetleg a borítékba ők is beleadtak? Attól hogy mi a férjemmel anyagilag külön vagyunk anyósoméktól, esküvőn volt már, hogy közösen adtunk az ifjú párnak ajándékot.
2016. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:
34%
Szerintem illet volna valamit adnia, az meg már külön pofátlanság hogy a gazdag férjnek nem ízlett az étel, és ezt ki is mutatta. Nem mindenki olyan bunkó, mint ez az unokatesó.
2016. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
38%
ilyesztő milyen pénzéhesek a mai kölykök
2016. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
41%
Végigolvasva még egyszer a kérdező válaszait, van egy olyan gyanúm, hogy az unokatestvér azért lett csak meghívva, mert van egy gazdag férje, és valami nagyobb összeget, vagy nagy ajándékot remélt. Ki tudja, talán az unokatestvér pontosan tudta/tudja ezt, és direkt nem vitt semmit. Szerintem mindennek két oldala van. Velem is megtörtént olyan, hogy még anno az akkori páromnak a nagypapájának volt a 70. születésnapja. Természetesen engem is meghívtak, volt nagy főzés-sütés, ajándékozás, viszont én nem ismertem annyira, és pár hónapja voltunk együtt akkor még talán a sráccal. Kiderítettem, hogy a papa milyen bort szeret, volt egy kedvence, ami hozzáteszem nem egy olcsó bor, jó minőségű, én azt vittem neki, sütöttem én is süteményt, meg talán még valami apróságot adtam, nem emlékszem már pontosan mit. (Diák voltam még, tehát nem dolgoztam, a szüleimtől függtem anyagilag.) Amikor szakítottunk 3 év múlva rá, akkor visszahallottam, hogy én biztosan azért szakítottam a sráccal, mert anyagilag nem olyan családból való volt mint én (gazdagok a szüleim), és én tuti többet vártam volna, na meg az is micsoda dolog volt, hogy én anno a papa 70. születésnapjára nem valami drága, nagy ajándékkal állítottam be, mikor köztudott volt, hogy új plazma TV-t szeretett volna, és a szüleimnek anyagilag nem lett volna megterhelő, hogy megvegyük. (?????) A pofám leszakad egyébként..na meg kiváncsi lennék én arra, hogy a gazdag rokonoknak biztosan nem ízlett ez, meg az stb. Szerintem te konkrétan irigy vagy rájuk, és a családod is, nem is kedvelitek őket, csak pénz, ajándék reményében elhívtátok, csalódtál most meg pattogsz! Süt az írásodból a képmutatás..szerintem okkal nem kaptál semmit, én elgondolkoznék a helyedben ezen is!
2016. júl. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
60%
Akkor nekik meg nem kellett volna elmenniük, ha semmit sem tudtak neki venni.
2016. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
47%

Abban igazad van, hogy egy csokor/szál virágot, esetleg ballagós lufit illik adni. Valóban szokatlan, hogy ilyet nem vittek.


De az írásodból inkább az jön le, hogy te ezzel is baromi elégedetlen lennél, mert a pénzes rokonoktól vagy egy nagyobb összeget, vagy drága ajándékot vártál volna. Ez már a te pénzéhes, bunkó hozzáállásod.


Off:


Nekem fura ez az ajándékozás ballagásra, az én időmben virág és lufi volt, ajándék ilyenkor soha.

2016. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
44%
"I am the gift"
2016. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!