Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az, amit soha nem bocsájtas...

Mi az, amit soha nem bocsájtassz meg a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 08:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%
Apámnak azt, hogy öngyilkos lett.
2019. okt. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
Anyámnak, hogy az élettársa molesztált, vert engem, terrorban éltem a fél gyerekkoromat és ő ennek ellenére még mindig együtt él vele, sosem védett meg, mert gyenge volt hozzá.
2019. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%
Adjak listát? Sajnos, mindent meg kell bocsátanom, mert másként nem tudok élni. Kemény meló, szó se róla.
2019. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%

Mint a kettes.

Régesrég felnőtt vagyok, anyám elbagatellizálja a mostohaapám bántásait, veréseit, hogy az nem is úgy volt, meg szegénynek rossz volt s gyerekkora (mert akkor ugye rendben van tönkretenni a másét.)

2019. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy "eljátszották" mindenüket. A nagyszülők házait, a saját házukat, mindent. Az összes megtakarításukat beletolták a cirka 25éve veszteségesen működő vállalkozásukba, mondván majd lesz valahogy. Most nincs semmijük. Egy életen át güritzek a semmiért és ez csak 50hez közel tudatosult bennük. Pedig ha csak 15 éve észheztérnek akkor most normális anyagi körülmények között élhetnének és nem kéne folyamatosan stresszelniük. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogyan gondolták ezt, ilyen hosszú időn át hogy nem látták be, hogy ez sehova nem vezet.
2019. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%

Azt, hogy az anyám nem gyűlöli a legkisebb gyerekemet, mert szerinte ebben a világban egy gyerek is fölösleges, nemhogy a harmadik! Amióta létezik, szálka a szemében, minden lehetséges módon kinyílvánította, hogy nem érdekli...

Megszakítottam vele minden kapcsolatot, nem teszem ki a gyerekemet ilyen mérgező nagyszülőnek, csak kimondhatatlanul fáj, amikor azt hallom, hogy mások szülei mennyire oda vannak az unokájukért...

2019. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%
A "nem" szó véletlenül került a mondatba, bocsi
2019. okt. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
93%
Apámnak azt hogy megerőszakolt. Anyámnak azt hogy hazugnak nevezett mikor szóltam neki, és kértem hogy segítsen.
2019. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nincs ilyen, én voltam rossz mindenben, tönkretettem lustaságommal az éveiket, mindig azon stresszeltek, hogy "csaj ez az évem legyen meg " suliba.. persze engem ez nem érdekelt, szó szerint nem csináltam semmit, még cigizni sem cigiztem vagy nem haverkodtam, azon gondolkodtan "mi leszek ha nagy leszek" és lett belőlem egy senki 21 éves vagyok, és ez miatt össze vagyok esve mentálisan.
2019. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy nem láthattam a koraszülött testvéreimet soha, mert "túl kicsi vagyok hozzá". Tíz éves voltam, így sokkal nehezebb volt feldolgozni. A személyzet beengedett volna. Mindketten meghaltak.
2019. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!