Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az, amit soha nem bocsájtas...

Mi az, amit soha nem bocsájtassz meg a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 08:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
90%

Apámnak,hogy sose szeretett és azt,hogy kb. 10 évig minden harmadik nap velem szopatta le magát és dugott meg (a saját lányát...) és minden egyes alkalommal azt kellett hallgatnom,hogy ha csak utalok rá valakinek,az lesz életem utolsó órája...


Senkinek nem kívánok ilyen életet,és amióta csak gondolkodni tudok,minden egyes percben azt kívánom,hogy bárcsak sose tudtam volna,ki az apám...

2019. okt. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
77%
31-es. Azért remélem, hogy ez csak egy troll válasz (bár sajnos kétlem), mert ezzel már bőven el lehetne menni a rendőrségre...
2019. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
94%

Az anyámnak azt,hogy engem mindig háttérbe szoritott a tesómmal szemben.Ezt teszi a mai napig.Gyerekkoromban teljesen elvette az önbizalmamat.

De azért mégis az anyám és szeretem.

2019. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Apámnak a több mint 10 évig tartó lelki és testi terrort. Anyám ott hagyta és úgy akart törleszteni, hogy engem bántott mert tudta jól, hogy anyám szenved ezek miatt. Csak haszontalan, béna, ócska kretén gyerekként kezelt aki semmirekellő és dagadt. Nyomorult leszek mint az anyám aki elhagyta őt. Azt terjesztette, hogy az anyám prostituált és egy putriban lakunk egy alkoholistával. Gyerekként kirakott a mezőn és elindult a kocsival. Én sokáig futottam sírva a kocsi után. 4 éves voltam. 16 éves korom óta nem támogat semmilyen módon, azelőtt a havi 30 ezer gyerektartás is nagyon nehéz volt számára, de sorra vette az új autókat.

Egy igazi szemét szar ember.


Én ennyit tudok az apai szeretetről.

2019. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
"mert ezzel már bőven el lehetne menni a rendőrségre..." Lehetni lehetne, de semmit sem ér vele, és ő lesz meghurcolva, nem az apja. Tapasztalatból mondom hogy nem segít a hatóság.
2019. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
73%
Nos, nekem nem voltak ilyen durva dolgok, meg szerencsesnek is erezhetem magam. :( De ugye mindig mindenkinek a sajat baja a legnagyobb. Nekem az hogy anyam csalta apamat hosszu hosszu ideig, de mar fiatalkorában is ilyen céda volt, csak apám szerette es elvette. Elmeletileg akart gyerek voltam, az első, mégse volt velem soha foglalkozva. Anyam rendszeresen ku..nak, rib..cnak hívott, már 10 eves koromtól, aki elvette az életét, mert hogy neki még 20 evesen bulizni kellett volna, erre jottem en es o feláldozott mindent. Mindig utaltam haza menni, kiskorombol is csak a nagyszüleimről vannak emlékeim, anyamrol is sok, de csak rosszak. A sok kiabálás, haj tépés. Mai napig a testverem a kedvence, o mindent megkapott, ovva van, mint egy csecsemo (már 18), es szószerint anyam ki is mondta hogy o nem ilyen gyereket akart mint en, barcsak más lennék. Vagy hogy en nem vagyok a csalad resze. Ezeket soha nem fogom megbocsátani. Apamnak meg azt nem, hogy ennyire vakon szereti anyamat, aki ugy beszel vele mint egy utolso féreggel, gyulolo ot, max a pénzét szereti, apam megis elviseli. Egy papucs, aki a gyerekeiert sosem allt ki, csak anyamert.
2019. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
81%
"Én nem akartam még egy gyereket" -kösz anya
2019. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
87%
Azt, hogy vertek, szidtak, manipuláltak és emiatt lelki nyomorék lettem
2019. okt. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mindig a bátyámhoz hasonlítgattak. A négyesért leb@@sztak. Azt mondták, semmirekellő, kétbalkezes, takony vagyok és hogy munkanélküli leszek. Apám kiskoromban a karomnál fogva dobott el. Megfelelési kényszerem van feléjük, és már ha valami nem úgy sikerül, azonnal ordítanak.

Sosem kértek bocsánatot egyetlen rossz tettükért/szavukért sem.

2019. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
51%

Apám alkoholizmusa, és apai nagyanyám ehhez való asszisztálása.

Bántani sosem bántott minket, de tönkretette anyumat lelkileg és idegileg. Azóta már rendbe jöttünk, apám bele is halt az alkoholba már évekkel ezelőtt, apai nagyanyám meg a mai napig minket hibáztat mindenért, amikor ő asszisztált az iváshoz, nem mi.

Ezt nem bocsájtom meg neki soha, mert nem nagymama az, aki ilyet képes csinálni, effektíve az unokáit hibáztatja azért, mert az alkesz fia feldobta a talpát.


A beteges szülői elfogultság egyszerűen határtalan.

2019. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!