Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi az, amit soha nem bocsájtas...

Mi az, amit soha nem bocsájtassz meg a szüleidnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 08:13
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%

Azt, hogy apukám nem segített anyámnak semmiben, akkor sem mikor rákos lett. Meghalt anyukám 40 évesen. Aztán meg azt, hogy elajándekozta a kutyámat, és azt mondta egy jó emberhez került aki gondoskodni fog róla, utana meg megláttam a kutyámat egy menhely honlapján. Biztosra tudom, hogy apukám vitte oda.

Sajnos azóta már apukám is meghalt. Szerettem attól független, hogy voltak rossz húzásai. "Klasszikus" értelemben sosem bántott.

2019. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
89%

Azt, hogy utálnak amiért nőnek születtem.

Mert szerintünk, így nem vagyok hasznos tagja sem a családnak, sem a családi vállakozásnak.

2019. okt. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy nem tudtak kulturált, értelmes felnőtt módjára elválni. Hónapokig ment az állandó veszekedés, kiabálás, egymás püfölése, előttünk (8-12-16 évesek voltunk). Ennek 15 éve, de a mai napig a fülemben csengenek a dolgok, illetve tudom, hogy a rossz gyerekkor miatt tartunk ott, ahol tartunk.
2019. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
Pár éve még soroltam volna. Ma már nem igazán jut eszembe olyan ami említésre méltó. Az idő sokat segít abban, hogy máshogy lássa az ember a dolgokat és megbocsásson.
2019. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
69%
Azt,hogy füvel-fával csalta az apámat,miatta lett alkoholista.Sohasem kaptam tõle szeretetet, kihasznált ahogyan tudott.Csak magára gondolt mindig.
2019. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
74%

Anyámnak, hogy kiskoromban ütött-vágott, cigányokkal bulizott amíg mi otthon voltunk egyedül, egyszer lenyomta a torkomon az ételt..azt hittem megfulladok. hogy megkéselte apámat, minket tesómmal rettegésben tartott.

Apámnak, hogy sosem volt otthon, nem nevelt, nem tudott rólam semmit és nem is érdekeltük. Meg hogy a halálba itta magát.

2019. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
82%

Anyám részéről nincs ilyen,akármi is volt.

Apám részéről azt,hogy soha nem láttam,és meghalt mielőtt beolvashattam volna neki.Ha létezik túlvilág,ott nem leszünk puszipajtások.

2019. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
83%
Anyámnak, hogy a szemem láttára verte a testvéreimet. Azt hogy engem vert azt megbocsátottam de azt, hogy láttam ahogy a testvérem sír hogy "kérlek ne" és mégis verik az örökre bennem fog maradni. Ahogy az is ahányszor tehetetlenül fetrengett előttünk részegen. Ezen kívül még van rengeteg de ezeket valahogy nem tudom megbocsátani
2019. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%
Borzasztó ezeket olvasni,hogy voltak/vannak olyan szülők akik így bánnak a saját gyerekükkel.
2019. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
72%

Már túlvagyok rajta de sokáig tartott:

Azért születtem h helyrehozzam a házasságukat, mivel én semmirekellő gyerekként erről nem tudtam, ezért bosszúból mindenhol keresztbe tettek nekem, másrészt mivel nem voltam hajlandó a hid alatt lakni, mellette egyetemre járni és 0-24-ben dolgozni nulla forintért, ahogy számukra ideális lett vna, igy emiatt a bosszú még magasabb szintre lépett és lelki nyomorékká próbáltak tenni minden nap minden percében, a fizikai bántalmazásokat nem is emlitve.

Vállalkozó lettem, jól vagyok, lelkes, szeretetteljes és rengeteg célom van amiket gond nélkül megvalósitok, szárnyalok felfelé a bőségbe és mindenkit viszek magammal, akit csak lehet.

2019. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!