Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek felelőtlen anya...

Szerintetek felelőtlen anya vagyok azért mert megengedtem a 13 éves lányomnak hogy befestesse a haja első két tincsét rózsaszínra?

Figyelt kérdés
Fodrásznál volt, és szerintem abban a világban amiben élünk ez már ebben a korban elfogadható. Mindenki aki eddig látta azt mondta hogy nagyon jól áll neki, viszont az anyósom folyamatosan leszól miatta, hogy milyen ,,felelőtlen” döntés volt.. Ti mit gondoltok?

2020. jan. 29. 15:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:
78%
Dehogyis, biztos nagyon örült neki. És gondolj bele, mi hátránya van abból, hogy van egy rózsaszín tincse? Abból max előnye lett :)
2020. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
76%
Simán! Ez csak a haja, ha full letolatná, akkor is visszanőne. Egészséges, szép, gyerek.
2020. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
76%

Anyósod gondolom szocnyugger.

Az ilyenek sosem fogják tudni elfogadni a másságot.

Mindig külső alapján fognak ítélni.

2020. jan. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit off, a kérdezőnek már válaszoltam. 39.! Emlékszem rád. Te vagy az, aki folyton kiemelte a kérdését? Egyébként ha ugyanaz a lány vagy, örülök, hogy benőtt a fejed lágya, látom, felnőttél, mert akkoriban osztottad az embereket rendesen, nem is csoda, hogy leoltottak. Ha tévedek, akkor sorry. Most már bevallhatod, tökmindegy, tényleg kíváncsi vagyok, miből lett a cserebogár.:) (Többieknek írom, akkoriban még nem volt 16 éves korhatár regisztrációkor.)
2020. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
58%
Az anyosodnak ragaszd be a pofajat! Mit szol be! Eszem megall!!
2020. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
59%

Én ezt max nyáron engedném meg neki. A suliban se lehet nekik se festett hajuk, se festett vagy műkörmük. Legalábbis ahova mi járatunk iskola, a házirendjében ez van. Nem hiányzik, hogy ezért csesztessék.

Majd ha gimis lesz festetheti a haját év közben is.

Engedékeny vagyok, mert ha úgy van hétvégére kilakkozom a körmét, de legkéspbb hétfőn reggel lemossuk. Ez van.

Ettől nem leszel felelőtlen, de egy gyerek legyen gyerek , majd 1-2 év aztán festethet.

2020. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
16%

Nekem fura, amikor egy ennyi idős gyerek festi magát, szempilláztat, körmöztet, fura színű hajat fest.

Oké, fiatalság bolondság, de ebben a korban mi váltja ki ezt?

Proli szülők, hasonlóra nevelt gyerekei az osztálytársak? Vagy hogy jut ilyen egy gyereknek eszébe?

Nekem 12, 16 éves fiaim vannak, de sehol a környezetükben nincs ilyen.

Után látunk csak ilyet.

2020. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!