Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akad ki az anyuka...

Jogosan akad ki az anyuka hogy ki akarunk költözni külföldre?

Figyelt kérdés
Párommal úgy döntöttünk, hogy külföldön szeretnénk élni és dolgozni, ugyanis sok közös tervünk van, családot is szeretnénk és így lenne a legjobb. Viszont van egy kislánya az exétől, aki teljesen kiakadt mikor ezt megtudta. Azóta egyfolytában azon vitatkozik a párommal hogy rossz apa és hogy nem nézi a gyereket, nem is akarja már hogy elhozza, pedig valószínű innentől csak nagyon ritkán fogja látni. Szerintetek igaza van? Végülis a mi életünk
2020. febr. 15. 20:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
54%

Itt nem én vagyok a frusztrált, az egyszer biztos. :D

Nem én vekengek azon, hogy mi az hogy az exferjem élni méri az életét.

Szó nem volt arról, hogy innentől a kérdező letojja a gyerekét, egyszerűen fel nem foghatom ezt honnan szedték egyesek. Úgy csináltok, mintha külföldről nem lehetne tartani a kapcsolatot és mintha soha az életben többé nem jönnének haza a kérdezőék. 🤷🏽‍♀️

Azok a szituk, amiket te felsorolsz, azok konkrétan együttlévő házaspároknál működnek, hogy anyuka beteg, akkor most apuka teszi-veszi a gyereket vagy anyuka el akar menni ide-oda, akkor addig apa vigyáz rá. De jelzem, sokszor még ott is nehézséget okoz, akkor szerinted ezt mégis hogyan lehet összeegyeztetni és kilogikázni már szétment pároknál, akik teszem azt messzebb laknak egymástól..?? Ezt hogy gondoltad pontosan kivitelezni?

Mert eddig csak apukád szapultad.

Néha belefér és hozzátenném, lazán lehet hogy apuka ebben benne is van, ámde a kérdező leírta, hogy ilyenkor is másra bízza a gyereket az ex, ergo esélyt sem kap a kérdező párja. De azért egyből fikázni kell.

Igen persze menjen külföldre, csak kb cs*essze meg, amiért szegény anyukát egyedül hagyja a gyerekkel, mert hát neki amúgy készenlétben kéne várnia, mikor akar anyuka valahova elmenni, ahová a gyereket nem vinné.🤷🏽‍♀️ Még jó hogy kimehet külföldre és elheti a saját életét, de miért kell emellé lehordani, hogy hat de milyen apa az ilyen, hogy hagyhatja magára a gyerekét, utolsó szemétláda és társai. Tényleg nem értem, de mindegy is.

Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!