Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket 26 évesen mennyire...

Titeket 26 évesen mennyire támogatnak még a szülők?

Figyelt kérdés
3 éve dolgoztok amúgy.

2020. márc. 20. 10:02
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
62%
28 vagyok, lakhatok náluk ingyen. Elvisznek néha ide-oda autóval mert nem tudok vezetni, de általában vonattal járok. Apukám szokott nekem főzni meg ennivalót venni (akkor is ha nem kérem :D). Kisebb mennyiségű pénzzel is segítenének ha kellene.
2020. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
36%

Semennyire, miért kellett volna?

Már külön éltem a párommal és a lányunkkal

2020. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
12%

20 evesen költöztem el otthonrol az akkor baratomhoz, es amig nem volt munkam (par honap), addig kaptam kb 50-60ezer ft-ot havonta. Utana lett munkam, nem kertem es nem is fogadtam el tölük penzt. Majd 10 ev utan, probalom inkabb en segiteni öket.

Igaz csak alberletben lakom, es kocsim sincs, de nem panaszkodom, atlagos szinvonalon elek.

Soha nem vartam el, hogy lakast vagy kocsit vegyenek, dolgoztak mar eleget eletükben, hogy gyerekkent mindenünk meglegyen.

A sok halatlan sz*rhazit meg nem ertem, akik elvarjak a nem milliomos szülöktöl, hogy teremtsenek nekik meg mindent (haz, Auto stb)

2020. márc. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
38%
23 éves vagyok. Amióta az eszem tudom dolgozok . Most szétnéztem a lakásba és nincs egyetlen olyan dolog se amit nem én vettem! Kocsi , jogsi mind önerőből ha kellett 2 helyen dolgoztam nem féltem 18 órákat se dolgozni soha. Tudnának támogatni de nincs rá szükségem. Nem azért mert olyan jól keresek hogy mindent megtudok venni , hanem mert megoldom magamnak én közöltem a szüleimmel azt a pénzt amit arra szánnának hogy engem segítenek tegyék el nyugdíjas éveikre. Amig felneveltek is megvolt mindenem , nekik nem .. Most én jövök nekik legyen meg mindenük , ha máshogy nem akkor azzal hogy önálló vagyok . Szeretném ha nyugdíjas éveiket gondtalanul töltenék, nyaralnanak kirándulnának kertészkednének élveznek az életet..
2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
35%

#23. Az aztán a komoly teljesítmény, hogy 20 évesen a barátodhoz költöztél...

Te már 20 évesen is önálló voltál, letettél valamit az asztalra.

Ja, mégsem!


Szerinted én nem költöznék szívesen a csajomhoz, ha -lenne, illetve- lenne neki lakása ahova felajálnja, hogy beköltözhetek?


Szerinted van olyan ember, aki ilyen lehetőség mellett nem válna olyan "önállóvá" mint Te?


+ még 60,000 forontokkal is támogattak a szüleid és még Te szólsz le másokat, az elvárásaik miatt...

2020. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
42%

"ha kellett 2 helyen dolgoztam nem féltem 18 órákat se dolgozni soha."


Ez biztosan igaz, kedves II. Mészáros Lőrinc.


A napi -6 óra alvás biztos elég, fürdeni, étkezni, bevásárolni, meg utazni azt nem kell... Biztos a munkahelyeden aludtál.

2020. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
7%

Feminista vagyok, de mindegy... Persze nem femináci, ebbe most nem akarok belemenni.

Nem tartozik a témához...


Miért nem a barátod költözött a Te lakásodba?

2020. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
31%
Kedves utolsó pont nem érdekel mit hiszel el mit nem ;) vendeglatoztam látszik nincs olyan ismerősöd aki ezt csinálta, én nagyon sokmindenkit ismerek aki így él. En 2 évig -bírtam heti legalább 2x 16 óra munka cserébe 1nap 30-40.000Ft ! Borravalótol fugg + órabér a pultozas !:) 2 nap hosszúba megsúgom péntek szombat . De nem érdekel ki mit hisz el mit nem én büszke vagyok magamra hogy a kocsim hitelmentes nem 200ezer ftos autó, és nem szorultam rá soha a szüleimre . Jaa és mikor munkát váltottam meg jartam mellette pultozni ami úgy nézett ki hogy este 8ra mentem reggel 8ig 12re meg mentem a másik munkahelyemre ;)
2020. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
33%

"Soha nem vartam el, hogy lakast vagy kocsit vegyenek, dolgoztak mar eleget eletükben, hogy gyerekkent mindenünk meglegyen."


Én se várnám el (egyébként így sem várom), ha a barátom/barátnőm a seggem alá túlja a lakását, ahova már csak a gyerkeket kell megcsinálnunk.


"A sok halatlan sz*rhazit meg nem ertem, akik elvarjak a nem milliomos szülöktöl, hogy teremtsenek nekik meg mindent (haz, Auto stb)"


Én sem értem, mondjuk ha egy bármilyen személy megteremtette volna nekem ezeket (barát/barátnő), anélkül hogy bármit is tennem kellett volna, akkor lehet hogy nem prédikáln a vízet és nem ítélkeznék...


Elsőre is ennyit akartam mondani, lehet hogy rosszul fogalmzat és nem ment át.

2020. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
30%

Ha te valoban nö vagy es feminista, gondolom 30 eves korodra mar egy multi ceg ceo-ja vagy, es 3 villad van a vilag különbözö pontjan, es 6 beallos garazsod a luxus kocsijaidnak.


Nem hiszem, hogy egy idegennek kell megmagyaraznom, hogy mi miert törtent anno ugy. Megvoltak az okai.


Ps.:Sajnalom azt a ferfit, aki közel kerül hozzad, mert ha ennyire feminista vagy, hogy neked a ferfi egy kavet se fizethet ki, biztos hogy nem fogjak magukat melletted igazi ferfinak erezni, es csodalkozol, ha majd negcsalnak.

2020. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!