Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket 26 évesen mennyire...

Titeket 26 évesen mennyire támogatnak még a szülők?

Figyelt kérdés
3 éve dolgoztok amúgy.

2020. márc. 20. 10:02
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
37%
26evesen már 8eve külön éltem a szüleimtől. 26evesen lettem Anya. Az első havi albérletet fizették ki a szüleim. Se kocsit, se lakást, semmit nem kaptam.
2020. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
39%
# 46 válaszolónak.Sajnálom, ha félreértettél valamit.Eltartási szerződéssel lett a miénk a mama háza. Az összes költséget mi viseltük 7 évig gondoztam a mamát!Így nem az anyám és testvére örökölt.De megbeszéltük előre ezt velük is.
2020. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
30%
Én szintén eltartási szerződéssel jutottam hozzá a papa lakásához.Felújítottam és eladtam.Az árából vettem egy másik lakást, amiben most élünk a családommal.Nem tudnak a szüleim nagyon támogatni.Csak ebédre hívnak meg sűrűn minket.
2020. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
30%
Nálunk meg eladták a nagyszülők házát ők és megtartották maguknak a pénzt, meg felujították a kertjüket több millióból.
2020. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes egyeseknek mennyire alap hogy dolgozóként is pénzeljék őket, meg súlyos milliókat ajándékozzanak nekik-mikor az emberek többsége hónapról-hónapra él ebben az országban :(
2020. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim válasza:
30%
Lecsóskáposztát
2020. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
70%
27 vagyok, évek óta dolgozom. De például támogatnak azzal, hogy ha hazamegyek hozzájuk pár napra akkor eljönnek értem autóval a 10 kmre levő központi buszmegállóba. Ha épp disznóvágás van akkor tesznek félre nekem is husit, ha éppen kapnak valamit nagyobb tételben abból is tesznek félre. Nem tényleges pénzzel de támogatnak és ez sokat jelent számomra
2020. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen jöttem fel Pestre, mert már elegem volt az otthoni kilátástalanságból, meg a hónapról hónapra élésből.

Támogatás helyett anyámtól megkaptam, hogy milyen szemét vagyok, hogy otthagyom egyedül. Nyomorgott vagy 10 évig mert dolgozni nem akart, vagy mindig talált kifogást, miért ne menjen az épp aktuális céghez.

Nekem is kellett vagy 7-8 év mire összeszedtem magam annyira, hogy most nincs anyagi problémám.

Jelenleg dialízisre járok, de anyám már kijelentette, hogy spóroljak, mert ha transzplantációra kerül sor, ő nem tud segíteni. Szóval meg is dögölhetnék, ha rajta múlna.

2020. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
60%

Ha azért adják,mert megtehetik,és segíteni szeretnék,akkor nincs vele baj.


Szerintem mindenki ezt tenné,ha tehetné.


Ha viszont azért csinálják,hogy ezzel magukhoz láncolják,manipulálják,irányítsák,akkor viszont nem szabad elfogadni a "segítséget".

2020. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
0%

Nővérem mindent megkapott amit akart. Saját lakást, garázzsal. Évek óta albiban lakik, mert már nem tetszett neki az a környék. Apukám onnantól kezdve nem támogatja. Akkor lehetett 35 éves tesóm, mikor eljött onnan. Előtte 2 kocsit is kapott, ha elromlott valami, azt is. Pl mobil, lap-top meg ilyenek. Most 40 éves,távkapcsolatban él, gyereke sincs. Gőze sincs a való életről. Mindig mindenre azt mondja pénz kell hozzá, neki nincs. De mint írtam kb 5 éve apám leállt az ellátásával. Én semmit nem kaptam. Alapítottam saját családot stb...

Biztos nem fogok mindent a gyerekemnek a se.gge alá tolni. Félre teszünk havonta, azt megkapja mikor el akar majd költözni.

2020. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!