Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesít a párom gyereke, mit...

Idegesít a párom gyereke, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig szinte alig tartották a kapcsolatot, de most hogy nincs óvoda minden nap telefonál, minimum 2 órán keresztül mondja az értelmetlen hülyeségeit, persze addig nem tudunk szinte semmit csinálni. Mikor meg már mondja a párom hogy lassan leteszi, mert dolga van rendesen felháborodik. Én nagyon nem bírom már ezt, egyre jobban idegesít, szerintetek hogyan tegyem szóvá?
2020. márc. 25. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
94%
Telefont kihangosítani, közben lehet csinálni a dolgotokat.
2020. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
82%
Talán legyél megértőbb?
2020. márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim válasza:
75%
Hát, amikor összejöttél a pároddal, ezt is számításba kellett volna, hogy vedd. Nyilván nem szakíthatod meg a kapcsolatot közöttük, csak azért, mert nem szereted a gyereket. Ha nem szereted a párod gyerekét, és tudtad, hogy tartani fogja a párod vele a kapcsolatot, akkor talán nem kellett volna összejönnöd a pároddal.
2020. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy tartják a kapcsolatot, hanem hogy egy napunk sincs nélküle
2020. márc. 25. 11:19
 5/86 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyi nőnek van baja a férfi már meglévő gyerekével,akkor miért nem kell olyat választani,akinek nincs? Úgy gondoltad,ha te leszel neki onnantól majd lesz..rja a gyerekét,vagy te leszel a fontosabb? Legyél megertőbb vagy hagyd ott. Én is olyan családban nőttem fel,hogy "vendéggyerek" is volt. Anyámnak mi ketten,a pasinak egy fia. Sose voltak viták, szerettük egymást. Még vártuk is,mikor jön a kissrác. Megértés,tolerancia. Máshogy nem megy.
2020. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
86%
Óvodás a gyerek ha jól ertelmezem..neki ilyenkor még fontos,hogy sokat beszélhessen az apjával ha már nem lehet vele. Később ez majd ritkulni fog. De egy amnyi idős gyerek nem érti meg még,miért nem beszélhet az apukájával amennyit szeretne.
2020. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
85%
Elég nehezen hihető egy ovisról, hogy szórakoztatja két óra telefonálás.
2020. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
62%
Azért jobb ha tisztázunk valamit: te mindig csak a második leszel a gyereke után. Fejre is állhatsz, akkor is. És ha megpróbálsz közéjük állni, akkor elég gyorsan repülni fogsz.
2020. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nem tudod lefoglalni magadat két órán keresztül? Fogsz egy könyvet, beraksz egy sorozatot, megfőzöd a másnapi ebédet. Ezer dolgot lehet csinálni. Én például javaslok neked egy könyvet, ami a gyermekek lélektanával foglalkozik, mivel tipikus példája vagy az új nőnek, aki egy percig nem akarja megérteni a gyereket. Egy óvodás gyerekről beszélünk könyörgöm, neki az lenne a normális, hogy apa anya otthon van vele. De nincs, mert apa veled van, így ő foggal körömmel próbál ragaszkodni az apjához.
2020. márc. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
5%
Soha nem értettem mit lehet egy gyerekkel beazélgetni, párod elég gyerekes. Költözz el.
2020. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!