Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesít a párom gyereke, mit...

Idegesít a párom gyereke, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig szinte alig tartották a kapcsolatot, de most hogy nincs óvoda minden nap telefonál, minimum 2 órán keresztül mondja az értelmetlen hülyeségeit, persze addig nem tudunk szinte semmit csinálni. Mikor meg már mondja a párom hogy lassan leteszi, mert dolga van rendesen felháborodik. Én nagyon nem bírom már ezt, egyre jobban idegesít, szerintetek hogyan tegyem szóvá?
2020. márc. 25. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
16%

Na, majd akkor a saját babucikádnak is kuss lesz a neve? Megértem én, hogy szeretnél a pároddal lenni, de hát sajnos ez jelenleg kivitelezhetetlen. Kettő választásod van. Keresel egy gyerek nélkülit vagy elmarod mellőle a gyerekét. Nyilván az utóbbit fogod csinálni hiszen pont leszarod más kölykét. Csak tényleg nem értem, minek kellett a gyerekes pasi. Te dolgod, meg az emberedé. Ha sikerül majd, akkor az őt is minősíti. Olyannak pedig ép eszű nő nem szül.

Egyébként van különbség az "átlagos" és a "normális" család között. Utóbbiban igenis jut azért 2 nyomorult óra a gyerekre.

2020. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
65%

#47 "Nem az a baj ha a férfi normális kapcsolatot akar gyermektelennel. A baj ott kezdődik ha a nő gonosz mostohaként viselkedik,irigy a gyerekre,fordított helyzetben ugyan ez pasival.


Ha nem megy a gyerek miatt, add meg párodnak és magadnak a lehetőséget más kapcsolatra. Ilyen egyszerű. Mert egy gyerek örökre szól." - nem, te simán rossszat akarsz a férfinak, simán elvennéd tőle a döntési jogot, hogy ő milyen társat akar magának...

Ha nem valami személyes revans-vágy (ahogy már kérdeztem) akkor tényleg nem értelek... ennyire hülyének néznéd a férfiakat, hogy nem képesek maguk dönteni a saját társukról, a saját prioritásaikról, arról, hogy hogyan és kivel akarják élni az életüket???

Egyébként mi a helyzet Kérdező? Sikerült már valamire jutnotok a pároddal?

2020. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
Múltkor szóvá tettem, hogy már letehetné igazán, akkor rászólt a gyerekre, aki kiakadt, hogy az apja sose ér rá, azóta nem is hívta
2020. márc. 27. 12:51
 54/86 anonim ***** válasza:
5%
Na, örülsz akkor?
2020. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:
Korai lenne még örülni, mert még belendülhet. De akkor megmondom a páromnak hogy beszéljék meg hogy max hetente 2szer telefonálhat fél órát
2020. márc. 27. 13:13
 56/86 A kérdező kommentje:
Jah és az 52esnek teljesen igaza van! Itt mindenki meg akarja szabni kinek kivel kötelező kapcsolatot tartani meg kit kell előtérbe helyezni. Ilyen alapon a szüleidet is helyezd a párod elé, mivel ők neveltek fel! Ahhoz képest sokan nem foglalkoznak a beteg idős szüleikkel se, akkor ez most hogy is van?
2020. márc. 27. 13:19
 57/86 A kérdező kommentje:
Jah és nem mellesleg az az érdekes az egészben, hogy eddig ez úgy működött, hogy a páromnak smst kellett írni az exnek ha beszélni akar a gyerekkel és ő írt hogy hívhatja vagy sem, volt hogy így a beszélgetés kb 2-3 hetente egyszer jött össze és akkor is fél óra után elvette a telefont hogy most már elég lesz. Gondolom most meg nem tud mit kezdeni a gyerekkel, hogy egész nap otthon van és így foglalja le hogy telefonálgathat. Persze az már senkit nem érdekel, hogy apuka ráér e vagy sem éppen
2020. márc. 27. 13:26
 58/86 anonim ***** válasza:
9%
Az a baj, hogy minél tovább válaszolgatsz, annál inkább vagyok benne biztos hogy trollkodsz. Majd nem te szabod meg, hogy mikor és mennyit beszél vele. És, ha nálad az a mérce, hogy más meg leszarja az idős, beteg szülőt, az megint csak téged minősít.
2020. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:
Én nem szabhatom meg, de a gyerek anyja igen?
2020. márc. 27. 13:30
 60/86 anonim ***** válasza:
29%
Igazából a faszid döntése, egyikőtök se nagyon ugathat bele. De azért még mindig előbb mondja meg a gyerek anyja, mint te. 🤭
2020. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!