Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegesít a párom gyereke, mit...

Idegesít a párom gyereke, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideig szinte alig tartották a kapcsolatot, de most hogy nincs óvoda minden nap telefonál, minimum 2 órán keresztül mondja az értelmetlen hülyeségeit, persze addig nem tudunk szinte semmit csinálni. Mikor meg már mondja a párom hogy lassan leteszi, mert dolga van rendesen felháborodik. Én nagyon nem bírom már ezt, egyre jobban idegesít, szerintetek hogyan tegyem szóvá?
2020. márc. 25. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
81%
De ezzel nincs is semmi baj, csak hasonló beállítottságú társat kell találni hozzá. Én úgy gondolom, hogy az első pár évben a gyerek előrébb való. Nyilván a társ sem lehet elhanyagolva, hiszen két ember kell egy család összetartásához, jobb esetben még szeretik is egymást. Más meg máshogy gondolja. Nem baj ez. De azért ne mondjuk már normálisnak, hogy fáj ennek a nőnek, hogy a párja gyereke nem távoli rokonként van kezelve...
2020. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:
Na azért azt tisztázzuk, hogy a párom szabad akaratából választott engem, én szabad akaratomból nem igazán kedvelem a gyereket, ő ezt tudja is és szabad akaratából van velem és távolodik el a gyerektől. Nem mellesleg a gyerek anyja ezt nem is bánja, ugyanis ő egyébként is annak örülne ha a párom békén hagyná őket és lemondana a jogairól. Itt egyedül a gyerek aki nem dönthet, de ugyebár ő nem szabad akaratából született meg, nem ő választotta az anyját meg az apját, a körülmények áldozata ahogy mindannyian. De ha belegondoltok születhetett volna Afrikába is vagy olyan helyre ahol nem akarják és árvaházba kerül. De ott van neki az anyja, szóval annyira nem fogjuk már fel tragikusan. Itt mindenki az idilli családi körülményeket írja le, de valljuk be ez manapság nagyon ritka
2020. márc. 30. 16:57
 83/86 anonim ***** válasza:
48%
Hát, ha te arra büszke vagy, hogy a párod azért távolodik el a gyerekétől, mert te utálod, akkor én kérek elnézést. A gyerek anyja se kutya, de hát érthető is, hogy az ilyen alja embert ki akarja iktatni a gyerek életéből. Nem a kis popóját kell kinyalni, de ha valaki ennyire nem képes a minimumra sem, az milyen ember? És te vele komolyan tervezel? Úristen!
2020. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen emberrel én nem vállalnék gyereket, azok alapján, amiket írtál róla, de te tudod, csak ne ide gyere picsogni, hogy le se szar Benneteket.
2020. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
61%
Akkor lesztek nagy sz@rban,mikor utolér a karma😉😂🤣
2020. ápr. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
Izé... az emberek rendszerint akkor "lesznek nagy sz@rban", ha nem védik meg a saját érdekeiket.
2020. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!