Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/246 anonim ***** válasza:
98%
Koszi, hogy feltettetek a linkeket. Laura szohasznalata, uvoltese megegyezik az anyjaeval. "Takarodj". A gyerek masol. Egy az egyben lekepezte az anyuka viselkedeset. Ebben nott fel, ez a minta. Az agresszioja innen ered. Martinnal ugy beszelnek, ahogy jobb erzesu ember a kutyajaval se. Ez minden, de nem normalis csaladi legkor.
2020. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/246 anonim ***** válasza:
100%
De a kislány hogy viselkedhet az óvodában, iskolában? Ott nem veszik észre hogy baj van a gyerekkel?
2020. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/246 Savlekotő ***** válasza:
100%

Megnéztem a videót,Borzalom,leírnám mit gondolok,leginkább a családi kórképről de kibaxnának az oldalról. Nagyon remélem hogy a kislány segítséget kap,kiveszik ebből a környezetből és talán lesz belőle valamikor egy egész ép felnőtt,És Martinnak gratulálok hogy volt bátorsága kilépni a zárt ajtók mögül. :(

70F

2020. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/246 anonim ***** válasza:
100%

#91 ez így van.

Laurát nagy eséllyel elveszik.

Martin fiad nagyon jól tette,hogy feljelentett. Remélem,hogy a kislánynak valamivel jobb élete lesz...

2020. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/246 anonim ***** válasza:
97%

Valaki, - aki az elejetol koveti a Martin historiat, be tudna linkelni a kerdeseket?! Nehanyrol lemaradtam.


Ennyi alapjan pedig remelem, hogy a gyamugy mielobb intezkedik.

2020. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/246 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hasonlitasz anyósomra. Ő is mindent a fiára akár hárítani. Neki kell nevelni vagy neked, aki csinálta azt a gyereket? Aki hagyta ideig fajulni a dolgokat? Ahogy a fiad kiirasait elolvastam, elvileg az apja is azért lépett le, mert a lány kezelhetetlen.


Te vagy az anyja, a te felelőssége. NEKED kell megoldani, nem a fiadnak. És szerintem nem is kell ebben segíteni, az írásaiból ő is gyerek, de most végre tett valamit, ami változást hoz.

2020. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/246 anonim ***** válasza:
100%
#95 az tényleg nagyon jó lenne.
2020. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/246 anonim ***** válasza:
100%

Laurát vagy elveszik tőled és talán esélye van normálissá válni, vagy veled marad és ahogy a videóban is van, "meg akarok halni", meg is fog halni, mert idővel inkább lesz öngyilkos, ha nem előbb utcalány, minthogy egy fedél alatt lakjon veled. Nem csodálom, hogy ennyire függ a géptől. Amikor játszik, nem a valóságban van, egy idő után viszont ez függőséggé vált, te pedig tehettél volna valamit, még mindig tehetnél, csak nem vagy rá képes. Jobb a lánynak nélküled.


Aki esetleg nem akar visszamenni az egyik kommentelő által megosztott videókhoz. Egyébként tényleg, a fene se akar veled tanulni vagy egy légtérben lenni, hiszen annyi energia és feszültség van benne ami egy évre elég lenne itthonra nekünk az egész lakásban az összes árammal működő szerkentyűre. Tény, hogy rúg, üt, de ez a lelki bajait nem oldja meg, amit nem tud kiadni magából, aztán jót vagy rosszat szólsz neki, már mindegy, ugyanis megcsináltad magadnak, hogy egyre megy.


[link]

2020. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/246 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén sajnálom a gyerekeidet. De, hogy téged még külön büntetni is kéne ezért, aaaz tuti. Tönkre tetted őket és még csak fel sem fogod. Milyen ember vagy te? Hogy mered anyának nevezni magad?
2020. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/246 anonim ***** válasza:
16%
Ha viszont ez a Martin gyerek kitette a netre a kiskorú!! testvére videóit, akkor ő is megéri a pénzét és ezért elő lehetne venni...az egész család zakkant. De szaporodtok és szavazni is jártok. Anyuka kb 2,5 órája itt veri magát a neten, ahelyett, hogy addig is a gyerekeivel próbált volna foglalkozni...
2020. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!