Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/246 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne legyen igazam, nem kívánok ilyesmit. (En vagyok aki az "ördögöt festettem a falra".)

De sajnos, ha te nem változtatsz, illetve ha a családsegítő nem lép értelmeset, akkor valakiből, aki 10 évesen napi 14 órát gépezik és veri az anyját, soha!!! nem lesz becsületesen dolgozó felnőtt.

Szóval ha nem magadért, akkor őérte próbálj meg vagy változni (ha az egy évig tartó terápia nem jött be akkor másikat próbálj), vagy engedd, hogy segitsenek ebben a szakértők.

Vagy, ha felvázolod a lányodnak, hogy mi vár rá reálisan, ha így folytatja, lehet benő neki is a feje lágya - itt nem attól leszel szerető anyuka, hogy elfogadod őt ilyennek és takargatod, hanem attól, ha embert faragsz belőle, vagy együttműködsz olyanokkal, akik erre képesek.

2020. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/246 Savlekotő ***** válasza:
96%

Ön mentálisan sérült a lánya épp azért ilyen amilyen, és a fiától várja hogy pótolja az apja szerepét a házban az nem normális,azon csodálkozom hogy a szomszédok eddig nem jelentették fel magukat. Alanyi jog... Martinnak több esze van pedig ön a szülő. Remélem hogy elveszik azt a lányt hátha még ép embert faragnak belőle. Ebben dolgozom,nem vagyok a férje semmilyen haverja,de naponta foglalkozom az ilyen dudvaként nővő gyerekekkel akiknek papíron vannak szüleik de a gyakorlatban egy doboz gyufát nem lehet rájuk bízni, és a nagy testvéreik inkább helyt állnak mint anya meg apa akik csak megcsinálták őket.. Gondolom a pénz hiányozna leginkább,nem a kislány..

70F

2020. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/246 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom ez nagyon durva !!!!!!! Remélem eljut ez a videósorozat valahogy a hatóságokhoz....
2020. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/246 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az, hogy léteznek nálatok rosszabb családok, az titeket nem ment fel.

A lányod nem attól lesz normális ember, hogy Borsodban van, aki ennyi idősen már prostituált és túl van x abortuszon, ne ez legyen már a mérce!

2020. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/246 A kérdező kommentje:
Már eljutott. Sajnálatos eset. Egyetlen dolgom úgy tűnik a reménykedés. Csapdába estem.... Reméljük semmi nagyon komoly nem lesz.
2020. máj. 24. 21:16
 86/246 anonim válasza:
98%

Már nem azért de ha én lennék a 10 éves csaj helyében már kiugrottam volna az ablakon (feltéve hogy ez 70kg-sen sikerülne).

Üvöltözöl vele 0-24, szerencsétlen elhízott, és nem akarod megnevelni, csodálkozol hogy nem normális?

És mi az hogy alanyi jog a gyerek csinálás? Senkinek nincs joga megkeseríteni egy gyerek életét úgy ahogy te csinálod, szerencsétlen gyerekeidből nem lesz normális felnőtt ha nem kerülnek onnan ki valahogyan. Remélem a családsegítő tényleg elviszi a 10 éves kiscsajt és segítenek egy normális felnőttet csinálni belőle, amit te nyilvánvalóan képtelen voltál megtenni

2020. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/246 anonim ***** válasza:
100%
Ez a gyerek nem marad nálad, annyi szent.
2020. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/246 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Jh7SyYXWG7k

Megnéztem ezt a videót és rendesen az én lelkemnek fáj.. Fáj, mert egy 20 éves srácról van szó, akinek ilyen a családja. Fáj, mert egy 10 éves lány konkrétan szétveri a lakást, üvöltözik, ő irányít! Mélységesen elszomorít hogy vannak ilyen családok, és a szülői hülyeségnek a gyerek issza meg a levét... Szegény kislány. Remélem valahogy lehet majd rajta segíteni, és megtudja tapasztalni majd azt, hogy milyen ha szeretik. Te pedig anyuka, szégyelld el magad, és nagyon nagyon nagyon rossz anyuka vagy! Hálát adok, hogy nekem szerető családom volt/van. Tényleg nagyon sajnálom a gyerekeket...

2020. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/246 anonim ***** válasza:
100%

Nem reménykedni kell, hanem amit írtam! Gyökeres szemléletmódváltás, rengeteg tanulás a nevelésről, a gyereked és a saját mentális betegségeitekről, illetve együttműködés a hatóságokkal.


Lehet, hogy most elveszik, és kiemelik őt. De utána még bizonyíthatsz! A cél az, hogy a gyerek a saját szüleivel nőjön fel. Ha tudod bizonyítani, hogy alkalmassá válsz a nevelésére, akkor vissza fogod kapni őt.


Első lépés ehhez beismerni a hibáidat és az alkalmatlanságodat. Nem másoknak, hanem magadnak!! Így lehet fejlődni. Amíg nem vállalsz felelősséget, addig nem lesz változás, és akkor soha nem kapod vissza a lányodat.

2020. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/246 anonim ***** válasza:
100%

A videókat megnézve...


Nálatok komoly bajok vannak!

A kislány nagy eséllyel elveszik...

2020. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!