Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/246 anonim ***** válasza:
97%

ALKALMATLAN VAGY A GYEREKNEVELÉSRE! PONT.


Én egyedül a fiadat tudom csak sajnálni...

Nem vagytok normálisak.

Szép estét!

2020. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/246 anonim ***** válasza:
99%

Állj.. láttuk a videókat anyuci. A kislánynak nagyon komoly mentális problémái vannak. Amiket te nem tudsz kezelni.

És igenis alkalmatlan vagy. Minek tagadod? Miért nem kérsz segítséget?!

Meg egyáltalán mi a @ról beszélsz?! Mindenki hibás csak te nem?

A 10 éves sátánka meg teljesen rendben van!??!

Innentől kezdve őszintén remélem hogy a gyámügy kiemeli a kislányt. És végre normális élete lehet.

2020. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/246 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmatlan az a szulo, amelyik _barmilyen_ modon bantalmazza a sajat gyereket.
2020. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/246 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehet a kislany aspergeres vagy magasan funkcionalo autista? Hol vannak azok az ominozus videok? Van link roluk?
2020. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/246 anonim ***** válasza:
100%

Akit érdekel Martinka, az idegbeteg anyuka és a kislány itt a videó:


https://www.youtube.com/watch?v=J34Uja7rA3U&feature=youtu.be

2020. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/246 anonim ***** válasza:
99%

A Youtube-on "gyakoris család" néven voltak a videók, de Martin már törölte őket.

Nem kamu a sztori, elég sokan láttuk.

Teljesen botrányos, a kislánynak nagyon komoly mentális problémái vannak.

2020. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/246 anonim ***** válasza:
99%

Te egy életléptelen anyának egyáltalán nem való nő vagy.

Micsoda dolog, hogy egy 10 éves gyerek dirigál, ver, szabályokat meg úgy semmit sem tisztel?

Nem fürdik 10 évesen?

Hagyod, hogy verjen egy szaros 10 éves?

70 kg? Súlyosan veszélyezteted egészségügyileg!


Talán nevelni kellett volna!

Számítógépezik a 10 éves reggeltől estig? Kinek a hibája? Ki engedte meg?

Ki képtelen nevelni egy 10 éves gyereket?


A fiad jól tette, hogy jelentett.


Mindenkinek segítségre van szüksége,mert Te képtelen vagy nevelni.

Remélem kiemelik a lányodat!

2020. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/246 anonim ***** válasza:
98%

Martin videóinak több száz ezres nézettsége volt! De törölte a csatornát már... talán évekkel ezelőtt (manapság is terjednek, hiszen az internet nem felejt: [link] ). Azóta itt a háttérben kért segítséget. Mindent tudunk rólatok (talán csak a pontos címeteket nem).


Azért Martin se szent. Szerintem is elzúzhatna tőletek, mert az nem élet, ami ott van.


A videókból látszik, hogy évek óta van ez a függés a lányodnál. Ezt te tetted vele, a te szülői alkalmatlanságod. Hiszen te is írod, hogy kábelek elkobzása. Ennyi lenne. Most lépd meg! (Fakanál se rossz, de a jelenlegi helyzetben azt el kell felejteni). Arról nem is beszélve, hogy egészségtelennek neveled. Ez a 70 kilós súly nem normális. Vagy telezabáltatod őt, vagy valamilyen hormonális problémája van, amit lehetőségek szerint kezelni kell. Illetve én elküldeném boxolni, vagy valamilyen küzdősportra, ahol kiadhatja az energiáit. És akkor gépezni se lesz ereje.


A viselkedését helyre rakni pedig csakis segítséggel lehet már. Anyaként megbuktál. A szeretet nem azt jelenti, hogy alárendeled magadat a lányodnak. Ez beteges gondolkodás. Ha meg akarod tartani őt, akkor együttműködsz a családsegítővel, és segítséget kérsz tőlük!

E mellé javaslok bármilyen könyvet, tanfolyamot, ami segíthet, ebben is leginkább szakemberektől kérhetnél javaslatokat. Ismerd el, hogy hibáztál, hogy nem figyeltél, de mutasd meg azt, hogy változni szeretnél!


Még volt egy rész, amire reagálnék: Martin persze segíthet a nevelésben, csak ehhez te nem voltál partner. Ezerszer szólt neked, amikor szüksége volt a gépre, az ő ideje következett, milliószor, mikor figyelmeztetett, hogy nem jó irány hagyni őt kockulni, és még többször, hogy agresszíven viselkedik, ami nem normális, és következményekkel jár. Mi lett a következmény? Martint cseszted le! Szerinted milyen kedve van ezek után segíteni? Bármi van, bármikor rendet és nyugalmat akart, te csak ültél a tv előtt, aztán néha kiabáltál, hogy kussoljanak... Aztán ha megtörtént a baj, Martin volt a rossz... A szeretett lányod, akit csesztél nevelni, ő nem. Ez igaz is, mert ő nem felelős 5-10 évesen. TE VAGY A FELELŐS!! TE VAGY A HIBÁS!!


Ezt kell beismerned! Nem voltál ott, és nem úgy, ahogyan kellett volna, Felelőtlen és éretlen vagy a gyerekneveléshez, és megérdemled, hogy elvegyék tőled a lányodat.

De bizonyíthatsz, hogy tudsz változni, hogy tudsz tanulni, együttműködhetsz a gyámügyesekkel, és idővel működhettek rendes családként. De ehhez gyökeres látásmód-váltásra van szükség tőled. Nem mehet tovább így semmi!

2020. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/246 anonim ***** válasza:
2020. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/246 anonim ***** válasza:
100%

#78 na végre, köszi!

Megvannak a videók.

Nézzétek meg, mennyire ártatlan szegény anyuka.

:D

2020. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!