Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
 211/246 anonim ***** válasza:
84%
Ha tényleg te vagy a Martin, én sajnálom, hogy ilyen elfuserált "család" jutott neked, de mostanra tényleg felnőtt vagy, hagyd őket magukra! Felesleges szenvedned mellettük.
2020. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/246 anonim ***** válasza:
91%
Hát, az egyetemet már be akarom fejezni. Már csak 2 év.
2020. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/246 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen állapotok mellett hogy lehet tanulni? Inkább menj koliba vagy barátokkal albérletbe.
2020. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/246 anonim ***** válasza:
2020. nov. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/246 anonim ***** válasza:
34%
Imádom, de anyuka hangját akarom már hallani. Igazi Milf nő lehet!
2020. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/246 Savlekotő ***** válasza:
94%

Ha nem kamu a kislány orvosi eset lehet skizofrénia kezelni nevelni törődni kellett volna vele normális család mintában, nem hagyni nőni mint a gaz..

70F

2020. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/246 anonim ***** válasza:
45%

Muszáj sajnos újra feltennem videókat, mert már tényleg nincs más, ami az itthoni stresszt kiengedné. Most is éjjel lelökte anyámat a húgom az ágyról, aztán 30-40 percig ordított, hogy eltört a lába. Persze megtagadta a mentők hívását, majd szerencsére azóta csak halkan sirdogál.

Aztán múltkor volt TB-s pszichológusnál (egyedül) és azt mondja, hogy ott a pszichológus neki adott igazat, azt mondta neki hogy álljon ki az igazáért és ha rászólnak bármi miatt (legyen az tanulás vagy fürdés), üssön vissza vagy csitítson el minket...

Martin

2020. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/246 Savlekotő ***** válasza:
92%

Jó ezt már én se veszem be,hogy ilyet mondott neki a szakpszichológus. Mivel hasonló szakirányon vagyok,be kéne fejezni ezt a mesét..

70F

2020. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/246 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván hazudja, ezt mi is tudjuk, nem fogjuk tudni belőle kivenni az igazat, hogy mit mondtak neki. De ez a baj, hogy mi nem lehetünk nála bent.
2020. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/246 anonim ***** válasza:
95%
Nincs szakpszichológus, aki tettlegességre buzdítana, pláne egy gyereket! Egyértelmű hazugság! Gondolkodjunk már azért...
2020. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!