Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
 231/246 anonim válasza:
6%
Tipikus példa. Anyuka elkényesztette a gyerekeit és most fő a feje. Persze hogy idegbeteg! Mind a két gyerek játékfüggő. A kissebb követi a nagyobbtól látott pèldát. Játékfüggő lesz!! A nagyobb meg ahelyet hogy magába nézzne az anyját jelentgeti fel. Gratulálok. Anya dobbja ki a hulye játékot es akkor majd a gyerek lehet eszheztér. És igenis segítsen be egy gyetek az anyjának! 20évesen menjen dolgozni! És persze ha már a tőle látott játék imádatott követi szerencsètlen huga segítsen helyrehozzni!! Nem az anyjanak ártani hanem segiteni!! Nem védem az anyát ő is elrontotta! De ehhez nem kell rendőrség meg a gyámhatóság. Gyereket meg ezért nem vesznek el! Aki ilyet ír az egy undorito fereg !!
2021. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/246 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, de, simán elvehetnek és vegyenek is el! Van az a szülő, aki nem érdemel segítséget.
2021. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/246 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik kérdésben leírták, hogy a gyerek 4 éves korában már tabletfüggő volt, 7 évesen meg már saját számítógépe volt, és azóta nem képes elmozdulni mellőle.

Egy kérdésem van: MIÉRT? Mi a franc szüksége van egy 7 éves gyereknek saját számítógépre, amin korlátlanul internetezhet? MIÉRT?

2021. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/246 anonim ***** válasza:
87%
...
2022. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/246 anonim ***** válasza:
95%
Valaki tud azóta valamit a Martin családról? Hogy volt ez az egész esemény sorozat? Az elejétől?
2022. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/246 anonim ***** válasza:
75%

Megvan még sajnos. Most elkicsinyült a családi problémája, mert most az alatta működő hentessel küzd és az öngyilkossági hajlamokkal.

Elejétől? Volt Martinka, akit szülei életképtelenné neveltek. Bántották suliban, bántották otthon, az élete pokol volt mindig is. Jött a tesója, akit életképtelennek és agresszívnak neveltek. Kb 4 évesen lett internetfüggő Martinka szerint, majd 6 évesen lett egy keményfüggő, aki ütni tud az internet előtt töltött időért. Elkezdte videókkal dokumentálni a dolgokat. Egy évre rá felkapták, tönkretette családja életét. Ma az utcán szinte mindenki felismeri őket és rühelli az egész "család"ot, hallottam hogy többen leköpték őket, vagy csak simán pofonvágták némelyiket, ilyen Sodi szindróma. Aki nem ismeri, az utánakeres és máris kidobja az internet, hogy mekkora egy életképtelen és undorító személy mindegyik. Lényegében telt múlt az idő, 18 éves lett Martin, de költözés helyett a csóró egyetemistaságot választotta, amiben leszerepelt, tehát kidobott 4 évet feleslegesen az életéből.

Ma csóró, életképtelen, buta, semmirekellő, léhűtő személy, aki egy lakhatatlan lakásban tengeti mindennapjait amíg meg nem kapja semmit nem érő diplomáját. Öngyilkosság határán van, amit amúgy teljesen megtudok érteni, helyében én is az lennék, mert olyan mélyen van a gödörben, amiből nagyon kevesen másztak eddig ki. Jósolok neki pár hónapot, mert már nagyon lecsúszott állapotban van utolsó közeli ismerősei szerint (bár azok is csak szánalomból követik a sorsát). Lakásból elvileg alig jár ki, elhanyagolta teljesen magát, mindene fáj és elvileg teljesen bekattant. Most mondanám, hogy "megérdemelte a sorsát", de nem tetszene a modiknak, meg amúgy sincs értelme kárörvendeni. Viszont mindenki megkapja az élettől azt amit érdemel. Ő ezt az életet érdemelte.

2022. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/246 anonim ***** válasza:
80%
Köszi utolsó.
2022. jan. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/246 anonim ***** válasza:
100%
Erről a henteses ügyről van kérdés? Belinkelnéd?
2022. jan. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/246 anonim ***** válasza:
94%
Ő írkálja az Emberek témában a hentes boltos kérdéseket? Hogy nem tud megszabadulni a lakástól mert alattuk hentes bolt van? De nem albérletben laknak? Én úgy tudtam. Hol van ez a bolt amúgy? Én nemrég költöztem el abból a városból.
2022. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/246 anonim ***** válasza:
100%

Ő szokta, igen. Nem albérletben vannak, saját tulajdon. Brutál olcsón vették, azt hiszem 15 millió körül, mert amúgy lakhatásra alkalmatlan munkaidőben. Nem fogom doxolni a srácot, így is terrorizálja pár pszichopata elvileg a lakhelyén, mert mindenhova kikotyogta és most emiatt is szenved. Teljesen megzakkant már a srác, igazából kár, hogy bezárt az OPNI, mert oda kéne berakni és elzárni a társadalom elől örökre. Mondjuk a hentes is rásegített a kattantságára, mert tényleg élhetetlen a környék tőlük.

Amikre emlékszem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Ez pedig Martinka megkattant kérdése, ahol önigazolást keres másnak kiadva magát, bár a történet alatta igaz: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2022. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!