Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a lányom...

Hogyan kezeljem ha a lányom nyilvánosan megütött?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom, kamasz, és valami borzasztó ,hogy milyen időket élek meg vele.

Kisvárosban élünk ,itthoni veszekedések mindennaposak voltak.

Egyedül nevelem, az apja Ausztriában él, küldi amit küldeni kell de semmi több.


Egy bevásárlóközpontban történt, mindenki szeme láttára. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől. Biztos voltak ismerősök is.

cipőt akartam venni neki egy szerényebb boltból de neki egy 38.000 forintos kellett volna, legjobb barátnőjének is olyan volt....

Tudta, hogy volt nálam annyi mivel egy hete kaptam meg a fizetésem, de természetesen rezsit egyebet még nem fizettük ki.



Azóta nem beszél velem


2020. júl. 21. 17:16
 71/111 anonim ***** válasza:
68%
69 nem ért volna semmit, mert ahol eljutnak idáig, ott egy visszaütés már durvàbb reakciót is kiválthat. Ezért kell itt màr szakemberhez fordulni (nem tanàcsadàshoz)
2020. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
6%
Meg rengeteg pénz.
2020. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
82%
70 a terápia azért évek, mert ezt a bizalmi légkört is ki kell alakítani, ez nem egy sima pszichológusi ülés (a végzettsèg sem lehet hozzà sima tanácsadó szakpszichológus, ezt a klinikai vègzettsèggel kezdhetik el tartani) Ès jelen helyzetben elvihető, mert kiskorú ès mert ok is van. A közreműködést pedig, mint ahogy az első mondatban is írtam, el kell èrni.
2020. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
96%
A Szilágyi István esete jut eszembe, ahol tudjuk, hová fajult a dolog, de neki a fia valószínűleg skizofrén, ez a 14 éves lány viszont talán nem elmebeteg.
2020. júl. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó pontosan ezeket kellene kideríteni, feltàrni.
2020. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
97%
Van egy ismerős házaspár, ahol örökbe fogadtak egy kislányt, nem titkolták el, ott a lány 9-10 évesen társaságban, mert valami nem tetszett neki, nekifutásból úgy rúgott a szülő lábába, hogy az összeesett. Mentek szakemberhez, mert nem hagyta abba, ma már felnőtt a lány, állítólag normális lett.
2020. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
89%
72 mikor az ember gyereket vállal, sok mindent kellene mérlegelni, igen. Ezt is nettó felelőtlenségnek tartom, mikor egy nyilvánvaló problémát a pénz hiánya mögé bújva nem kezel valaki. Ha valaki meg akar oldani valamit, meg is oldja (lásd hány drága műtétre gyűjtenek, más családok is erőn felül minden követ megmozgatnak ha arról van szó) de persze a legkönnyebb szétteni a kezünket, majd inkább áthárítani a felelősséget.
2020. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, vam azóta valami fejlemény?
2020. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kérdezőnk az eltűnt...
2020. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
13%

79es

Szerintem a lánya jól megnevelte az anyukát:DD

2020. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!