Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a lányom...

Hogyan kezeljem ha a lányom nyilvánosan megütött?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom, kamasz, és valami borzasztó ,hogy milyen időket élek meg vele.

Kisvárosban élünk ,itthoni veszekedések mindennaposak voltak.

Egyedül nevelem, az apja Ausztriában él, küldi amit küldeni kell de semmi több.


Egy bevásárlóközpontban történt, mindenki szeme láttára. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől. Biztos voltak ismerősök is.

cipőt akartam venni neki egy szerényebb boltból de neki egy 38.000 forintos kellett volna, legjobb barátnőjének is olyan volt....

Tudta, hogy volt nálam annyi mivel egy hete kaptam meg a fizetésem, de természetesen rezsit egyebet még nem fizettük ki.



Azóta nem beszél velem


2020. júl. 21. 17:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 anonim ***** válasza:
34%
35, elég nagy szakmai hiba, ha egyoldalú leírásból dg születik...
2020. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/111 anonim ***** válasza:
19%

Az a baja, hogy elvált szülők gyereke. Nincs olyan ember, akit tisztel.


Értem én, hogy hisztizett, de nen akarom elhinni, hogy egy cipő miatt kaptad ezt. Milyen cipőt akartál neki venni?


Mert a történetből ez sem derül ki. Mennyire vagytok csórók? Mert ez szülhet konfliktust. Baromi szar az gyerekként, hogy neked mindenből az olcsó szar jut, mert a szüleid neked nem tehetik meg. Pedig az a másik lány nem feltétlenül jobb nála.


Viszont ez még mindig nem indok az ütésre. Nekem soha eszembe sem jutott volna anyámat megütni.

2020. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
79%
41 valóban, nincs is diagnozis, azt nem írtam. Azért írtam a szakember bevonását, mert az, hogy zavar van, ebből is egyértelmű. Az is, hogy büntetéssel, sallerrel, egyebekkel ez nem orvosolható. Tartom magam ehhez a továbbiakban is. Az alap problémát-amit szintén írtam-kell megtalálni, amit most még nem látunk valóban, hogy mi.
2020. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 anonim ***** válasza:
27%

nem is fogjuk meglátni. a másik fél nem szokott meghallgattatni


de az biztos, hogy hiányzik neki a külföldön dolgozó apja

2020. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/111 anonim ***** válasza:
17%

Az a baja, hogy elvált szülők gyereke. Nincs olyan ember, akit tisztel.



Ez nem igaz!!

2020. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 anonim ***** válasza:
81%
Egy csomó elvált szülők gyerekét ismerek, mind fegyelmezett, normális.
2020. júl. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/111 anonim ***** válasza:
83%
A nyári szünet maradékára kiküldhetnéd az apjához, ha te nem bírsz vele, az apának is van vele felelőssége.
2020. júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 anonim ***** válasza:
100%
Akár onnan is végezhetné az online iskolát, ha nem lesz személyes tanítás idehaza (nem a javulás jön vírusügyben...). Környezetváltozás jót tenne neki.
2020. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/111 anonim ***** válasza:
87%
Ez az ütés nem maradhat következmények nélkül, mert ha igen, még jobban el fog vadulni. Rá kéne ijeszteni, mert azt hiszi, bármit megtehet. Leülhetnél vele, és elmondhatnád, hogy nem szívesen laksz vele ezután, jó lenne, ha elmehetne az apjánál élni. Az iskolát laptopról onnan is végezhetné. Túlságosan nyeregben érzi magát a gyerek.
2020. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
30%

Ja csak mert ismersz sok elvált szülők gyerekét, akivel nincs baj, az nem azt jelenti, hogy a kérdező lányának nem ez a baja.


A válás hatalmas törés, akkor is, ha nem látszik elsőre.



És mégis kit tisztel ez a lány? Apja nincs, az anyját meg lecsapta.



Amúgy könnyen lehet, hogy ha már családja nem sok van, be akar illeszkedni, és úgy véli ezt drága ruhákkal és cipőkkel tudja elérni.

És mikor még ez is meg lett tagadva, kiborult.

2020. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!