Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a lányom...

Hogyan kezeljem ha a lányom nyilvánosan megütött?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom, kamasz, és valami borzasztó ,hogy milyen időket élek meg vele.

Kisvárosban élünk ,itthoni veszekedések mindennaposak voltak.

Egyedül nevelem, az apja Ausztriában él, küldi amit küldeni kell de semmi több.


Egy bevásárlóközpontban történt, mindenki szeme láttára. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől. Biztos voltak ismerősök is.

cipőt akartam venni neki egy szerényebb boltból de neki egy 38.000 forintos kellett volna, legjobb barátnőjének is olyan volt....

Tudta, hogy volt nálam annyi mivel egy hete kaptam meg a fizetésem, de természetesen rezsit egyebet még nem fizettük ki.



Azóta nem beszél velem


2020. júl. 21. 17:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/111 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha eddig is csak üvöltöztek egymással, akkor nem fog menni a kulturált, pszichológusos megoldás. Akkor ennek a családnak bunkó a stílusa úgy, ahogy van. Tüskés fának töviskes gyümölcse a leány.
2020. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/111 anonim ***** válasza:
91%
Ha a veszekedések mindennaposak,akkor mit kell ezen csodálkozni?
2020. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/111 anonim ***** válasza:
74%

“A mostani felnőttek vagy náluk idősebb korosztály szerinted járt ilyenekre ? Nem. De mégis mai napig tisztelettel vannak a szüleik iránt már akinek még él“


😆😆 ez a nap vicce volt! :D pontosan ezek nevelik az itt pofozkodó tiniket. Akkor valami mégsem sikerült, ugye? Na meg a tisztelet... hát azt is inkább hagyjuk. Nem jàrtak terápiàra, meg pszichológushoz igen, meg is làtszik. Nem lenne ennyi sok debil idióta gyerek, ha foglalkoztak volna ezzel a kérdéssel. Egy jó szakember tud segíteni, ha hagyjàk. Nem azok jàrnak “ilyenekre”, akik dilisek, hanem akik tudatosabban szeretnék menedzselni az életüket, meg az életükben szereplőket és elkerülni mondjuk az ilyen helyzeteket, mint itt a kiírásban is van. Sok mindentől függ hogyan kezelünk helyzeteket, sokszor csak egy választ ismerünk egy felénk jövő ingerre (legyen az bármi) ahhoz pedig nem àrt egy kis segítség, hogy ezeket kibővítsük.

2020. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/111 anonim ***** válasza:
34%
Ezért szeretem ezt az oldalt, a sok fotel szakértő már meg is állapította, hogy személyiség zavaros egy mondat után.
2020. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/111 anonim ***** válasza:
66%
34 hát én pl pont szakértő vagyok, merthogy pszichológusként látogatom ezt az oldalt. :) jó kis körképet szoktan kapni.
2020. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/111 anonim ***** válasza:
82%

"34 hát én pl pont szakértő vagyok"

Igen ez a másik kedvencem anim oldalon pont mindenki szakértőnek állìtja magát.

2020. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/111 anonim ***** válasza:
72%
Szintén anyám nevelt egyedül, az apám pszichés betegség miatt veszélyes volt, távoznia kellett, anyám idegösszeomlást kapott, a rokonaim alkoholisták voltak, nemhogy ilyen cipőre, de iskolai ünneplő ruhámra, fehér ingre sem volt pénzünk, egy roncs volt a család minden része, de fel sem merült, hogy üvöltözzünk, pláne hogy verekedjünk, ez nagyon abnormális bármilyen szétesett családban, itt valami betegség van szerintem.
2020. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/111 anonim ***** válasza:
53%
Felőlem azt hiszel amit akarsz. :) De ide mindenképpen szakember segítsége kell. Nem személyiség zavar, ami itt van, de egyfajta zavar, amit nem fog egy “saller”, sem a büntetés helyrehozni, mert mint írtam, nem kezeli az alap problèmát.
2020. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/111 anonim ***** válasza:
39%
Előbb kellett volna megnevelni, 14 évesen már késő elkezdeni. Csinálj egy másikat.
2020. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/111 anonim ***** válasza:
66%

Én megütöttem anyámat 18 évesen. Meg is akartam verni, de elmenekült.

Én 6 tesóm 12 éves volt(lányok vagyunk) amikor anya elhagyott minket. Megismerkedett egy férfival, összeköltöztek, összeházasodtak. Az az ember utált minket. Sokszor fogdosta a fenekünket is ha ott voltunk. Sokszor bezárt minket a pali egy fél szobába. Ezért lassacskán megszűntek a látogstások. Ott maradtunk a házba apával, aki alkesz lett. Nem tudtunk főzni, mosni, semmit mert anya mindent elvitt a házból ami mozdítható volt.

Már 30 felett vagyok, és kb beszélő viszonyban vagyunk. De mai napig nem tudtam neki megbocsájtani, felgolgozni ezt. Még mindig úgy érzem tönkretette az életem.

Most pedig h gyermekem van, képtelen vagyok felfogni h tehet ilyet egy anya.

Most nem vagyunk se jóban se rosszban.szerinte én vagyok a hibás h kezet emeltem rá, és nekem kell bocsánatot kérni.


Bocs kérdező. Lehet túlságosan elkényeztetted ezt a lányt.

2020. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!