Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ha a lányom...

Hogyan kezeljem ha a lányom nyilvánosan megütött?

Figyelt kérdés

14 éves a lányom, kamasz, és valami borzasztó ,hogy milyen időket élek meg vele.

Kisvárosban élünk ,itthoni veszekedések mindennaposak voltak.

Egyedül nevelem, az apja Ausztriában él, küldi amit küldeni kell de semmi több.


Egy bevásárlóközpontban történt, mindenki szeme láttára. Azt hittem elsüllyedek a szégyentől. Biztos voltak ismerősök is.

cipőt akartam venni neki egy szerényebb boltból de neki egy 38.000 forintos kellett volna, legjobb barátnőjének is olyan volt....

Tudta, hogy volt nálam annyi mivel egy hete kaptam meg a fizetésem, de természetesen rezsit egyebet még nem fizettük ki.



Azóta nem beszél velem


2020. júl. 21. 17:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/111 anonim ***** válasza:
34%

Szemelyisegzavar, vagy befolyásolják.


Mit csinálj?


Főzz kaját.

Mosd ki a ruháját,mert kötelességét.

De nem kell neki megteriteni, jó az a kaja is amit nem szeret.


Ne szólj hozzá, ne keresd a társaságát.

Nem kell jopofizni.


Ha nyavajog a cipoert, megint akkor a kezeb adsz 3000 ftot, megmondod neki, hogy vagy cipőt vesz, vagy elszorja, de nem kíséred el.


Ha elkezd veled kedveskedni, mintha semmi sem történt volna

Ne engedj, mindent csinlatass meg vele. Jó sokáig.


Ne adj neki zsebpénzt, ha eddig adtál, vigyen otthonról kaját.


Ja a wifit nyugodtan kapcsold le, ha neked N kell, és nincs mobilnete.


Csak a kötelességedet teljesitsd. De azt igen.


Igen jártam így, hiába beszélsz vele. Feleseleges.

2020. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/111 anonim ***** válasza:
82%
51-es, aki azt írod, te is jártál így, mi lett ebből hosszabb távon? Hogyan alakult a gyerek és a te viszonyod? Mi lett a gyerekből, hogy alakult?
2020. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/111 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 14 évesen nem az járt az eszembe hogy milyen drága cipőt akarok. Elmondom hogy jelenleg 16 vagyok szóval nem is olyan messze a lányod korától. Én 14 évesen 6 ezer forintos cipőt kaptam és nagyon örültem neki. 14 évesen gyüjtöttem a zsebpénzemet hogy majd ha kell nekem valami akkor megtudjam venni magamnak és nem a szüleimtől kérjek. 14 évesen még földön fekrenktem, homokba rajzoltam meg ilyenek. Ha drága cuccom lett volna csak töngrement volna. Amikor unakatesóm volt 14 eves 11ezer forintos nike PAPUCSOT kapott én meg a 2300-at is sajnáltam egy papucsra. Nem voltunk szegények csak egyszerűen nem kellett a drága divatruha. Én úgy vagyok a ruhákkal hogy nézzen ki úgy ami nekem tetszik de elsősorba azért hordjuk a ruhát hogy az legyen koszos és ne az ember. Ha anyukámat valaha megütöttem volna akkorát pofoz vissza hogy végignyalom a padlót. Én is kamasz voltam és vagyok is és nehéz velem bírni de soha nem emelnék kezet az anyámra mert nagyon jól tudom hogy egy gyereket felnevelni milliókba kerül és ahelyett hogy bedobott volna egy intézetbe és össze vissza utazgat a pénzből ahelyett felnevelt engem (és a tesóimat). Ez a nem mindegy. Ha egy gyerek tisztába van ezzel nem pofoza fel az annyát
2020. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/111 anonim ***** válasza:
30%
És ha szeretetkapcsolat van közte és az anya közt, akkor sem pofozza fel.
2020. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/111 anonim ***** válasza:
58%

Aranyos vagy utolsó, de az azért nem opció egy normális embernél, hogy intézetbe dob egy gyereket.


Normális ember elér egy színvonalat, amibe belefér egy gyerek, megbeszéli a házastársával és onnantól gyereket vállalnak.


Szóval csak mert valaki olyan ocsmány, hogy intézetbe adja a gyerekét, attól még az sem feltétlenül jó szülő, aki nem ezt teszi. Ez most nem a te édesanyád ellen van, hanem általában.


Rengeteg a rossz szülő. Nem törődnek a gyerekkel, azt se tudják éppen hol van. :( egyszer nálunk is ott felejtettek egy gyereket. Mindkét szülő azt hitte, hogy ma a másik a soros és le se szarták szegényt :(

2020. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/111 anonim ***** válasza:
77%
55. Értelek csak egy kis saját történet is volt benne mert én nem akart gyerek voltam és anya azt gondolta hogy megszül és otthagy a kórházba de nem így tett és óriási szerettetel nevelt fel.
2020. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/111 anonim ***** válasza:
73%

Ó bakker és ezt elmondta neked? Sajnálom, de örülök, hogy végül jól alakult.


Nekem is van gyerekem elképzelni sem tudom azt, hogy valaki hogy hagyhatja ott. Én le sem akartam tenni úgy ölelgettem.

2020. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/111 anonim ***** válasza:
85%
57. Igen elmondta. Igazából úgy van ez az egész hogy teherbe esett 5 év után újra és gondolkoztak hogy elvetetnek de arra nem volt szivük így anyának megfordult a fejében hogy megszül és otthagy a kórházba de egy idő után amikor a hasában voltam el kezdett becézni és kötődni hozzám így 9 hónap alatt annyira összecsiszolódtunk hogy hazavitt. Örülök hogy elmondta mert így sokkal jobban megbecsülöm azt amit nekem ad.
2020. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/111 anonim ***** válasza:
82%
Aki ilyen "nagy lány", hogy megtudja ütni a saját édesanyját, az már elég nagy ahhoz is, hogy teljesen önállóan ellássa magát. Kaja, tiszta vasalt ruha, stb. Hajrá! Egy szelet kenyeret meg ne kenj neki! Tanulja csak meg, hogy így nem viselkedhet!
2020. júl. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/111 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek az előttem szólókkal. Kenyér van a konyháéban, vaj a hűtőben, nem fog éhezni. Főtt étel, zsebpénz, menzabefizetés, ruhapénz nulla. Van fürdőszoba, a csapban ki tudja mosni a ruháit. Kommunikáció nulla. Szemtelenség esetén nagy pofon. Ő nyitotta ki a pofozkodás kapuját, ha adhat, kaphat is. Ettől fogva a gyereket nem verünk elv érvénytelen. Nyilván nem bottal, meg nem sérülést okozóan, de többé nem tilos megpofozni azt, aki az anyját megüti.
2020. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!