Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/311 A kérdező kommentje:

160 Persze kitalálnátok,hogy ebben is én vagyok a hibás! Kettős mérce előjött megint.

Ha én elmegyek érte a házuk előtt beszáll a gyerek a kocsiba, majd másnap vissza vinném és szintén a ház előtt oda adnám akkor ebbbe mibe kötne bele?

Behívnia sem kell egyáltalán.

2020. aug. 18. 16:57
 162/311 anonim ***** válasza:
Es mit mondott ,miert nem felel ez meg?
2020. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/311 A kérdező kommentje:
Amikor egyszer így volt megbeszélve ,hogy másnap vissza viszem akkor mondta rendben.Majd reggel már készülődtünk mikor hívott ,hogy be kell mennie dolgoznia. De utána ez kiderült,hogy nem volt igaz. Legalább olyat talált volna ki ami igaz. Ez volt a második ilyen eset. Első amikor szinten azt mondta dolgozik aztán délután össze futottunk a Tescoban véletlenül. A háttérben van valami kavarás.
2020. aug. 18. 17:05
 164/311 anonim ***** válasza:
Jo ertem! De az apuka mit mondott erre? Gondolom megkerdezted hogy ezt hogy gondolja!
2020. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/311 A kérdező kommentje:

164 A Tescóban megkérdeztem benyögte,hogy ja most végeztem éppen.A másik ilyenről nem is tud,hogy tudom bár gondolhatta volna ,mert az unokatestvérem is ott dolgozik ahol ő.

Azóta meg mindig egy napra viszi el.

2020. aug. 18. 17:12
 166/311 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudozik, akkor sehogy sem fogsz vele dűlőre jutni. Egyszerűen nem érdekli a gyerek annyira, hogy többet vigye el. A fejedet a falba is verheted, de akkor sem fog változni semmi, ha ő nem akarja. Kényszernek érzi azt az 1 napot is valószínűleg a gyerekkel. Vannak ilyen pasasok. Csak addig volt jó nekik, amíg megcsinálták.
2020. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/311 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos szimplán az a helyzet hogy neki bőven elég az a kevés is. Az is benne van a pakliban hogy az új feleségnek se tetszik hogy annyit ott legyen a gyerek
2020. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/311 anonim ***** válasza:
Nah de akkor meg mondd meg neki ,hogy ez igy nem jo a gyereknek! Es hogy akkor dontse el hogy vagy rendesen viszi, ahogy megallapodtatok vagy ne vigye egyatalan.
2020. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/311 anonim ***** válasza:
73%

Benne voltam egy szar kapcsolatban... Sokat hisztiztem. Míg egyszer valakitől megkaptam, hogy ne drámázzak... A pali az én választásom, döntésem volt.


Így van... Te is anno kiválasztottad ezt a gyökér pasit, akkor most ihatod a levét!


Ne keresd, hagyd ő keressen titeket.


En voltam akit lepontozol folyamatosan, mert írja, hogy sajnáltatod magad és helyette jobb lenne új életet kezdened.

2020. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/311 A kérdező kommentje:
169 Igen az én döntésem volt,bár egy kapcsolatban kettőn áll a vásàr ,bőven nem lett volna elég ha csak én akarom. És igen a mi döntésünk volt a gyerek is és akkor vállalta ,tervezett volt ,de nem vagyok látnok, anno rohant haza a gyerekhez munkából most meg így viselkedik vele szemben.
2020. aug. 19. 05:39
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!