Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/311 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nagyon rosszul gondolkodsz! Tudod amíg nem ismered be hogy az életedért te vagy a felelős és mindent másra hárítasz, jelen esetben az exedre, addig sose leszel boldog. Lehet hogy szeretett, lehet hogy akarta a gyereket, de a jelenlegi helyzet akkor is csak az amit már nem egy ember leírt, hogy te erőlteted rá hogy tartsa vele a kapcsolatot. Bennem tuti lenne annyi büszkeség hogy én nem keresném egyszer se mikor jön a gyerekért, sőt ha éppen kitalálja hogy menni akar megmondanám akkor pont nem jó. Nagyon függsz az exedtől még mindig és hiába fogod ezt a gyerekre. Elhiszem hogy rossz látni hogy szenved az a gyerek, de ez a te hibád is mivel gondolom egyszer se merted még megmondani neki az igazat. Pedig az 5 éves az már nem ostoba ám, tudja ő nagyon jól hogy nem kell az apjának, de az hogy te még véded is előtte és ugyanúgy hazudsz neki az nem segít a helyzeten.
2020. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/311 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! En ha te lennek nem engednem a gyereket oda! Megmondanam az apukanak hogy a gyereknek igy nem jo. Es bemennek a gyamuguhoz is szolni hogy hazudozik. Es hogy a gyerek neg szenved. A masik pedig , ez a "kerdezo keress potapukat" rohadt gaz! Aki ezt tanacsolta az nen latott meg gyereket! Oszinte leszek en be sem engednek ferfit a hazamba egy ilyen kis gyerek melle!
2020. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/311 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdező nem is akarja hogy apuka végleg eltűnjön a képből, mert akkor nem lenne kit basztatni
2020. aug. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/311 A kérdező kommentje:
173 Ha neki basztatás,hogy a lányával legyen akkor a hiba nem nálam van!!!!!
2020. aug. 19. 09:41
 175/311 anonim ***** válasza:

173#.

De akkor mi lesz azzal a kislannyal !? Mit tanul ebbol? Es milyen lelki problemai lesznek?

2020. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/311 A kérdező kommentje:
Egyértelműen az apja ellen nevelni sem akarom azt se mondtam el neki,hogy hazudott és nem is dolgozott akkor....de ez örökké nem mehet így. Meg ha most kitalálnám ,hogy eltiltom teljesen az apjàtol még rám haragudna a lányom plusz megbüntetnének ,hogy a láthatást akadályozom.Szval csak azt tehetem ,hogy hagyom a dolgokat én se örülök neki.
2020. aug. 19. 10:18
 177/311 anonim ***** válasza:
De a gyamugynel jelentheted, hogy allandoan igerget aztan nem jon! nem tudnal ugy viselkedni mint egy felnott no? Es tenni a doldog! A lanyod nem fog utalni! Ez is csak kifogas!
2020. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/311 anonim ***** válasza:
52%
Igen, jelentgetheti a gyámügyön és azzal azt éri el hogy leveszik apuka láthatását havi 1 napra amire apuka azt mondja akkor felesleges is és el is felejtheti a gyerek örökre. Gondolom azzal beljebb lesz...
2020. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/311 anonim ***** válasza:
Azzal hogy allandoan igerget aztan lemondja es hazudozik azzal nincs beljebb ! Gondolom.
2020. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/311 A kérdező kommentje:
Igen az a baj ,azzal se vagyok beljebb ha jelentem,de azzal se ami most van😔
2020. aug. 19. 13:25
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!