Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/311 anonim ***** válasza:
100%
139 - akkor ez egy végtelen topic lesz. Azért legyen elég időd mindenkire mellette! ;-)
2020. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/311 anonim ***** válasza:
72%

"Én nem magamhoz hívom hanem a gyerekhez."


Csak az a bibi, hogy te is ott vagy. Ő meg nem akar valószínűleg a közeledben sem lenni kérdező. Vagy a mostani kapcsolata nem nézné ezt jó szemmel, ha a láthatás nàlad zajlana kizárólag.

2020. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/311 anonim ***** válasza:
57%
Az a lathatas sosem lesz hosszabb ami kizarolag nalad zajlik! Te nekem nagyon fura vagy!
2020. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/311 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy az én párom megmondta ha neki úgy lenne csak láthatása hogy a gyerek anyja is ott van akkor inkább lemondana róla
2020. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/311 anonim ***** válasza:
Szerintem mar a kerdezo exferje is fontolgatja!
2020. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/311 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne csak elvárj, hanem te is tegyél azért, hogy a gyerek többet tudja látni az apját. Az nem megoldás, hogy mindig az lesz amit a gyerek akar. Ezzel csak arra neveled, hogy hozzá kell kizárólag alkalmazkodni, de neki soha senkihez és semmihez nem kell. Később ebből sok probléma lesz. Az apa nem nálad akar a gyerekkel lenni, ezt neked tiszteletben kell tartani, akármilyen rossz is volt a házasságotok. Ezzel a makacs önfejű viselkedéssel csak mérgezed mindenki életét. Te vagy a felnőtt, és nem a gyerek parancsol neked, de az apjának sem!

Én odaadtam a volt férjemnek a gyereket, ha úgy döntött, hogy elviszi. Ettől függetlenül több esetben nálam látogatta, mert neki ez is megfelelt. De ehhez azért kellett, hogy tudjunk intelligensen is viselkedni egymással. Hidd el nem lehetetlen, csak akarni kell. És nálad nem látom az akaraterőt. Csak a magadét hajtod folyamatosan. Add oda neki, és többet lesz a gyerekkel. Ezzel a viselkedéssel sikeresen elriasztod. Na ezzel teszel rosszat a gyereknek, nem azzal, hogy az apjánál kell aludnia.

2020. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/311 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező apukának már új családja van, ha azt akarod hogy a közös gyereketek is az élete része maradjon akkor hagynod kell, sőt segíteni hogy beilleszkedjen az új családba is. Azt gondolom te se gondolod komolyan hogy apuka majd a lány 16-18 éves koráig hozzátok fog futkozni és ott lesz a gyerekkel mert hozzájuk nem viheti. Ülj le a kislánnyal, magyarázd el neki hogy apuka külön lakik az új családjával, ha több időt szeretnél vele tölteni akkor ott kellene aludnod náluk. Ha annyira oda van az apjáért amennyire mondod akkor ebbe simán belemegy. Ha meg nem akar annak az az oka hogy titkon abban reménykedik hogy addig jár hozzátok az apja amíg egyszer ott marad. Ezt pedig nem szabad neki hagyni!
2020. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/311 A kérdező kommentje:
Máshol sem tud aludni ,ez nem az apja ellen irányul. Ha nagyobb lesz biztosan változik a helyzet egyenlőre bárhol máshol aludni fél.
2020. aug. 18. 15:47
 149/311 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem próbáljátok meg akkor mindig félni fog értsd már meg könyörgöm! 5 éves gyerek mindentől fél ami idegen. Suliba se fogod engedni ha félni fog?
2020. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/311 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem félős ez az ottalvás a mumus nála.
2020. aug. 18. 15:59
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!