Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/311 anonim ***** válasza:
72%
Mondom,ne legyél értetlen, mond meg neki ha többet akarja látni az apját ott kell aludni, ha nem akkor nem, ennyi
2020. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/311 A kérdező kommentje:
151 Miért egy kisgyerek alkalmazkodjon ,ha volna más lehetőség. Írtam az előbb is talán ha nagyobb lesz nem lesz gond.
2020. aug. 18. 16:21
 153/311 anonim ***** válasza:
81%
Rendben van,kerdezo!akkor minen ugy marad ,ahogy eddig! A gyerek fel ott aludni, az exfrrjed nem akar nalad a gyerekkel lenni ( amit nem is csodalok), te nem eroltetsz semmit a gyerekre amit nem akar. Akkor mi a kerdesed? Akkor minden marad ugy ahogy eddig! A gyerek szenved, te zsarolod az exferjed, az exferjed meg szepen lassan feladja, es nem fogja erdekelni a gyerek , mert a gyerekkel az is egyutt jar hogy a te pofadat kell bamulnia!
2020. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/311 A kérdező kommentje:

153 Hol van arról szó,hogy velem kell foglalkozni vagy ..te szavaiddal élve pofája a lónak van.. de az arcomat bámulnia, én ha úgy van amíg vele van elmegyek bevásárolni vagy elintézek ezt azt. Nem ülök ott felettük vagy bámulom mit csinálnak.


Aki ilyeneket ír a saját gyerekét is kényszerítené?

2020. aug. 18. 16:31
 155/311 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyjátok. Sem a kérdező, sem az apa nem hajlandó kompromisszumot kötni. A helyzet marad, így a kérdés is értelmét vesztette. Innentől felesleges bàrmit is javasolni.A kérdező is rádöbben majd később, hogy nem kellett volna ennyire kötni az ebet a karóhoz. Ezzel pont elérte a semmit, ahogyan az apa is.
2020. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/311 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért a kisgyerek alkalmazkodjon, mert ő akarja látni az apját, nem az apja őt. Te pont úgy viselkedsz mintha te lennél itt fölényben, pedig amúgy nagyon nem. Te nem tehetsz semmit ha az apa nem megy a gyerekért, de ő simán feljelenthet téged ha nem engeded elvinni a gyereket. Mert pl ha papíron 2 napja van mondjuk hétvégén akkor a gyereknek ott kell aludnia ha az apuka elviszi ha akar ha nem!
2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/311 A kérdező kommentje:

156 De értsétek már meg nem rólam van szó. Az apa us tudja ,hogy nem tud aludni idegen helyen fél tőle stb.

Miért akarna a gyerekének rosszat vagy hogy éjszaka sírjon félelmében és ő neki kellene vigasztalni?

Neki is a gyereket kellene néznie!egy apa is azt kellene nézze ha a gyereknek ez rossz sír miatta akkor nem erőlteti rá.

2020. aug. 18. 16:50
 158/311 A kérdező kommentje:
Egyébként lenne kompromisszum én érte mennék és másnap vissza vinnèm....akkor meg?
2020. aug. 18. 16:53
 159/311 anonim ***** válasza:
57%
Hat nen erolteti! Ezert vinnyogsz itt nekunk mar egy honapja mert szerinted keveset van vele! Apuka oda nem megy gyerek erdekeben nem viszi el hosszabb idore... mit csinaljon a nyomorult? Koltozzon hozzatok?
2020. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/311 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom van annak is oka , hogy ez nem felel meg neki! Pontositok! Szerintem nagyon jo oka van!
2020. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!