Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/311 A kérdező kommentje:

20 ez nagyon kevés és a másik gyerekével jóval többet törődik.

Ha a gyerek sem bánná nem zavarna de várja a napot mikor jön már.

2020. júl. 30. 13:42
 22/311 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek attól hogy kicsi nem hülye.


Ebben teljesen igazad van.


Fogd meg a gyerek kezét és bízd rá, pár napra. És: sokszor.


Az a gyerek aki 4 éves koráig élt az édesapjával, ráadásul kislány az valóban nagyon apás. Rajonganak az apjukért. Én tuti ezt tenném.

Nem két hetente, hanem szólsz, hogy sürgős dolgod van-és odaadod.Bármennyire is nehéz neked nélküle. Ez a gyerek érdeke, hogy az apjával ne szakadjon meg a kapcsolat. Kis hátizsák, bele a gyerek cucca, és a kezébe nyomod.


Slussz.


Az is más lenne, ha nem élt volna vele együtt. Az egy teljesen más dolog lenne, mert akkor nem apás a gyerek.

2020. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/311 A kérdező kommentje:

22 ezt nem merem megtenni,hogy kérdés nélkül a kezébe nyomom, azért nem csak ennyin múlik.


3 éves koráig élt vele. És valamiért tenyleh nagyon apád.

2020. júl. 30. 13:45
 24/311 A kérdező kommentje:

Meg ugye volt már olyan,hogy nem jött érte szo nélkül

Én levittem hozzájuk erre kijött a mostani párja,hogy nincs itthon az apja a gyereknek

Hagyjam itt ha nemtudom megoldani ,vigyáz ra de az apja elment .Nos így nem hagytam ott.

2020. júl. 30. 13:47
 25/311 anonim ***** válasza:
78%

Pedig merd tenni, úgy hogy ott aludjon nála. Ez az egyetlen lehetőséged, hogy visszafordítsd a dolgokat-kizárólag a gyerek érdekében. Ha egy gyerek 3 éves koráig együtt élt az édesapjával, ráadásul kislány-levakarhatatlan a fazonról. Az mint az Istenre néz rá fel.

Most túl kéne lépj a sértetségen, meg a félelmeken. A gyerek érdeke az első.

Te meg pár napig rágod a kefét, de hidd el hamar fordul a dolog. Már ha normális a másik fél nője. Ha egy nem normális akkor tuti nem erőltetnem, de ennek sem tenném ki a gyereket, mint ami most van a te esetedben.

Tizenévesen, huszonévesen is rajonganak a lányok az édesapjukért-nem korfüggő.

2020. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/311 A kérdező kommentje:

25

Az ottalvás nem az apja hibája , sajnos idegen helyen nem mer elaludni a lányom.

2020. júl. 30. 13:51
 27/311 anonim ***** válasza:
93%

Nem azt hiszik, hogy rendben van, hanem egyszerűen nem érdekli őket a gyerek. Az éppen nevelt gyerek is csak azért érdekli a legtöbbet, mert annak az anyjával élnek jelenleg. Amint ez változik, az a gyerek is csak kötelező pénz kidobássá válik a szemükben, már amelyik fizet egyáltalán bármit is. Rengetegen csak megcsinálják a gyereket, nert a folyamata az éppen akkor élvezetes, de felelősséget már nem éreznek feléje. Az anyával ha megromlik a kapcsolat, a gyerek csak nyűg lesz nekik, bár a legtöbbnek a kapcsolatban is csak az. Nagyon kevés férfi van, aki átgondoltan vállal utódot. És ez a nők körében is jellemző.

Szakítás esetén sok pasi a gyerektől is válik, nemcsak a nőtől. Ez van. Ezért sem mertem volna második gyereket szülni.

2020. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/311 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tud idegen helyen aludni minden kisgyerek. Ezt csak te hiszed, gondolod. Gondolom a nagymamánál is és az oviban is tud aludni.
2020. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/311 anonim ***** válasza:
15%

Az nagyon kevés? Igen. Több, mint az elvált szülők más gyerekeinek 80-90%-ában? Igen. Több gyerektartást fizet, mint az elvált szülők 70-80%-a? Igen. Ez van. Adj hálát szerintem, hogy ilyen jó hozzátok! Simán túlteljesíti az elvált szülők 70-80%-át!!! Nagyon simán.

Ismétlem, szomorú, hogy így van. De így van.

2020. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/311 A kérdező kommentje:
28 Nem,sajnos nem tud az óvodában sem aludni haza hozom mindig. Nagymamája nincsen.
2020. júl. 30. 14:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!