Volegenye halala utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukam 5 eve valt el, vele elunk a testvereimmel. Utana mondhatni eleg sok ferfival volt kapcsolatban. Ugy ahogy meg is ertettem, hiszen fiatal es gyonyoru. Volt amelyikkel jobban kijottem, volt amelyikkel kevesbe. Aztan talalkozott A ferfival, akit meg tini koraban ismert meg, viszont valahogy elhaladtak egymas mellett. Kb 30 ev utan megint talalkoztak, es szerelem elso latasra, eljegyzes is volt, eskuvo is lett volna. Nagyon nagyon jo volt vele a kapcsolatom, Ő volt a hosom. En, anyukam, es O alkottunk egy kis csaptot, nagyon sokat voltunk egyutt. A testvereimmel is joban volt, viszont nem volt olyan szoros a kotelek koztuk, mint koztunk. 5 honapja viszont osszevesztek, es nem aludt itthon a volegenye. Amikor jott volna haza hozzank masnap reggel, autobalesetet szenvedett, es elhunyt. Teljesen osszetortunk. En a mai napig minden nap sirok, hihetetlenul faj meg mindig. Anyukammal nagyon szoros maradt a kapcsolatunk, legalabbis ezt hittem. Par hete viszont egyre tobbet jarkalt el, azt mondta a baratnojevel van. Par napja hazaallitott egy ferfival, akit elotte sosem lattam, azt mondta csak igy tudja megoldani az ejszakai szallasat, mivel anyukam baratnojenek az egyik baratja. Tehat nalunk aludt a testverem szobajaba az az ember. Ma egy telefonbeszelgetesbol hallottam meg, hogy hetek ota randiznak. Amikor ma este hazaert a randijabol, megkerdeztem, hogy nem akarta e elmondani. Konkretan letagadta, azt mondta, hogy csak ismerkednek, es kapcsolatrol meg szo sincs. Viszont hallottam a telefonbeszelgeteset, es jovoheten fogja bemutatni az ember anyukamat a szuleinek.. Ezekutan nagyon osszevesztunk, ugy erzem nem tiszteli a “neveloapukankat”. 5 honapja tortent csak a baleset.. Kivancsi vagyok, nektek errol mi a velemenyetek. Nem vartam volna el tole, hogy soha tobbet ne legyen senkije. De hogy ilyen hamar.. Ugy, hogy a szomszed szobaban aludt az ember, es meg mindjg hazudik rola. Csak azt ismetelgeti, hogy nem erdekli mit gondolok. Hihetetlenul faj ez az egesz.

19/L



2020. aug. 26. 23:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%

Kinek mi a hamar vagy a nem hamar, erre nincsen szabály. Nem gondolom, hogy anyukádnak nem fáj, hogy elveszítette a párját. Ő lehet így próbál enyhíteni a fájdalmán, hogy más karjába menekül.


Előtted azért titkolja a hollétét, mert tekintettel szeretne lenni rád, mert tudja, hogy ez felzaklatna téged.


Nem tudom, honnan tudod, hogy nálatok is aludt. De én biztos hogy megmondanám neki, hogy haza ne hozzon senkit egyelőre.


Fel a fejjel és fogadd részvétemet!

2020. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
43%

Bocsi azért, amit mondok, de anyád eddig is gyorsan adta magát.


Sok pasi, állandóan. Nem bír a vérével.


Nagyon gáz.

2020. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ő így dolgozza fel, menekül egy másikba, mint sok esetben szakítás után. Szerintem azért nem mondta el neked mert ő is szégyelli, vagy ahogy az első írta, felzaklatná... Szerintem az hogy most így beszél veled, valamennyire normális, mert ő sincs tisztában az érzéseivel, ugyanakkor meg már korban is van. Én csak egy miatt aggódnék, hogy a helyzet miatt hajszolja-e bele magát egy új kapcsolatba, vagy tényleg megtalálta élete párját, nem mindegy, és ha később kiderül a másik valódi arca akkor jön megint a "bulika"... Én féltem anyukádat, ez persze hogy gyors, eleve a randikhoz, de szerintem ezt mindenki másképp dolgozza fel. Illetve figyelj, ott volt először apukád, akitől elvált, neki is az "elvesztését" is fel kellett dolgoznia, hogy az akkor a csodás életre szóló esküvőből mégsem lesz életreszóló házasság, valamilyen szinten hozzá van már szokva az elengedéshez, ha lehet így fogalmazni. Biztos vagyok benne hogy te is, de azt gondolom, hogy ő ezeket mélyebben élhette át ezeket, hiszen az ő párkapcsolatai Lehet már nem is tud úgy ragaszkodni, az első nagy csalódás után, annak ellenére hogy szereti a másikat. De egyébként az is lehet, hogy pont nem, felszínesen éli meg, és könnyebben túl tud rajta "ugrani"... Nagyon sajnálom, de próbálj meg ezért ne haragudni rá. Azt az egyet sajnálnám, ha nem tudnál vele beszélgetni a nevelőapukádról, mert viszont erre nagy szükség lenne... remélem ebben nem fog lerázni... És ő (is) toleráns/partner lesz.


Ismeretlenül is őszinte részvétem, és sok erőt kívánok Neked!

2020. aug. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem tartozik rad.
2020. aug. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek!

Egyes, onnan tudtam, hogy ittaludt, mivel lattam a hazban, es anyukam felhivott, elotte, hogy tegyek rendet a noverem szobajaban, mert ottalszik az ember.

Kettes... haragszom ra, de azt azert nem mondanam, hogy falja a ferfiakat. A valasuk ugy tortent, hogy evek ota el voltak hidegve egymastol, apukam ugy szallt ki a hazassagukbok, hogy mar volt egy ket eves kapcsolata. Utana belekezdett anyukam is az ismerkedesbe, szerintem termeszetes, hogy keresgelt. Ez nem azt jelenti, hogy mindegyik az agyaban kotott ki ...

Tenyleg koszonom szepen mindenkinek! Sajnos nem tudom, hogy hogyan tudnank most kibekulni. Jovoheten koltozok el egyetem miatt. Eleg ronda dolgokat vagott a fejemhez, es en is az ovehez. Tudni kell rola, hogy sosem ker bocsanatot, meg akkor sem, ha o a hibas. Igy ha en nem nyitok majd, az lenne a vege, hogy szinte teljesen megszakad a kapcsolatunk.

2020. aug. 27. 07:44
 6/38 A kérdező kommentje:
Negyes valaszolo. De tartozik ram. Mivel egyelore egy haztartasban elunk, es mar volt a hazunkban is az ember, nem tudom, hogy gondolod ezt. Tovabba valamilyen szinten en is felelosseggel tartozok anyukamert, mivel egymast tamogatva eltuk csak tul ezt az idoszakot.
2020. aug. 27. 07:48
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

Ha a testvéred szobájában aludt, és nem anyukáddal, akkor anyukád igazat mondott, hogy még nincs köztük semmi.

Az elhunyt vőlegény anyukád vőlegénye volt, nem a tiéd! Totál úgy csinálsz, mintha te szerelmed lett volna. Értem, hogy fáj, de bunkóság ezért piszkálni anyukádat. Majdnem félév nem is olyan kevés idő.

2020. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonymousreview60 ***** válasza:
40%

Édesanyádnak nagyon hiányzik a férifitársaság (nem csak a szex és lehet, hogy főleg nem az) vagy bizonytalan magában vagy csak simán kapcsolatfüggő, ezért társ kell neki, nagyon. Az 5 hónap az valóban gyors egy vőlegény halála után, de kinek mi a gyors.

Te dolgozol/tanulsz, párod van/lesz, ami miatt 2-5 éven belül elköltözöl, a nővéred eleve már szinte ott sincs. Anyád nem akar egyedül lenni, és lehet, hogy neki is hamar volt ez az új szerelem, de úgy érezhette, hogy ha vár, mire teljesen kigyászol, ez a Férfi nem lesz ott neki.

Tehát a folyamat kicsit gyors (nekem), de próbáld meg anyádat másképp is nézni és finomabban beszélni erről a témáról. Egyébként anyád valamiféle félelmét (a pasi nem várná meg a még fél év gyászmunkát stb) mutatja a "Nem érdekel, mit gondolsz") megszólalása.

2020. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező, lehet véleményed anyukád magánéletéről és az is igaz, hogy érint Téged, tehát bizonyos szinten valóban rád is tartozik az életvitele, de mivel mindketten felnőttek vagytok, sem Te, sem Ő nem szólhat bele a másik magánéletébe, tehát ahogy Te sem viselnéd el, hogy megmondja, kivel, mikor, hogyan ismerkedj, hogyan és kivel élj nemi életet, így ezt Te sem mondhatod meg neki akkor sem, ha nem tetszik neked, amit tesz. Van ismerősöm, aki amikor 20 év házasság után megözvegyült, fél évre rá már barátnője volt, ma is vele él. Az én anyukám is viszonylag hamar férjhez ment apukám halála után. Még nagyon fiatal volt és ő képtelen társ nélkül élni. Nem érdemes rá haragudni, de azt elmondhatod neki, hogy rád ez nincs jó hatással, mert Te lassabban dolgozod fel a gyászt, vagy másképp.
2020. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd, hogy úgy élje az életét, ahogy neki jó. Azért nem mondta el valószínűleg, mert közben téged is védeni akar, meg mert tudta előre, hogy nem fogod megérteni, elfogadni, hiszen gyászolsz. Gyászol ő is, ez biztos, de sokkal hamarabb túl lehet jutni minden rossz dolgon, ha nem csak sajnálod magad, hanem próbálsz tovább élni. Lehet, hogy szívtelenül hangzik, de a saját boldogságunkért néha önzőnek is kell lenni egy kicsit. Mondhatná, hogy nem kell neki senki, várhatna évekig, befordulhatna, megkeseredhetne. Akkor jobb lenne? Nem hiszem. Ha nem is tudod elfogadni ezt, legalább próbáld nem megnehezíteni ezt az amúgy sem egyszerű helyzetet. Ha annak a férfinek nincs helye az életetekben, úgyis eltűnik majd.
2020. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!