Volegenye halala utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukam 5 eve valt el, vele elunk a testvereimmel. Utana mondhatni eleg sok ferfival volt kapcsolatban. Ugy ahogy meg is ertettem, hiszen fiatal es gyonyoru. Volt amelyikkel jobban kijottem, volt amelyikkel kevesbe. Aztan talalkozott A ferfival, akit meg tini koraban ismert meg, viszont valahogy elhaladtak egymas mellett. Kb 30 ev utan megint talalkoztak, es szerelem elso latasra, eljegyzes is volt, eskuvo is lett volna. Nagyon nagyon jo volt vele a kapcsolatom, Ő volt a hosom. En, anyukam, es O alkottunk egy kis csaptot, nagyon sokat voltunk egyutt. A testvereimmel is joban volt, viszont nem volt olyan szoros a kotelek koztuk, mint koztunk. 5 honapja viszont osszevesztek, es nem aludt itthon a volegenye. Amikor jott volna haza hozzank masnap reggel, autobalesetet szenvedett, es elhunyt. Teljesen osszetortunk. En a mai napig minden nap sirok, hihetetlenul faj meg mindig. Anyukammal nagyon szoros maradt a kapcsolatunk, legalabbis ezt hittem. Par hete viszont egyre tobbet jarkalt el, azt mondta a baratnojevel van. Par napja hazaallitott egy ferfival, akit elotte sosem lattam, azt mondta csak igy tudja megoldani az ejszakai szallasat, mivel anyukam baratnojenek az egyik baratja. Tehat nalunk aludt a testverem szobajaba az az ember. Ma egy telefonbeszelgetesbol hallottam meg, hogy hetek ota randiznak. Amikor ma este hazaert a randijabol, megkerdeztem, hogy nem akarta e elmondani. Konkretan letagadta, azt mondta, hogy csak ismerkednek, es kapcsolatrol meg szo sincs. Viszont hallottam a telefonbeszelgeteset, es jovoheten fogja bemutatni az ember anyukamat a szuleinek.. Ezekutan nagyon osszevesztunk, ugy erzem nem tiszteli a “neveloapukankat”. 5 honapja tortent csak a baleset.. Kivancsi vagyok, nektek errol mi a velemenyetek. Nem vartam volna el tole, hogy soha tobbet ne legyen senkije. De hogy ilyen hamar.. Ugy, hogy a szomszed szobaban aludt az ember, es meg mindjg hazudik rola. Csak azt ismetelgeti, hogy nem erdekli mit gondolok. Hihetetlenul faj ez az egesz.

19/L



2020. aug. 26. 23:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem tartozik rád, hogy anyukád kivel mit csinál és főleg nem vonhatod kérdőre. Ő a szülő, te a gyerek, nem barátnők vagytok.

Ha zavar a dolog, akkor nyugodtan el lehet költözni, felnőtt ember vagy. Nem hiszem, hogy te örülnél neki, ha anyukád vagy bárki beleszólna a szerelmi életedbe. Részvétem az elhunyt miatt.

2020. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem tartozik rad. Anyád haza, anyád élete. Te a részese vagy, érint téged, de Ninc s közöd hozzá. Anyád se mondhatja azt, hogy te nem járhatsz a Pistivel, mert nekem a Jozsi tetszett.
2020. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
46%
Nekem meghalna a vőlegényem valószínűleg évekig vagy ki tudja meddig nem is tudnék gondolkodni új kapcsolatban. De nem vagyunk egyformák. Szerintem anyukád az a típus aki betegesen keresi a megfelelő férfit maga mellé de ezzel te nem fogsz tudni mit csinálni mert egy gyerek nem szólhat bele a szülő kapcsolataiba hiába van hozzá közöd. Nyilván ha egyértelműen rossz hatással van anyukádra egy férfi akkor meg lehet érteni ha beleszólsz de amúgy nem és ugyanez igaz fordítva is.
2020. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem kapcsolatfüggő,egyedül nem tud ellenni,basszus 5 év alatt sok pasi,ahogy írod.

Szomorú...

Ha olyan nagy volt a szerelem a vőlegényével akkor az nem múlik el pár hét után (5 hónapja történt és hetek óta találkoznak a másikkal)

Menjen barátnőkhöz ha magányos,vagy "mittudomén" de így elég érdekes a dolog.

Azt sem értem miért kell hazavinni meg a gyerekének mindről tudnia.

Ha lesz egy hosszabb tartós kapcsolata mutassa be akkor max.

2020. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
63%

14!


A gyerek 19 éves, az anya még felnőtt nő saját lakással. Miért ne vihetne haza?

2020. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
13%

15 ne nekem írogass,olvasd el a szabályzatot és a kérdezőnek válaszolj. 5 éve ez megy akkor hol volt még nagykorú.

Kérdező hiába nem tetszik a válasz ez akkor sem normális én szégyellném ha mindig más pasival lenne.

2020. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%
Az is a magánügye.
2020. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Van egy 14 eves hugom, aki velunk el. Szerintem egy ilyen dontesbe igenis be kell vonnia a csaladot. Az meg, hogy nem az en volgenysm volt, meg szerelmes voltam bele.. Nem. Csupan az Apukam gyerekkorom ota hajnalban ment es este jott haza, mivel orvos volt es allandoan ugyelt emg rendelt, tehat szinte semmi kapcsolatom nem volt vele. Ha egy gyerek 16 evig ugy el, hogy nem erzi az apai torodest, azt, hogy nem csak az anyukajanak fontos, igen mely nyomot hagy benne egy “Apa” erkezese. Mert nekem O is az apukam volt. Ezzel szerintem meg is magyaraztan azt, hogy miert voltam “szerelmes bele”. Csak rajongtam erte, mert vidamsagot hozott a szurke hetkoznapjainkba. Nekem nem azzal van a bajom, hogy hazahozott valakit es ismerkedik. Ennek az idopontjaval es modszerevel van problemam. Az meg, hogy nincs koztuk semmi, ha a noverem szobajaban aludt.. Azt irtam, hogy randiznak. Ismerkedes. Nem falta a pasikat a valas utan, csak ismetelni tudom magamat. Par randevu etteremben seta a toparton nem kapcsolatfuggoseg. Termeszetes, hogy a valas utan probalt O is tarsra talalni. Ezek kozul egy volt az, aki nalunk is aludt. A tobbit is bemutatta, de szinte csak a tarsasagunkban talalkozott veluk. Egyelore az aggaszt, hogy hogyan fogunk kibekulni. Mivel mindketten eleg ronda dolgokat vagtunk egymas fejehez. O nem fog felem nyitni, se bocsanatot kerni,mert ismerem. Viszont en sem szivesen mennek hozza oda annyival, hogy bocsanat, mert ilyenkor csak el szokott kuldeni kb.
2020. aug. 27. 11:17
 19/38 A kérdező kommentje:
Es mielott valaki megjegyezne, hogy szegeny apukam, ejjel nappal dolgozott, hogy jo eletkorulmenyeket biztositson nekunk, megis azt mondom, nem volt az az igazi apa-lanya kapcsolat. Keson ert haza, viszont az utolso par evben szinte mindegy egyes nap ejjel ert haza, vagy haza sem jott, mivel neki kozben volt egy 30evvel fiatalabb baratnoje, akivel kikoltoztek kulfoldre a valas utan rogton.
2020. aug. 27. 11:21
 20/38 anonim ***** válasza:
80%

NEM, nem kell bele vonni a családot. Baxus te normális vagy? PÁRKAPCSOLAT. PÁR, vagyis két ember. Anyád meg alit akar. MAGÁNÜGYE.

Kibékülni meg úgy fogtok, hohy oda mész hozza és bocsánatot kérsz tőle, amiért egyáltalán megfordult a fejedben, hogy beleszólhatsz az ő MAGÁNÉLETÉBE.

2020. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!