Volegenye halala utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukam 5 eve valt el, vele elunk a testvereimmel. Utana mondhatni eleg sok ferfival volt kapcsolatban. Ugy ahogy meg is ertettem, hiszen fiatal es gyonyoru. Volt amelyikkel jobban kijottem, volt amelyikkel kevesbe. Aztan talalkozott A ferfival, akit meg tini koraban ismert meg, viszont valahogy elhaladtak egymas mellett. Kb 30 ev utan megint talalkoztak, es szerelem elso latasra, eljegyzes is volt, eskuvo is lett volna. Nagyon nagyon jo volt vele a kapcsolatom, Ő volt a hosom. En, anyukam, es O alkottunk egy kis csaptot, nagyon sokat voltunk egyutt. A testvereimmel is joban volt, viszont nem volt olyan szoros a kotelek koztuk, mint koztunk. 5 honapja viszont osszevesztek, es nem aludt itthon a volegenye. Amikor jott volna haza hozzank masnap reggel, autobalesetet szenvedett, es elhunyt. Teljesen osszetortunk. En a mai napig minden nap sirok, hihetetlenul faj meg mindig. Anyukammal nagyon szoros maradt a kapcsolatunk, legalabbis ezt hittem. Par hete viszont egyre tobbet jarkalt el, azt mondta a baratnojevel van. Par napja hazaallitott egy ferfival, akit elotte sosem lattam, azt mondta csak igy tudja megoldani az ejszakai szallasat, mivel anyukam baratnojenek az egyik baratja. Tehat nalunk aludt a testverem szobajaba az az ember. Ma egy telefonbeszelgetesbol hallottam meg, hogy hetek ota randiznak. Amikor ma este hazaert a randijabol, megkerdeztem, hogy nem akarta e elmondani. Konkretan letagadta, azt mondta, hogy csak ismerkednek, es kapcsolatrol meg szo sincs. Viszont hallottam a telefonbeszelgeteset, es jovoheten fogja bemutatni az ember anyukamat a szuleinek.. Ezekutan nagyon osszevesztunk, ugy erzem nem tiszteli a “neveloapukankat”. 5 honapja tortent csak a baleset.. Kivancsi vagyok, nektek errol mi a velemenyetek. Nem vartam volna el tole, hogy soha tobbet ne legyen senkije. De hogy ilyen hamar.. Ugy, hogy a szomszed szobaban aludt az ember, es meg mindjg hazudik rola. Csak azt ismetelgeti, hogy nem erdekli mit gondolok. Hihetetlenul faj ez az egesz.

19/L



2020. aug. 26. 23:11
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Csak sajnalmk tudlak, hogy nalad igy mukodik. Mivel felelosseggel tartozik ertunk, foleg meg a hugomert, eddig mindig megbeszelte velunk, hogyha valakivel kapcsolatot kezd. Tudni akarta, hogy mit szolunk ahhoz, hogyha belep egy szamunkra egyelore idegen az eletunkbe. Ha kulon elnenk a testvereimmel, igen, nem esne rosszul, ha nem mondja el rogton. Eleg begyoposodott lehetsz. Orulok, hogy nem vagy egyik szulom sem:)

Egyebkent azota megbeszeltem vele.

2020. aug. 28. 10:31
 22/38 A kérdező kommentje:
Itt arrol van szo, hogy hazahoz egy embert. Ugy, hogy mi meg javaban gyaszolunk. Szomoru, hogy ilyen erzeketlen vagy.
2020. aug. 28. 10:33
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Azért abba is gondolj bele, hogy nagykorú vagy és hamarosan eljön az idő amikor anyád mondhatja azt is, hogy ha nem tetszik költözz el.
2020. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Tehát ha anyád majd azt mondja, hogy ő nem -bírja a Pistit, mert ő az ovodaskori barátodat, a Janikát szerette, akkor te ott hagyod a Pistit és mesz a Janikához, ugye?


Nem, nincs közötök a magánéletéhez.

Gyászolj, gyászolj nyugodtan. Ő így oldja meg. Még mindig a magánügye. Semmi érzéketlenség nincs benne, mimdenki máshogy gyászol. Gyerek vagy még, azért nem fogod fel és azért hiszed, hoyg körülötted kell forognia a világnak. Nem ihy van ám.

2020. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
31%

Elég undorító válaszokat kaptál.


Szerintem igazad van. A család nem anyu széttett lábáról szól, hanem hogy tiszteljük a családtagjainkat is. Akár nagykorúak, akár nem.

2020. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

25!


Szerintem meg a te válaszod undorító.

A család nem arról szól, hogy beleszólunk a másik magánéletébe, hanem arról, hogy tiszteljük és elfogadjuk azt. A kerdezonek ez nem megy. Ő lenne a legjobban felháborodva, ha az anyja akarná neki megszabni, kivel mikor és mit tehet.

2020. aug. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Én a kérdezőnek válaszoltam. Ha neked nem tetszik az a saját problémád. Nem az én dolgom, de csak mert nem értesz egyet, én nem fogom meggondolni magam.
2020. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Sokan ugy latom nem ertik mirol beszelek. Nincs gondom azzal, hogy lett valakije. Nekem az idoponttal van, es a modszerevel. Ertetlenek.
2020. szept. 1. 23:55
 29/38 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező!


Te sem érted, miről beszélünk. Még mindig az ő dolga. Ha másnap új pasija lett volna, az is az ő dolga.

2020. szept. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
55%

Itt a gykn nem létezik család és nem létezik felelősségvállalás azokért, akiket szeretünk és egykor vállaltunk.


Megmondom mi van itt:


-Betöltötted a 18at,takarodj

- járulj hozzá a teljes fizetéseddel anyádék ellátásához



- 15 felett egy szelet kenyeret se kapj


- 16 évesen dolgozz és abból a pénzből is tegyél le anyádnak


- ne legyenek érzéseid, mindig kuss a neved, mert nem a saját házadban laksz.



Egyszer fordítsd meg a kérdést, hogy a sztori a te ingatlanodban történt. Na majd akkor kapsz olyan válaszokat, amik legalább minimálisan is megpróbáják felfogni, hogy min mész keresztül.

2020. szept. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!