Volegenye halala utan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anyukam 5 eve valt el, vele elunk a testvereimmel. Utana mondhatni eleg sok ferfival volt kapcsolatban. Ugy ahogy meg is ertettem, hiszen fiatal es gyonyoru. Volt amelyikkel jobban kijottem, volt amelyikkel kevesbe. Aztan talalkozott A ferfival, akit meg tini koraban ismert meg, viszont valahogy elhaladtak egymas mellett. Kb 30 ev utan megint talalkoztak, es szerelem elso latasra, eljegyzes is volt, eskuvo is lett volna. Nagyon nagyon jo volt vele a kapcsolatom, Ő volt a hosom. En, anyukam, es O alkottunk egy kis csaptot, nagyon sokat voltunk egyutt. A testvereimmel is joban volt, viszont nem volt olyan szoros a kotelek koztuk, mint koztunk. 5 honapja viszont osszevesztek, es nem aludt itthon a volegenye. Amikor jott volna haza hozzank masnap reggel, autobalesetet szenvedett, es elhunyt. Teljesen osszetortunk. En a mai napig minden nap sirok, hihetetlenul faj meg mindig. Anyukammal nagyon szoros maradt a kapcsolatunk, legalabbis ezt hittem. Par hete viszont egyre tobbet jarkalt el, azt mondta a baratnojevel van. Par napja hazaallitott egy ferfival, akit elotte sosem lattam, azt mondta csak igy tudja megoldani az ejszakai szallasat, mivel anyukam baratnojenek az egyik baratja. Tehat nalunk aludt a testverem szobajaba az az ember. Ma egy telefonbeszelgetesbol hallottam meg, hogy hetek ota randiznak. Amikor ma este hazaert a randijabol, megkerdeztem, hogy nem akarta e elmondani. Konkretan letagadta, azt mondta, hogy csak ismerkednek, es kapcsolatrol meg szo sincs. Viszont hallottam a telefonbeszelgeteset, es jovoheten fogja bemutatni az ember anyukamat a szuleinek.. Ezekutan nagyon osszevesztunk, ugy erzem nem tiszteli a “neveloapukankat”. 5 honapja tortent csak a baleset.. Kivancsi vagyok, nektek errol mi a velemenyetek. Nem vartam volna el tole, hogy soha tobbet ne legyen senkije. De hogy ilyen hamar.. Ugy, hogy a szomszed szobaban aludt az ember, es meg mindjg hazudik rola. Csak azt ismetelgeti, hogy nem erdekli mit gondolok. Hihetetlenul faj ez az egesz.

19/L



2020. aug. 26. 23:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
44%

30!


Hát kb minden épeszű embernek egywrtelmu, hohy a saját hazába azt visz az ember, akit akar. Anya háza? Oda viheti a barátját. Akár mindennap másikat. A kérdező haza? Ó visz oda azt, akit akar. Ha anyae a ház, a kerdezo kér engedélyt, hogy oda vihet e valakit, az anya pedig vagy igent mond, vagy nem. Ha a kerdezoe a ház, akkor az anya kér engedélyt és a kerdezo dönt.

De a kérdés nem a tulajdonjogi viszony volt amúgy, de ne zavarjon.

2020. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%

Látod erről beszéltem :)


A tulajdonviszonyokon kívül talán létezni kellene némi együttérzésnek. Mondjuk ha a lányom gyászolja a volt nevelőapját és még láthatóan nem dolgozta fel, akkor nem állítok be egy új pasival.


Talán ennek többet kellene jelenteni, minthogy az én házam, jogom van.

2020. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%
A lányom gyászolja a nevelőapját. Nyilván én is gyászolom a vőlegényem, nem? A lányomnak pont ugyanúgy szem előtt kellene tartania az én érzéseimet. Vagy az le van xarva? Lehet hogy én úgy tudom feldolgozni a veszteséget, hohy pótolom. De az is lehet, hogy a draga gyermek nem tudja, azon a napon mi épp véget vetettünk a kapcsolatunknak, mert mondjuk a nevelőapja megcsalt a legjobb barátnőmmel és így egy csepp gyászt sem érzek.
2020. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
30%

Ja csak én megtehetem, hogy ha ez az igényem a gyászfeldolgozásra, akkor azt nem a gyerekeim orra előtt teszem,főleg ha tudom, hogy fájdalmat okozok nekik.


Talán más helyek is vannak a gyerekeim tartózkodási helyén kívül.

2020. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg? Miért kellene más helyet keresnem, mint a saját otthonom?
2020. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
30%

Mondjuk mert ott vannak a gyászoló gyerekeid,akikért felelősséggel tartozol, életkortól függetlenül.


Ez emberi hozzáállás.


Sosem tettem volna ilyet a gyerekeimmel.


Aki tudja, hogy mi az a gyász, és kicsit is szereti a családot, az nem művel ilyet.


A gyereknek nincs hova menni, az anyjuknak volt.



Egyébként ezek a nők szoktak örökre egyedül maradni. Ha anyám ezt művelte volna, sosem ismertette volna meg az unokáját.

2020. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom olvassa e valaki meg a kerdest, de idokozben teljesen ellenunk forditotta a ferfi az anyukankat. Amiota idekoltozott minden keves olyan este van, hogy ne siras nelkul aludnank el a testveremmel.
2020. nov. 20. 00:51
 38/38 anonim ***** válasza:
Én őszintén sajnálom, és együtt tudok veletek teljes mértékben érezni. Rossz lehet a tudat, hogy elveszítesz még egy szülőt. Érzelmileg biztosan. Esetleg van valaki a környezetekben akinek tudnátok erről beszélni? Alapból egy szülő elvesztése nagy trauma...
2020. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!