Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon sok amit kérek tőle?

Nagyon sok amit kérek tőle?

Figyelt kérdés

Van egy nagy egyetemista gyerekem meg egy alsós kicsi, nem részletezem őket, a kicsi még nem tud egyedül közlekedni és ha nem érek rá, a naggyal utaztatom.

Tudni kell rólam, hogy én mindig mindent az utolsó pillanat után jelentek be, van amikor aznap reggel, hogy a nagynak mit kell csinálnia egy órán belül és nem nagyon szokott érdekelni, hogy mi van neki tervezve, mivel eltartom, ezért elvárom hogy csinálja meg, tudom irritáló tud lenni, de már elfogadták, hogy ilyen vagyok, ezen nem tudok változtatni.

Holnapra megkértem, hogy vigye el reggel 9-re a kicsit külön matekra a központba, amire már fél éve várunk, végre kaptunk időpontot. Mivel én reggel 7-től délután 5-ig dolgozom, így nem tudom elvinni, ezért megkértem, hogy buszozzon el vele a központba, majd haza, majd megint vigye el délután 1-re pszichológushoz a központba, hogy aztán hazavigye, majd 2-re pedig mennie kell ugyanoda vissza a központba a saját programjára. Mivel nincs bérletük, ez elég combos, egy jegy 300 ft, oda-vissza 600, tehát csak a busz 1800, de ezt én kifizetem nekik, de még így sem mindig veszik igénybe a buszt, csak egy irányba, a másikat pedig lesétálják, mert hogy drága a busz és 40 perc séta az semmi (majd rinyálnak miatta, hogy fáradtak).

Szóval ezt bejelentettem neki kb 2 órája és azóta őrjöng a nagy, hogy már elege van, hogy egész héten ugráltatom, vigye ide-oda a kicsit és buszozzon fel-alá-körbe a városban és mindig az utolsó pillanatban szólok neki. Tiltakozik, hogy ő aztán nem viszi el sehova, mert ő nem akar feleslegesen megint korán kelni. Pedig nagyon fontos lenne.

Azért őrjöng, mert 2 napja reggel ment a dolgára a központba, majd vissza, majd amint hazaért, megkértem, hogy vigye el délre zongorázni, majd haza, majd ugyanezt megkértem tőle tegnap. Meg azért is őrjöng, mert egész március óta (digitális oktatás) ő vigyáz rá minden délelőtt, meg egész nyáron otthon van vele, nem mehet sehova mert nem merem egyedül hagyni, munkába meg nem hozhatom a kicsit, így több mint 5 hónapja minden hétköznap össze vannak zárva és nem akarja, hogy most már minden nap még utaztassa is.

Sajnos egy nagyon kötött helyen dolgozom, nem mehetek el egy percre sem délután 5 előtt és mindenféleképpen 7-re már ott kell lennem.

Nagyon sok amit kérek tőle, hogy ennyire őrjöngenie kell?



2020. aug. 27. 23:20
 71/111 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozom, hogy ha itt vannak ezek a videók és állítólag igaz ez az egész, hogy nem szerepelt ez a család még a híradóban..
2020. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a gyámügyes ügy vége Martin anyuka? Ezek szerint még nem emelték ki a kislányt.
2020. aug. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
16%
Sok különbség van a poszt között és a Martin-sztori között, tereljük vissza a beszélgetést a poszt témájára.
2020. aug. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
94%

Mélységesen le vagyok döbbenve, hogy nem vették el a gyereked tőled. Nem most, már rég. Ismerve a sztorit, túl vagyok az empatikus, segítőkész kommunikáción, hisz ugyanott toporogtok, ugyanazokkal a problémákkal évek óta.

Egyikőtök sem százas, de veled van a legnagyobb probléma.

Martin sem, mert ilyen "családból" már rég menekülnie kellett volna. Kollégium, ismerős /barát, akinél egy ideig meghúzhatja magát, amíg nem talál mást. Felnőtt ember.

Én magam is két, de volt, hogy három helyen dolgoztam egyetem mellett, hogy legyen egy lyuk, ahol néha aludhatok.

Ha nem láttam volna a videókat anno, el sem hinném ezt a sztorit. Tragikomikus.

Szóval, ahelyett, hogy hol te, hol Martin ide írogat egy-egy újabb fejezetet a siralmas életetek bugyraiból, kezeltessétek magatokat egy megfelelő szakemberrel. Mindannyian.

2020. aug. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez nem a Martin-sztori. Martinéknál a kislány nagyon agresszív volt és egész nap gépezett, lehetetlen volt megszakítani a kockulást, alig fürdött. Nehéz elképzelni, hogy sikerült eljutni oda, hogy a lány eljár pszichológushoz és zongorázni. Ha van valami fejleménye a sztorinak, amiről nem tudok, akkor bocsánat. De az is már egy óriási haladás lenne, ha a lány (Laura) képes lenne elmenni zongorázni.

"kezeltessétek magatokat"

Nekem pont az a furcsa, hogy a lány pszichológushoz jár, pedig annyira agresszív, hogy a szobájából alig lehet kipiszkálni és az anyuka nagyon tiltakozott, mikor szakember segítségéről volt szó.

2020. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
93%

73, pont ezért nyilvánvalóan troll a kérdés, ugyanaz a sztori, de mégis kicsit másképp. Szándékosan provokatív és undorító a stílusa, hogy utálni lehessen.

Nem is értem; hogy ugrik be neki bárki, kb a második bekezdéstől egyértelmű.


Nincs itt semmi látnivaló, ne etessétek tovább a trollt.

2020. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a Martin Anyukaja?
2020. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 anonim ***** válasza:
89%
Azért is nem lehetne Martin anyukája mert másabban fogalmaz és az anya szereti az hasznalni hogy idegbe vagyok. Meg hogy a lány veri és hasonlók.
2020. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeid miattad "idegbetegek". Elveszed a nagyobbik gyereked életét. Sajnos ha van egy kis esze, ott fog hagyni, amint van egy kis önálló keresete, és többet feléd se néz. A gyerekeinket nem ingyen bébiszitternek tartjuk.

Ha troll vagy, jó kis történetet fabrikáltál, tetszett, életszerű.

2020. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!