Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon sok amit kérek tőle?

Nagyon sok amit kérek tőle?

Figyelt kérdés

Van egy nagy egyetemista gyerekem meg egy alsós kicsi, nem részletezem őket, a kicsi még nem tud egyedül közlekedni és ha nem érek rá, a naggyal utaztatom.

Tudni kell rólam, hogy én mindig mindent az utolsó pillanat után jelentek be, van amikor aznap reggel, hogy a nagynak mit kell csinálnia egy órán belül és nem nagyon szokott érdekelni, hogy mi van neki tervezve, mivel eltartom, ezért elvárom hogy csinálja meg, tudom irritáló tud lenni, de már elfogadták, hogy ilyen vagyok, ezen nem tudok változtatni.

Holnapra megkértem, hogy vigye el reggel 9-re a kicsit külön matekra a központba, amire már fél éve várunk, végre kaptunk időpontot. Mivel én reggel 7-től délután 5-ig dolgozom, így nem tudom elvinni, ezért megkértem, hogy buszozzon el vele a központba, majd haza, majd megint vigye el délután 1-re pszichológushoz a központba, hogy aztán hazavigye, majd 2-re pedig mennie kell ugyanoda vissza a központba a saját programjára. Mivel nincs bérletük, ez elég combos, egy jegy 300 ft, oda-vissza 600, tehát csak a busz 1800, de ezt én kifizetem nekik, de még így sem mindig veszik igénybe a buszt, csak egy irányba, a másikat pedig lesétálják, mert hogy drága a busz és 40 perc séta az semmi (majd rinyálnak miatta, hogy fáradtak).

Szóval ezt bejelentettem neki kb 2 órája és azóta őrjöng a nagy, hogy már elege van, hogy egész héten ugráltatom, vigye ide-oda a kicsit és buszozzon fel-alá-körbe a városban és mindig az utolsó pillanatban szólok neki. Tiltakozik, hogy ő aztán nem viszi el sehova, mert ő nem akar feleslegesen megint korán kelni. Pedig nagyon fontos lenne.

Azért őrjöng, mert 2 napja reggel ment a dolgára a központba, majd vissza, majd amint hazaért, megkértem, hogy vigye el délre zongorázni, majd haza, majd ugyanezt megkértem tőle tegnap. Meg azért is őrjöng, mert egész március óta (digitális oktatás) ő vigyáz rá minden délelőtt, meg egész nyáron otthon van vele, nem mehet sehova mert nem merem egyedül hagyni, munkába meg nem hozhatom a kicsit, így több mint 5 hónapja minden hétköznap össze vannak zárva és nem akarja, hogy most már minden nap még utaztassa is.

Sajnos egy nagyon kötött helyen dolgozom, nem mehetek el egy percre sem délután 5 előtt és mindenféleképpen 7-re már ott kell lennem.

Nagyon sok amit kérek tőle, hogy ennyire őrjöngenie kell?



2020. aug. 27. 23:20
 61/111 Savlekotő ***** válasza:
100%

Ha nem vagy troll remélem a fiad lelép,hogy végre Kihúzd a fejed a homokból,mert akkor ki kell húznod ha nem akarsz nagyobb bajt,tragédiát,nem tologathatod másokra tovább se a gyereket se a felelősséget,se semmit,a kicsi valószínű miattad is lett ilyen nagyrészt,nehéz kihúzni a fejünket tudom, mert kényelmes nem látni ami van,inkább ott tartani más meg szopjon lovat a te kényelmességed bele szarásod miatt,a felnőtt fiad meg csak kihasználod,ami még gyomor forgató is.. Sajnos ebbe dolgozom hosszú évek óta,tudom miről írok...

70F

2020. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/111 anonim ***** válasza:
100%

#61 vagyok, elolvastam az új kommenteket. Akkor tényleg ennyire életképtelen 11 évesen? Akkor tényleg van valami problémája. Ebben az esetben vannak napközik és lehet külső segítséget kérni. Ha meg az egyetemistától a seggtörlést is elvárod, akkor tényleg túl sokat vársz el.


Többen említették Martin esetét. Én csak hallásból tudok Martinról, valaki tud adni egy linket?

2020. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/111 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/111 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/111 anonim ***** válasza:
2020. aug. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/111 anonim ***** válasza:
100%

Akit érdekelnek a kislány hisztijéről készült videók:

[link]

2020. aug. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/111 anonim ***** válasza:
100%

Off-topic:

#64, #65: Ez a család ismerős nekem. A régebben "martinvideok" néven futó csatornán egy 18 éves srác arról posztolt videókat, hogy a fiatal húga milyen agresszív. Már csak ilyen reakcióvideók maradtak, az eredetit törölte: https://www.youtube.com/watch?v=Jh7SyYXWG7k Ők azok, nem? Stimmel a név, stimmel a gyerekek kora, stimmel az agresszív viselkedés. Az ügynek ezt az oldalát nem ismertem. Köszönöm a linkeket!

2020. aug. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/111 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ők azok.
2020. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/111 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a sztorit, de ki a legnormalisabb ebben a csaladban szerintetek?
2020. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/111 anonim ***** válasza:
100%
Martin családja ami nem nevezhető csaladnak egy külön világ. Nem az anya veri a gyereket hanem a gyerek az anyát Martin meg csodálom hogy hogyan nem lett öngyilkos ilyen emberek között
2020. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!