Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

A lányom jelenleg 20 éves. Egy ideje van barátja de sose mutatott be és képet se mutatott róla. Mondta hogy be szeretné mutatni és én mondtam hogy oké úgy is kiváncsi vagyok rá. Meg lett beszélve hogy mikor jön. A barátja busszal jött és a lányom kiment elé a buszhoz. Mielött elindult mondta hogy ne lepődjek meg mert van pár tetoválása. Én úgy voltam vele hogy semmi baj ez nem nagy dolog. Amikor hazaértek elég nagyot néztem. A srác kb úgy néz ki mint Oliver Sykes de nem viccelek tényleg úgy néz ki. Nem sokat beszéltünk de az alapján kedvesnek és rendesnek tűnik. Utólag mondtam a lányomnak hogy nem így képzeltem és nem ennyi tekóval. Meg azt is mondam hogy a srác csak 25 éves és ennyi tekója van már és hogy nem-e fogja megbánni. A lányom megsertődöt és szerinte nem kéne kiakadnom mert ő mondta hogy van tetkója. A kiakadás nem a legjobb szó erre mert nem akadtam ki csak nagyon meglepett és szerintem nem ez a legjobb önkifejezési módszer.

(Ha nem tudod ki az az Oliver Sykes keress rá)


2020. okt. 25. 08:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Most mit szeretnél? Szidjuk a tetováltakat? Vagy kérdés is lesz?
2020. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy egy tetovált srác,még nem kell elitélni.Nem a külső alapján íteljük az embereket,neked ne ez számitson hanem az hogy rendes,kedves,és szereti a lányodat.Miért kell külső alapján ítélkezni?
2020. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit furcsa nekem ez a kérdés, mert eléggé valószínűtlennek tartom hogy egy középkorú nő ismeri Oliver Sykes-t, vagy ha ismeri is, pont őt hozzá fel példának itt...

Ettől eltekintve, szerintem semmi közöd hozzá hogy mennyi tetkója van a srácnak, meg hogy még-e fogja bánni. Nem te dugsz vele, nem neked kell nézegetni. Örülj neki hogy állításod szerint rendes fiú, mivel az embert nem az határozza meg hogy mennyi tetoválás van a bőrén.

2020. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
Nem kellene ezen kiakadnod.Az Oliver gyerek egy generációs példakép,természetes, hogy sok fiatal akar rá hasonlítani.Ez már a 70-es,80-as években is így volt, a fiatalok a kor zenei ikonjait utánozták öltözködésben, hajviseletben. Most más külsőségek számítanak divatosnak mint akkoriban,pár tetkó már föl sem tűnik senkinek,de lassan ez a széttetovált test is kezd megszokottá válni. A lányod húsz éves, nyilván tetszik neki a csávó lázadó külseje, stílusa,ha amúgy rendes, normális fickó és nem egy drogos,alkesz,munkakerülő tróger akkor nincs miért aggódnod.20 éves a gyereked,valószínűleg nem fog rögtön hozzámenni feleségül,lesznek még pasik az életében, szóval ne idegeskedj azon, hogy egy szétvarrt rockert kell nézegetned a lányod esküvői fotóján.
2020. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
61%
Semmi közöd nincs hozzá hogy hány tetoválása van nem a te dolgod
2020. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire
2020. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Szó szerint egyet értek a 3. valaszadoval. Ezt a kérdést nem az anya tette fel, hanem a lány.

Amúgy az én lányomnak is tetovált barátja van, Olivérnél kicsit többel rendelkezik, igen, az arcán is van. És?

2020. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A bajom nem a tekókkal van hanem azzal hogy a lányom nem mondta hogy ennyi van neki. Én az anya vagyok. Onnan tudom hogy ki az az Oliver Sykes hogy ismerem a Bring Me the Horizon-t. Bár eddig kb 2 zenéjüket hallotam de a lányom néha szokott róla beszélni és a BMTH frontemberéről és egyszer kiváncsiságból rákerestem. Meg a srác rajongója Oliver Sykes-nak.
2020. okt. 25. 09:02
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
3-as és 7-essel egyetértek.
2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem gondolod hogy a lányod azert nem szólt előre mert tudja hogy milyen előítéletes vagy?
2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!