Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

A lányom jelenleg 20 éves. Egy ideje van barátja de sose mutatott be és képet se mutatott róla. Mondta hogy be szeretné mutatni és én mondtam hogy oké úgy is kiváncsi vagyok rá. Meg lett beszélve hogy mikor jön. A barátja busszal jött és a lányom kiment elé a buszhoz. Mielött elindult mondta hogy ne lepődjek meg mert van pár tetoválása. Én úgy voltam vele hogy semmi baj ez nem nagy dolog. Amikor hazaértek elég nagyot néztem. A srác kb úgy néz ki mint Oliver Sykes de nem viccelek tényleg úgy néz ki. Nem sokat beszéltünk de az alapján kedvesnek és rendesnek tűnik. Utólag mondtam a lányomnak hogy nem így képzeltem és nem ennyi tekóval. Meg azt is mondam hogy a srác csak 25 éves és ennyi tekója van már és hogy nem-e fogja megbánni. A lányom megsertődöt és szerinte nem kéne kiakadnom mert ő mondta hogy van tetkója. A kiakadás nem a legjobb szó erre mert nem akadtam ki csak nagyon meglepett és szerintem nem ez a legjobb önkifejezési módszer.

(Ha nem tudod ki az az Oliver Sykes keress rá)


2020. okt. 25. 08:11
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
73%
Tan szám szerint be kellett volna jelentenie, hogy figyi, a pasimnak 234 db tetkója van? Az én gyerekem annyit mondott anno, hogy a barátja tetovált, az arcán is. Még mindig nem értem a problémát.
2020. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen jogosan akadtal ki!

Igenis gaz, aki ilyen szinten szetvarrt. Ez nem egyenlo par izleses, vagy jelentoseggel biro tetkoval. Ez mar feltunesi viszketegseg es psziches problema kombinacioja a sracnal.

En nem engednem hogy a gyerekem egy ilyennel jarjon! Pedig nekem is van tetkom a bokamon es a csuklomon. De pl. munkabol kifolyolag el is takarom. Nem azert csinaltattam, hogy mas lassa vagy menozzek vele.

20eves a lanyod? Ha neki ez kell, kalap-kabar, koltozzon a srachoz, tartsa el magat!

2020. okt. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%

Izlesek es pofonok. Vegulis a srac a lanyodnak kell, hogy bejojjon, nem pedig neked.

A paromnak is van, es meg tervez csinaltatni. Kb (arcan es nyakan, hatan kivul) mindenhol lesz. Anyumnak pedig nem szamolok be rola, mert semmi koze hozza.

2020. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
70%

12!


"En nem engednem hogy a gyerekem egy ilyennel jarjon!"

Nem? De hulye vagy.



"20eves a lanyod? Ha neki ez kell, kalap-kabar, koltozzon a srachoz, tartsa el magat!"

Nyilván is is lesz majd, csak azt ne felejtsd el, hogy el is vesztheted a gyereked ezzel a hozzáállással.

2020. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
32%

Én nem tudom,hogy ki ez az énekes,de nekem így nem tűnik vészesnek

[link]


De hát,ahogy a 13-as is mondja,ízlések és pofonok.

2020. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%
Elnézést prűd*
2020. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
20%

Inkabb ti vagytok alszentek!

Semmelyik normalis szulo nem engedne ezt. Mar a srac szulei is kerdojelesek, hogy milyenek lehetbek, ha ezt engedtek a fiuknak muvelni!

Igenis gaz es csunya is!

Ennyi.


Ez nem prudseg, ezek tenyek. Mindennek van egy hatara es joizlese.

2020. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
53%

Bocs, kicsit off, de én 64 évesen is tudom, ki Oliver Sykes, nem mindenki olyan, hogy csak azokat ismeri, aki a saját korosztályába tartozik.

Föleg egy énekes esetében rengeteg helyen bele lehet futni egy-egy számba, ha videót nézel, akkor már azt is látod, hogy néz ki.


A kérdésre: nekem nem tetszene olyan férfi, aki ennyire tetovált, de ha a gyerekemnek éppen ö az, akivel együtt van, az az ö dolga, nekem semmi beleszólásom.

2020. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
8%
14es: Ha a gyerekemnek ilyen srac kene, nem en veszitenem el ot! Hanem o engem!
2020. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
48%
Nehogymar az legyen előítéletes aki szerint ez nem elfogadható. Van egy szint azert, pedig nekem semmi baj a tetkosokkal, de ha valaki ennyire el akarja fedni magat annak tuti van problémája. Ez nem önkifejezés. De a lany felnőtt jogilag azt csinál amit akar.
2020. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!