Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Mennyire volt jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

A lányom jelenleg 20 éves. Egy ideje van barátja de sose mutatott be és képet se mutatott róla. Mondta hogy be szeretné mutatni és én mondtam hogy oké úgy is kiváncsi vagyok rá. Meg lett beszélve hogy mikor jön. A barátja busszal jött és a lányom kiment elé a buszhoz. Mielött elindult mondta hogy ne lepődjek meg mert van pár tetoválása. Én úgy voltam vele hogy semmi baj ez nem nagy dolog. Amikor hazaértek elég nagyot néztem. A srác kb úgy néz ki mint Oliver Sykes de nem viccelek tényleg úgy néz ki. Nem sokat beszéltünk de az alapján kedvesnek és rendesnek tűnik. Utólag mondtam a lányomnak hogy nem így képzeltem és nem ennyi tekóval. Meg azt is mondam hogy a srác csak 25 éves és ennyi tekója van már és hogy nem-e fogja megbánni. A lányom megsertődöt és szerinte nem kéne kiakadnom mert ő mondta hogy van tetkója. A kiakadás nem a legjobb szó erre mert nem akadtam ki csak nagyon meglepett és szerintem nem ez a legjobb önkifejezési módszer.

(Ha nem tudod ki az az Oliver Sykes keress rá)


2020. okt. 25. 08:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem normális szülő nem örül ilyen kinézetű udvarlónak.
2020. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
26%
Én elküldeném a francba. Akinek ennyi tetkója van nem normális
2020. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen előítéletes embereket😊szánalom:)Ezért ilyen undormány a világ,mert ilyenek laknak mind ti...minden csak a kinézet,meg nem ismerni valakit csupán a külseje miatt és már itélkezni.Minden legyen szép meg tökéltes látszatra,a belső mind1 hogy otromba😆🤭Látszatt emberek vagytok:)
2020. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
64%

21!


Hát engem kvara nem érdekel a gyerekem partnerének kinézete azon túl, hogy ápolt legyen.

2020. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%
#23-as. Szerintem azért undormány a világ, mert mindent szabad, már annak is tapsikolni kell, ha valaki buzі, ezért aztán mindenféle torz elme önkifejezésre jut.
2020. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
67%

Ugyanazt vallom én is, mint a 23-as. Egy darab tetoválásom nincs, de mindegyik exemnek volt, sőt a legutóbbi barátomnak a felsőtestén egy centi hely sem volt már. A családom pont lesz*rta.

Így tudom az olyan embereket elképzelni, akiknek a külső az első: "jaaaaj dejoo, hogy XY-nal van együtt a lányom. Igaz, hogy terrorizálja, bántja érzelmileg vagy testileg is és kihasználja de legalább nincs kitetoválva, mint az előző kanija, aki igaz, hogy egy végtelen rendes srác volt meg szerették egymást a lányommal de tele volt tetoválva a teste pfeeeeejjjj de ocsmány"

Emberek, ne a külső alapján ítéljetek. Nem szabad!

2020. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
82%

Esküszöm nem értem hogy egy szülőnek mi beleszólása van abba hogy a lánya/fia egy tetovált emberrel jár.. Hát ember, nem neked kell vele szexelned, nem neked kell hogy "gusztusod" legyen hozzá. Te kb csak annyit látsz a tetoválásból amit a ruha mutat.

Soha nem jártam még teljesen kitetovált pasival(csak olyannal akinek egy-kettő volt) de hálát adok az úristennek hogy anyám nem olyan felszínes hogy emiatt ki akarna tagadni a családból. Pedig nem is a putris fajta családból származom, hanem egy értelmiségiből...

2020. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a kérdező a lány, és várja, hogy szidjuk az anyját. Hát istenem, meglepődött, majd megszokja. Kár ezen pörögni. Egy idősebb vagy középkorú embert meglephet a sok tetoválás, de ha más okokból nem ellenséges a fiúval, akkor majd hozzászokik.
2020. okt. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nagy bajom van azzal hogy hogy néz ki hanem azt hogy a lányom szólhatott volna vagy megmutathatta volna hogy kit hoz haza.
2020. okt. 25. 11:29
 30/37 anonim ***** válasza:
52%
De miért nem mindegy neked,ha a lányod boldog vele?Neked nem ennek kéne örülnöd?
2020. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!