Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elfogadni nőként a...

Hogy lehet elfogadni nőként a párod gyermekeit? Nekem miért ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés

Már azon gondolkodom, hogy felkeresek egy pszichológust..3 éve vagyunk együtt a férjemmel, a kezdetektől fogva tudtam, hogy van 2 lánya, akik heti 2 nap jönnek hozzánk láthatásra.

A kapcsolat első 1 évében még csak a tökéletes apát láttam Benne, és nem zavart, hogy vannak gyerekei. Aztán úgy egy éve teljesen megváltozott bennem valami, kezdtem azzal, hogy mindig akadt valami "dolgom épp" amikor láthatásra jöttek, leléptem ottohonról, volt, hogy éjszakára sem mentem haza. Közben tőlünk független okok miatt elköltöztünk 200km távolságra Tőlük, így 2 hetente hétvégére szűkült a láthatás, amibe mindenki beleegyezett. De így így egyre rosszabbodott a helyzet. . Jelenleg ott tartok, hogy hisztirohamot kapok amikor jön a hétvége, és napokig haragból nem beszélek a férjemmel, mert ő utazik le a másik városba, így engem otthagy egyedül 2 napra. Semmi esetre sem kérem, hogy ne látogassa őket, nem akarom "eltiltani"őket egymástól, tudom, ha választásra kényszeríteném egyértelműen a gyerekeit választaná, és ezt én is így tartanám helyesnek. Csak borzasztóan önző vagyok, csak magamnak akarom őt, és nagyon fáj, amikor elmegy hozzájuk, éli a családi életét a nagyszülőknél, én pedig egyedül vagyok abban az időben. Azt érzem, hogy a régi családi élete mindig ott van, aminek én sosem leszek a része, és ezért tudat alatt büntetem azzal, hogy bunkó vagyok vele napokig a láthatás előtt és után.

(a lányai 6 és 9 évesek, nagyon a kiskamasz korban, állandó pörgés, sírás, hiszti) - nem könnyítik meg nekem ők sem.

Nagyon szeretem, mint férfit, és ő is engem, ezért nem akarom hogy odáig fajuljon a dolog, hogy megutáljon a folytonos ellenségeskedésért a gyerekei iránt. Nem értem én sem, hogy mi változott meg bennem az idő során, ezért gondolkodtam el rajta, hogy pszichológushoz fordulok. Vajon fog tudni segíteni feloldani ezt a belső feszültséget bennem?

Aki hasonló helyzetben van, hogy éli ezt meg?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. nov. 16. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
69%
70-es, ezért jó a megosztott felügyelet. Csak az meg akkor működik, ha egy városban laknának (a suli/ovi miatt).
2020. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
0%
A megosztott felügyelet a létező legrosszabb a gyereknek mondjuk. Soha sehol nincs otthon igazán. Nem is szokták javasolni, csak ha a szülők kifejezett kérése/megállapodása.
2020. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
78%
Jó, nyilván a gyereknek az lenne jó, ha a szülei együtt lennének, de ez nyilván ilyen esetekben nem opció
2020. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
62%

61-es:

"Még a korosztályom szikkadt női is széttárt nemi szerveket küldenek üzenetben a gyerekes, sőt családos pasiknak, akik tele szájjal röhögve mutogatják a haveroknak.

Én annál királynőbb típus vagyok, hogy kelljen egy ilyen hendikepes pali a puttonyával.

Nekem a saját gyerekeimen kívül minden gyerek idegen. Nem is értem, hogy mi közöm lenne a dugópartnerem leszármazottjához."


Tehát a "királynő" az, akinek:

- a női ismerősei p*naképeket küldözgetnek családos férfiaknak,

- a férfiismerősei röhögve mutogatják egymásnak a kapott intim képeket,

- dugópartnernek nevezi a párját...

Ha ez a királynői viselkedés, akkor nagyon örülök annak, hogy én egyszerű paraszt vagyok :D

2020. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
21%

Jaj 74-es nem bírsz magaddal mi?

Ezek a szukák nem a barátnőim, én nem is ismerem egyiket sem. Sőt nincs is barátnőm akkora királynő vagyok.

Ezek a férfiak a baráti körünkben vannak és nem őket minősíti, ha mutogatják, hanem a szakadt, ócska nőket. De gondolod ezeket a képeket tényleg nézegeti, elemzi bárki is?

Nekem férjem van, a dugópartner az akinek a volt nőjétől származó gyerekei, fontosabbak a jelenlegi nőjénél. Ergo: csak üríteni kellenek.

Mit forgatod ki a szavaimat te szerencsétlen. Neked is csak más levetett kapcája jutott? :D

Nem kell válaszolni!

2020. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
64%
75ös amúgy nekem tetszik amikor valaki ilyen magabisztos, de az ittenieknél ez tuti ki fogja verni a biztosítékot😆 Itt mindenki a földre szállt Teréz Anya, az elvált szülők gyermekeinek oltalmazója
2020. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
43%

76 köszi! Én is nagyon meg vagyok elégedve magammal. ;)

Amúgy nekem is a határozott, józan, a világot reálisan szemlélő gondolkodás szimpatikus.

Ez a szentasszony, világbéke szemlélet nem az én világom.

Biztos ezért nincs barátnőm sem. :(

2020. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
70%
Valamiért nekem nagyon visszatetsző ez ahogy mindenki itt előadja a szentet. Aztán az életben meg ki tudja milyenek...
2020. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az a visszatetsző mikor valaki ennyire alacsony intelligenciaszinttel gyereket nevel, mint a "királynő" 🤮
2020. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
56%
79 ki mondta hogy ő gyereket nevel? Megint egy mintaanya...
2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!