Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet elfogadni nőként a...

Hogy lehet elfogadni nőként a párod gyermekeit? Nekem miért ilyen nehéz ez?

Figyelt kérdés

Már azon gondolkodom, hogy felkeresek egy pszichológust..3 éve vagyunk együtt a férjemmel, a kezdetektől fogva tudtam, hogy van 2 lánya, akik heti 2 nap jönnek hozzánk láthatásra.

A kapcsolat első 1 évében még csak a tökéletes apát láttam Benne, és nem zavart, hogy vannak gyerekei. Aztán úgy egy éve teljesen megváltozott bennem valami, kezdtem azzal, hogy mindig akadt valami "dolgom épp" amikor láthatásra jöttek, leléptem ottohonról, volt, hogy éjszakára sem mentem haza. Közben tőlünk független okok miatt elköltöztünk 200km távolságra Tőlük, így 2 hetente hétvégére szűkült a láthatás, amibe mindenki beleegyezett. De így így egyre rosszabbodott a helyzet. . Jelenleg ott tartok, hogy hisztirohamot kapok amikor jön a hétvége, és napokig haragból nem beszélek a férjemmel, mert ő utazik le a másik városba, így engem otthagy egyedül 2 napra. Semmi esetre sem kérem, hogy ne látogassa őket, nem akarom "eltiltani"őket egymástól, tudom, ha választásra kényszeríteném egyértelműen a gyerekeit választaná, és ezt én is így tartanám helyesnek. Csak borzasztóan önző vagyok, csak magamnak akarom őt, és nagyon fáj, amikor elmegy hozzájuk, éli a családi életét a nagyszülőknél, én pedig egyedül vagyok abban az időben. Azt érzem, hogy a régi családi élete mindig ott van, aminek én sosem leszek a része, és ezért tudat alatt büntetem azzal, hogy bunkó vagyok vele napokig a láthatás előtt és után.

(a lányai 6 és 9 évesek, nagyon a kiskamasz korban, állandó pörgés, sírás, hiszti) - nem könnyítik meg nekem ők sem.

Nagyon szeretem, mint férfit, és ő is engem, ezért nem akarom hogy odáig fajuljon a dolog, hogy megutáljon a folytonos ellenségeskedésért a gyerekei iránt. Nem értem én sem, hogy mi változott meg bennem az idő során, ezért gondolkodtam el rajta, hogy pszichológushoz fordulok. Vajon fog tudni segíteni feloldani ezt a belső feszültséget bennem?

Aki hasonló helyzetben van, hogy éli ezt meg?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2020. nov. 16. 12:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
55%

80, ki mondta? Hát ő maga 😂 Olvasd vissza.

Mondjuk valóban, most hogy mondod, szerintem sem neveli őket, csak nőnek maguktól mint a gomba. Meg a tévé neveli őket.

2020. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
41%

A királynő IQ-ja 134. A gyerekei országos szinten is a top elit gimikbe járnak, a legnehezebb tagozatokra. Természetesen a TV és a számítógépes játékok segítségével írtak jó felvételit és teljesítenek kiválóan. De itt nem én tettem fel kérdést agyasok!

Lehet engem ócsárolni, meg hergelni magatokat ellenem, ahelyett, hogy magatokba néznétek a vesztes palitokkal, de nekem ez a véleményem, ha egy nőben nincs tartás.

Nyers vagyok, ezért nem szeretnek az emberek.

Mert milyen már megmondani egyértelmű kérdésre nyílvánvalót. Áááá, azt nem. Meg hú, meg nahát, hogy lehet ilyet mondani? Kenegessük csak a kakit, csomagoljuk díszdobozba és ajándék lesz. Hát nem!

A kérdező is vagy lelép vagy tönkremegy.

A fikázók meg mehetnek terelgetni, a csodapasijuk előző nőjétől származó gyerekeit.

Lúzerek...

2020. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
59%

82-es

Gratulálok jó olvasni hogy léteznek értelmes nők.

2020. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
43%

Nem azért nem szeretnek mert nyers vagy, hanem azért, mert ostoba és bunkó vagy 🤷‍♀️

De persze jogodban áll badarságokkal nyugtatni magad.

2020. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj. Nem kell engem szeretni random lúzereknek. Nekem jó így, hiszen én sem bírom a sok buta, korlátolt bunkót.

A nők meg különösen álnok kígyók.

Amúgy meg miért nem a kérdező problémáját elemzitek?

Én már megtettem, a nektek írt reagálasokban. Is.

Hmmm?

2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem azért, mert te reagálsz, a kérdező meg kb le se szrja amiket ide írunk
2020. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Olvasom a válaszokat folyamatosan, de az itt kibontakozott vitatkozásba én nem mennék bele :)

Köszönöm a kommenteket, sokat segített látni mások nézőpontjából is a helyzetet.

Egyébként ez az oldal és más blogok olvasgatása után nagyon sok mindenre választ kaptam, hogy mi mért alakult ki bennem! Rengeteg kis apró kellemetlen helyzet forrására rájöttem :) máris könnyebb, már csak a felismeréstől is.

2020. nov. 19. 09:32
 88/88 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező!

A legfontosabb, ne legyél lúzer!

A királyő... :D

2020. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!