Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha babaként betettek a kórházb...

Ha babaként betettek a kórházba, az inkubátorba (lemondtak rólam a vér szerinti szülők), és ugye utána örökbe fogadtak, akkor hogyan tudnám kideríteni, hogy kik a vér szerinti ,,őseim”?

Figyelt kérdés

Ennek már 16 éve. Pár órás voltam, amikor megkaptak a szüleim. Hogyan tudnám kideríteni a vér szerinti szüleim kilétét? Ha jól hallottam DNS alapján rákeresnek, hogy kikkel egyezik vagy hasonló és akkor valahogy meg lehet találni őket? Valaki hasonló cipőben nem járt? Tippek? Tanácsok?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#baba #örökbefogadás #szülőkeresés
2020. nov. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 Nagy László Miklós válasza:
40%
Gondold át : nem az a szülő, aki képes megcsinálni egy gyereket, és aki ki.. ja a világba, hanem az, aki felneveli (bárhogyan is), és képességeihez mérten vigyáz rá. És mielőtt bárki szememre vetné ezt: engem is intézetből vettek ki, úgyhogy pontosan tudom mit írok. Soha nem érdekelne az aki engem kidobott. Lehet itt okoskodni, hogy biztos a körülmények, lehet magyarázni a dolgokat, de egy biztos, ha nekem van egy gyerekem, azt soha nem dobom el magamtól. Nincs az az Isten a földön és égen. Nincs az a körülmény. És ezt felnőttként írom, úgy hogy lassan 50 éves vagyok. Mindig van megoldás, persze ehhez akarni is kell .
2020. nov. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
1%
Fiú vagy vagy lány? Én lehet tudom ki szült.
2020. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
93%
A pár órás dolgon nekem is megakadt a szemem mert olyanról még nem hallottam ,max olyat hogy nevelöszülökhöz kerülhetél de az sem pár óráson mert az újszülöttekett pár napig mindenképp a kórházba tartják kb 2-3 napig ,de rólad lemondtak így biztos tovább tartottak bent kórházban .
2020. nov. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
93%
Max ő tudna megtalálni téged.
2020. nov. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
10%
30 éve,hol volt inkubátor, a kórház ajtajában?
2020. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
90%

Súgom halkan, hogy az örökbefogadás nem úgy működik, hogy egy babát beraknak az inkubátorba és ha jelez akkor már rohannak is vele a befogadó szülőkhöz hogy tessék itt van. Ezt valami mesefilmben láthattad!?

Hiába pontoz le a sok ostoba tizenéves akinek fogalma sincs hogy működik a világ akkor is így van.

2020. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
95%
Pont hogyy az inkubátoros lemondásnak az a lényege,hogy a szülő személye ne derüljön ki. Szóval sehogy.
2020. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol olvastátok azt, hogy kikérdezném a véleményeteket arról, hogy szerintetek helyes lenne-e megkeresni vagy sem. Aki ezzel kapcsolatban ír, az ne is fáradjon! Nem érdekel ezzel kapcs. senki véleménye!


Az érdemleges válaszokat pedig továbbra is köszönöm!

2020. nov. 18. 09:41
 19/82 A kérdező kommentje:
Aki írta, hogy ,,lehet tudom ki szült", írjon kérem privátot, mert engem nem enged írni. Lány vagyok!
2020. nov. 18. 09:47
 20/82 A kérdező kommentje:
Ok, akkor pár napos. Megragadtátok a lényeget! :D
2020. nov. 18. 09:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!