Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha babaként betettek a kórházb...

Ha babaként betettek a kórházba, az inkubátorba (lemondtak rólam a vér szerinti szülők), és ugye utána örökbe fogadtak, akkor hogyan tudnám kideríteni, hogy kik a vér szerinti ,,őseim”?

Figyelt kérdés

Ennek már 16 éve. Pár órás voltam, amikor megkaptak a szüleim. Hogyan tudnám kideríteni a vér szerinti szüleim kilétét? Ha jól hallottam DNS alapján rákeresnek, hogy kikkel egyezik vagy hasonló és akkor valahogy meg lehet találni őket? Valaki hasonló cipőben nem járt? Tippek? Tanácsok?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#baba #örökbefogadás #szülőkeresés
2020. nov. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező egy cikk még 2002 böl a babamentö inkubátorokrol,és miért nem lehet megtalálni megkeresni ki hozott világra.
2020. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
10%
37es, nem trollkodtam. Sosem tennék ilyet, lehet tényleg tudom.
2020. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
84%

[link]


És link cikk kérdező olvasd el miért nem lehet a szülök nőt megtalálni.

2020. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
100%
42, akkor miért nem írsz neki? hagyod, hogy itt vergődjön..?
2020. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
91%
44 írtam már neki azóta. csak eddig dolgoztam nem értem rá gyakorit nézni.
2020. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
60%
Te írtál rám te istenbarma. 😂 Fogd már fel hogy nincs olyan DNS teszt amiből kiderül kik a szüleid. Bemásoljam miket irogattál? 😂 A facért nem vagy már tiltva innen te elmebeteg.
2020. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
18%

48as attol meg hogy nincs dns tesztes mod arra hogy kideruljon ki szulte, mas modon meg kideritheti. Nyilvan minimális az esely ra de ha valaki ismer valakit aki 2004korul orokbeadott egy babat az egy halvany remenysugar lehet.


Egyaltalan nem igaz hogy pl a legalja nep az aki odaviszi inkubatorba. Szerintem aki kepes inkubatorba tenni egy gyereket az annyira ostoba nem lehet. Siman lehet hogy egy ketsegbeesett tinirol van szó, aki mondjuk molettebb volt es eszre sem vette hogy a terhes, vagy a szulei annyira sem foglalkoztal vele hogy ok eszrevegyek a lany meg titkolta. Eleve csak a nagyvarosok korhazainal van inkubator igy jo esellyel nem egy putriban szuletett a kerdezo es vittek el kocsival az elso inkubatorig..

2020. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:

Állandóan ezt a DNS cuccot hajtogatod, pedig már senki nem beszél róla.. Mint valami hülyegyerek..komolyan


A DNS csak egy ötlet volt. Nem mondtam, hogy mindenképpen azzal akarom megtalálni. És előtted már írták, okoska.. De nyugodtan fogalmazd meg egy századik féle formában is, hogy idióta vagyok és a DNS-es verzió nem működik.. Tiszta költő vagy, de tényleg! :))

2020. nov. 18. 17:02
 49/82 A kérdező kommentje:
És igen, szerintem se egy primitív embert keresek. Szerintem felelősségteljes döntést hozott és jó indulatú is volt, mert tudta, hogy nem tud majd eltartani és, hogy sok meddő pár/ örökbe fogadásra jelentkező van. És ahelyett, hogy elvetetett volna vagy kínlódott volna velem, inkább esélyt adott egy boldog életre. Szerintem ennél jobb döntést nem is hozhatott volna! Mert szerető családban élek, támogatnak mindenben, sikeres vagyok, vannak kedves emberek körülöttem (bocsi, Nyuszi, de te nem vagy közöttük) és semmiben sem szenvedek hiányt. Szerintem igenis intelligens nőről van szó: vagy túl fiatal volt, vagy nagyon rossz az anyagi helyzete, de az szinte biztos, hogy nem egy Nyuszikához hasonló barom tuskóról lenne szó..
2020. nov. 18. 17:22
 50/82 anonim ***** válasza:
87%
Vagy lehetett egy prosti is, és a sticije vitte oda a gyereket, hogy tovább tudja futtatni a csajt. Így gond nélkül megszabadult tőle. Bármi lehet, sosem fog kiderülni.
2020. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!