Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha babaként betettek a kórházb...

Ha babaként betettek a kórházba, az inkubátorba (lemondtak rólam a vér szerinti szülők), és ugye utána örökbe fogadtak, akkor hogyan tudnám kideríteni, hogy kik a vér szerinti ,,őseim”?

Figyelt kérdés

Ennek már 16 éve. Pár órás voltam, amikor megkaptak a szüleim. Hogyan tudnám kideríteni a vér szerinti szüleim kilétét? Ha jól hallottam DNS alapján rákeresnek, hogy kikkel egyezik vagy hasonló és akkor valahogy meg lehet találni őket? Valaki hasonló cipőben nem járt? Tippek? Tanácsok?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#baba #örökbefogadás #szülőkeresés
2020. nov. 17. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
61%
amúgy eskü nem értem, mi nem jön át abból, hogy nem fogod megtudni, mert az inkubátor abszolút anonim, és nincs róla semmi adat mikor ki járt ott? btw ha az én gyerekem lennél én másodjára is kiraknálak, hátha valaki elvisz és megszabadít tőled, ilyen sötétnek lenni 16 évesen...
2020. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:
Szerintem te sötétebb vagy, mert még most sem fogod fel, hogy nem érdekel a véleményed... :))
2020. nov. 18. 19:34
 53/82 A kérdező kommentje:
Úristen, a GYK összeszedi egy csokorba a magyar emberek legalját. Tisztelet a kivételnek! De ennyi értetlen, rosszindulatú embert még életemben nem láttam! :D
2020. nov. 18. 19:36
 54/82 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, te jársz a helyes úton, a többi meg mind szembe az autópályán.
2020. nov. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
68%

Aki azt irta, hogy tudja ki szult, nyilvan nem komolyan irta.

Facebookon ha megfogalmazod jol a torteneted, nyilvanosra allitod, es megkered az embereket, hogy osszak meg, igazabol siman van esely ra, hogy elolvassa anyukad is. Nem egyszer talaltak egymasra emberek ugye facebookon mar. Talan ha direkt neki cimzed a posztot,

‘Kedves anya stb’ megnagyobb esely van ra, hogy irni is fog neked szerintem, ha esetleg elert hozza a kiirasod

2020. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
87%
Ha a fészen megosztod, ötvenesével fognak jelentkezni az unokázós-tolvaj tarhálók, hogy édesegy magzatom, hát megvagy, eeraboltak töllem, aggyál pénzt, mert kilakoltatnak a 10 tesvéreddel együtt.
2020. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
29%

Azt olyan sokan írjátok neki, hogy nem jó ötlet keresni. Az eszetekbe sem jut, hogy talán nyomós oka van rá? Akár örökletes betegségek, akár donáció miatt.


Rohadtul nem biztos, hogy mindössze a kíváncsiság vezeti, de ha így is van, az is teljesen természetes dolog.


Én a kórházban érdeklődnék, ez nem mindennapos dolog, simán lehet, hogy valaki látta, vagy felismerte a biológiai anyukádat, esetleg ismert hasonló kaliberű várandós nőt.

2020. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:

Nyilvan nem kell megosztani minden reszletet, amikre majd ra lehet kerdezni, ha valaki valoban jelentkezne, hogy o az anyuka.

Pl megosztja, hogy mikor szuletett a kerdezo, mikor raktak inkubatorba de azt nem, hogy melyik varosban volt az inkubator. Vagy forditva. Leirja, hogy melyik varosban, de azt nem, hogy melyik honapban

2020. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
81%

Semmit nem ér Facebook mert az inkubátorba berakvs csak egy névtelen újszülött volt a nevét kórházi dolgozók adták gondolom vezeték neve max akik örökbe fogadták azoké.

Ez a fajta örökbefogadás teljesen titkos és kiderithetetlen,lévén egy név nélküli pár órás csecsemöt raktak inkubátorba.

2020. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
25%

Miert ne erne? Miert ne erhetne el a piszt az anyukajahoz?

Csak emlekszik meg, hogy inkubatorba tett egy babat🙄

2020. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!