Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 25...

Mit szólnál ahhoz, ha a 25 éves lányod elmondaná neked, hogy egyszer pár éve terhes volt, de nem akarta megtartani és elment abortuszra?

Figyelt kérdés
Zavarna téged, ha akkoriban nem mondta el?

2020. dec. 14. 12:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/129 anonim ***** válasza:
90%
Na 8as làtszik hogy azt se tudod miről beszèlsz
2020. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/129 anonim ***** válasza:
5%
Mi értelme elmondani, ha akkor nem szólt róla? Min változtat? Ha az én lányom lenne, tuti nem bíznék többé benne.
2020. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/129 anonim ***** válasza:
4%
Megszakítanám vele a kapcsolatot. Vsz. végleg.
2020. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/129 anonim ***** válasza:
88%

Anyám lenne az utolsó, akivel erről csevegni akarnék.

De mással sem.

2020. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/129 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú lennék hogy nem szólt akkor, mert mellette lettem volna és végig támogattam volna hogy ne egyedül cipelje a terhét. Ő így döntött, szóval elfogadnám.
2020. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/129 anonim ***** válasza:
84%
Elgondolkodnék, hogy nem csesztem-e el valamit, amiért ilyen komoly dolgot nem oszt meg velem. Talán túl szigorú voltam? Talán mindig tiltással neveltem, ezért megtanult eltitkolni mindent?
2020. dec. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/129 anonim ***** válasza:
88%

8-as:

Ha az ő értékrendjébe az abortusz nem gyilkosság, akkor feleslegesen vádolnád emberöléssel. Másfelől lehet nem adottak neki a körülmények ahhoz, hogy felnevelje.


10-es:

És egész életébe aggódjon, hogy vajon hol és kinél lehet a gyereke? A 9 hónap terhességnél ki segít neki, ha adott esetben alkalmi kapcsolatból van a gyerek? A teste megváltozott volna, amit a mai fiatalok nagyon nehezen kezelnek, lehet kamaszos testképzavar lépne fel nála a sok változástól, és még ezek után kényszerítenéd, hogy szülje meg és adja csak úgy tovább?


12-es:

Ő megbízott benned annyira, hogy ilyen intim dolgot elárult. Szép anya lehetsz, hogy nem értékeled ezt a gesztust és többé nem támogatnd.


13-as:

Ezaz! Így kell csinálni! Szakítsd meg a kapcsolatot a saját gyerekeddel egyetlen tette miatt, ami NEM változtatta meg az életeteket, mert nyilván gondtalanok voltak az előző évek, ami a titoktartásnak köszönhető. Csak így tovább... remélem van pótkölyköd aki ápol majd ha a melled a földet veri.

2020. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/129 anonim ***** válasza:
87%

16-os:

Szerintem ez nem bizalmi kérdés. Csak csupán annyira belsőséges információ, amit nem kell családon belül megosztani senkivel.

2020. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/129 anonim ***** válasza:
95%
Elmondanám neki, hogy máskor nyugodtan elmondhatja (bármilyen más helyzetet is), és segítettem volna, ahogy tudom, nem kellett volna ezt titokban, egyedül végigcsinálnia.
2020. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/129 anonim ***** válasza:
92%

ma 13:33


Szerintem ne válaszolgass neki, ez ugyanaz a nőgyűlölő gyökér, aki minden nőkről szóló kérdés alá odabüfög valamit. Ugyanattól vannak ezek a hozzászólások.

2020. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!