Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyanok, akik nem...

Vannak itt olyanok, akik nem mondták meg a szüleiknek, hogy mennyit keresnek? Nem reagáltak rosszul erre a szülők?

Figyelt kérdés

Mivel az én anyukám rendkívül anyagias és nagyon szeret a zsebemben turkálni, úgy döntöttem, nem mondom meg neki, mennyit keresek. Most váltok munkát és tudja, hogy interjúzom. Nyilván meg fogja kérdezni, hogy mennyit ajánlottak, de nem szeretném elmondani neki(k).

Ismervén őt, tartok tőle, hogy megsértődik. Nektek elfogadták ezt a döntést a szüleitek, vagy volt belőle esetleg konfliktus?



2021. jan. 13. 15:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
26%
Én 40 ezret letagadok, és mind piára költöm. Tehát kb napi 1300 ami 4 feles ára.
2021. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
31-es :D :D
2021. jan. 28. 21:48
 33/35 anonim ***** válasza:

Négy gyerekem van, abból kettő tanul. Háromnak van rendszeres vagy kb rendszeres (vendéglátás) jövedelme, a legkisebbnek meg alkalmi diákmunka.

Ketten elmondhák, nagY büszkén egy nemigen

Az én helyzetemet még kb ismerik, nem tabu, sőt, ha éppen szarban vagyok akkor főleg tudják, hogy most nem nagyon számíthatnak rám.


Fertelem ez a kérdezősködés.

Hogy a farkad mekkora nőtt végül, azt nem kérdezi?


Ha élnének a szüleim, valszeg kéne őket támogatni, mert a világ bukdácsolt felettünk, nem ők.

De én nem fogok soha a gyerekeim pénzére kalkulálni.

2021. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Savlekotő ***** válasza:

És ha megkérdezték, hogy mégis miért titkolod előlük, mint mondtatok?

Mond neki h azért anyu mert anyagias vagy.. Soha többé fogadjunk nem néz otp nek.. Miért nehéz őszintének lenni,sok macerát megúsznátok?

2021. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha oszinte vagy egy anyagias szulo nem azt mondja hogy oke orulok hogy ennyit keresel, hanem minden fillert szamon ker, elvarja hogy minden hónapban vegyel neki valamit sorolhatnam. Egy nornalis családban ez nem problema de ott se kötelező, de ilyen szülővel megtartanam magamnak es kesz.
2021. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!