Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teper a lányom ennyire?

Miért teper a lányom ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, de se vele, se az anyjával nem tartom a kapcsolatot. 6 éve megházasodtam, boldogok vagyunk. Fél éve született a kisfiam a feleségemtől. A lányom már két éve felkeresett, de most mióta megszületett a fiam folyamatosan üzenetekkel bombáz hogy meg szeretné ismerni a családomat, meg a “féltestvérét”, de én nem szeretném behozni ebbe a jól működő családba. Nem értem miért teper ennyire, van egy édesanyja, szóval nem árva...

2021. jan. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert szeretne igazi családot.. Semmi rossz nincs abba, hogy meg szeretné ismerni a féltestvérét. Mások esedeznének azért, hogy az otthagyott lányuk újra szóba álljon velük.
2021. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
83%
Gerinctelen féreg.
2021. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, csak egy unatkozó troll vagy, egy igazi szülő nem lehet ennyire szívtelen a saját lányával.
2021. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
95%

Fáj neki, hogy édesapja nem kíváncsi rá. Szegény, átt tudom érezni helyzetét, rettenetes lehet egy ilyen.

Ő is a lányod. A volt feleségeddel gondolom kapcsolatot megszakítottad, azért mert tőle van, azért nem vagy kíváncsi rá?

2021. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Nem voltunk házasok, csak futókapcsolat volt fiatalon.
2021. jan. 31. 09:46
 6/77 anonim ***** válasza:
90%

A LÁNYOD!!! Még jó, hogy szeretne veled lenni! Szeretne egy apukát!!! (És mellesleg nem szeretne apakomplexust)

Egy apára vágyik, pontosabban az Ő apukáját! Ez nem egyértelmű?

A lányod! Nem akarod te is megismerni? Félig belőled van.

Nem szeretnéd a lányod? A TE lányod?

2021. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
94%

Neked meg van egy lányod, akit megcsináltál, és felelősséggel tartozol érte.

Apa nélkül felnőtt nőként mondom, enyhén szólva is pocsék volt egy szülővel felnőni, és nézni, ahogy más embereknek ott van az apukájuk, nekem meg sehol sincs.

Nem értem azokat, akik gyereket vállalnak, aztán b*sznak foglalkozni velük. Ez szerintem elég gáz, már ne is haragudj, és még ki is írod, hogy ország-világ lássa.

2021. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
96%
Mennyivel jobb hely lenne a világ, ha az ilyen primitív gyökereket kasztrálnák. Mennyivel kevesebb lelkileg megnyomorított ember lenne.
2021. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy teper, szeretne egy normális családot. Átérzem a helyzetét apa nélkül felnőni szívás. Attól még hogy megszeretné ismerni a féltestvérét az nem azt jelenti hogy a ti családotok tagja lenne. Ha nekem lenne féltestvérem én is meg akarnám ismerni. Az írásodból látom még nem igazán realizálod az emberi kapcsolatok valódi értékét. Ha jót akarsz akkor nem lököd el a lányod. Nem tudhatod hogy neked mikor lesz rá szükséged. Ha most ellököd, akkor valószínűleg ha a jövőben keresnéd nem kapnál pozitív választ. Ne felejtsd el ő a lányod, attól hogy még van anyja te is ugyanúgy felelőséggel tartozol érte, mégha már új családod is van. Talán nem attól a nőtől van akit szeretsz de ő belőled is van. Ha az apja nem akarsz lenni, legyél a barátja. Te nem tudhatod hogy ő min megy keresztül.
2021. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
97%
és az ilyen gerinctelen féregnek összejön a futó kapcsolat is, meg a feleség is... meg az egészséges gyerek is..
2021. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!