Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teper a lányom ennyire?

Miért teper a lányom ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, de se vele, se az anyjával nem tartom a kapcsolatot. 6 éve megházasodtam, boldogok vagyunk. Fél éve született a kisfiam a feleségemtől. A lányom már két éve felkeresett, de most mióta megszületett a fiam folyamatosan üzenetekkel bombáz hogy meg szeretné ismerni a családomat, meg a “féltestvérét”, de én nem szeretném behozni ebbe a jól működő családba. Nem értem miért teper ennyire, van egy édesanyja, szóval nem árva...

2021. jan. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
90%
18, szép kis értékrended van, hogy véded. Tuti neked is van elpotyogtatva itt-ott néhány gyerek 🤮
2021. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
96%

20-as:

Arra, hogy az abortusz egy nehéz döntés.

Bár én védekezek mindig, azért ott lóg a levegőbe, hogy ha becsúszna a baba, akkor csak abortusz lenne mint lehetőség - anyagilag nem állok jól, a párom sem szeretne még gyereket, stb. Ettől még tudom magamról, hogy nehéz lenne meghoznom a döntést, és tudom, hogy lelkileg tönkremennék benne.

Bírom, hogy férfiak úgy tudnak dobálózni az abortusz lehetőségével, mintha egy rutin laborvizsgálat lenne...

2021. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
90%
20, az abortusz nem olyan egyszerű, mint hogy húzok gumit vagy nem húzok. Az egy műtét, kockázatokkal és következményekkel.
2021. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
23%

21!


Nő vagyok. Semmi baj nincs az érdemrendemmel. Megértem, hogy van, aki nem akar gyereket. Megértem, hogy van olyan, hogy becsúszik, mert tudom, hogy nincs 100% védelem. Megértem, ha valaki nem akarja a kapcsolatit tartani egy nem tervezett gyerekkel. Ennek köze nincs a felelősségvállaláshoz.

2021. jan. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
92%
Értem én, hogy nem akarta, de azért sikeresen összehozta. Innentől felelőssége van.Nem ártana, ha a pasik minden egyes védekezés nélküli d.gásnál az eszükbe idéznék ezt.Rosszul vagyok a hozzáállásodtól.
2021. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
11%

22!


No vagyok. Ha nem akarok gyereket, akkor nem lesz. Ez nem bonyolult. Azt meg egy szóval nem írtam, hogy konyh döntés. Annyit írtam, hogy a no dönthet, a férfi nem.

2021. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
5%

25!


Kerlekmidezd szó szerint, hol írt a kérdező felelősségvállalásról. Csak és kizárólag a kapcsolattartasrol irt.

2021. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
80%
24, ha nő vagy, akkor no komment...
2021. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
96%
24 de van, mert egy gyerek világra jöttéért mindig két ember felelős, az apja és az anyja. Ha nem akarsz gyereket, védekezz. Ha gyereked született, tökmindegy, mik voltak az előzmények, felelős vagy érte. Nemhiába kell a külön élő szülőnek gyerektartást fizetni.
2021. jan. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
96%
Micsoda egy féreg vagy! Talán jobb is lenne ha nem akarna ennyire téged, szegény kislány.... a másik kölyködet meg dugd a seggedbe.
2021. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!