Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teper a lányom ennyire?

Miért teper a lányom ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, de se vele, se az anyjával nem tartom a kapcsolatot. 6 éve megházasodtam, boldogok vagyunk. Fél éve született a kisfiam a feleségemtől. A lányom már két éve felkeresett, de most mióta megszületett a fiam folyamatosan üzenetekkel bombáz hogy meg szeretné ismerni a családomat, meg a “féltestvérét”, de én nem szeretném behozni ebbe a jól működő családba. Nem értem miért teper ennyire, van egy édesanyja, szóval nem árva...

2021. jan. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
95%
Igen, az valószínű, hogy a feleség nem is tud arról, hogy a férjének van egy lánya. Ha kiderülne, még rájönne, hogy a férje még nagyobb gyökér, mint korábban gondolta.
2021. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
94%
Felcsinálni feltudtad az anyját, de ha nevelni kellene a gyereket, akkor már rossz, mi? Akasztófára kellene téged tenni.
2021. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
83%
41-es vagyok. Szerintem a feleséget is elhagyta anno az apja, azért ilyen alacsony az igény...
2021. jan. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
93%

Rettenetes lehet ilyen titkolózásban, felelősséget nem vállalva, sunnyogva, lányodnak lelki sérülést okozva (az elutasítás azt fog okozni) élni.

Az ilyenek biztosan nem mennek szakemberhez, mert akkor talán rádöbbennének: másoknak mit okoznak és hogy esetleg hosszútávon a felelősség nem vállalása is visszaköszönhet saját életükben.

2021. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
15%
De szépen etetitek a trollt már 6 oldalon keresztül. Nektek sincs jobb dolgokot, ahogy kérdezőnek.
2021. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
16%
55, én már a válaszolókon röhögök. Éppen most törölték a jaj anyám terhes kérdést is, ez is mindjárt megy utána. Döbbenet, mennyire megvezethetőek az emberek.
2021. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
10%
Igen, sokszor a válaszolók szánalmasabbak, mint a nyilvánvalóan kommentvadász provokatív kérdések.
2021. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy megvezethetők az emberek, de kinek a fejéből pattan ki ilyen kérdés egyáltalán, és hogy ilyennel trollkodjon? Mi haszna van ebből? Nekem soha nem jutna eszembe például.
2021. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a lanya anyja tiltotta el a kislanyt az apjatol? Megbeszeltek, hogy tobbet nem lehet koztuk kapcsolat?

Ha nem errol van szo, akkor kerdezo rossz, amit csinalsz.

2021. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
82%
Tuti kamu kérdés.
2021. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!