Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teper a lányom ennyire?

Miért teper a lányom ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, de se vele, se az anyjával nem tartom a kapcsolatot. 6 éve megházasodtam, boldogok vagyunk. Fél éve született a kisfiam a feleségemtől. A lányom már két éve felkeresett, de most mióta megszületett a fiam folyamatosan üzenetekkel bombáz hogy meg szeretné ismerni a családomat, meg a “féltestvérét”, de én nem szeretném behozni ebbe a jól működő családba. Nem értem miért teper ennyire, van egy édesanyja, szóval nem árva...

2021. jan. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból tökmindegy, hogy troll-e a kérdező, hogy ez sok esetben valós szituáció, sok ilyen gyökér férfi van, aki dug egyet, sz.rik a védekezése és aztán nem érdekli a gyereke, az új párja előtt még a létezését is elhallgatja.
2021. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kamu. 40 éves vagyok és apám családja még a létezésemről se tud. Otthon eljátszotta az odaadó apát, engem pedig, anyu halála után letagadott. Annyira hihetően adta elő, hogy 8gazából nem is az ő lánya vagyok, hogy elhittem, csak anyu barátnője elfaxolta nekem az apasági per anyagát. Úgyhogy vannak ilyen szánalmas férgek.
2021. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
98%
Akiknek volt "szerencséjük" apa nélkül felnőni, apa nyílt elutasításában részesülni, ők nem hiszem, hogy kitalációnak vélnék e kérdést...
2021. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
7%
Jól bedőltetek a trollnak.
2021. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
0%
64. jól megmondat nekik
2021. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
8%
Megint mennyien benyelik az ilyen nyilvánvaló kamut is...
2021. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
80%
24es, kívánom hogy sikerüljön kifognod egy ilyen pasit mint a kérdező, aki magadra hagy agyerekkel, és tesz a kicsire magasról. Bár tökéletesen összeillenétek..
2021. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjátok hogy kamu? Van több ilyen féreg is, többek között az a pasi is aki engem megcsinált(direkt nem apát írok).


Most meg már 70 éves, valami lepukkant elfekvőből hívogat, nem érdekli hogy akárhányszor hív kiröhögöm. Megpusztulhatna végre és nyugalmam lenne.(igen többször cseréltem számot de valamelyik rokonom megadja neki az újat)

2021. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
19%

Onnan, hogy csak egy debil tesz fel egy ilyen kérdést. Az meg nem így ír. Vagy egy érzelmi analfabéta, annak meg nem lenne új boldog családja. Szóval csak hergeli itt a népet, mert van közönsége hozzá. Azért elég sok itt az elvált nő, vagy a szar házasságban tengődő, itt olvasgató. Ezek meg ki vannak éleződve az ilyenre.

Szóval jah, ennek a kérdésnek ebben a formában semmi realitása nincs. Még ha az új asszonynak csicskul is be így valaki, hát... Az sem értetlenkedik így.

2021. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
84%
Milyen apa vagy te?
2021. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!