Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért teper a lányom ennyire?

Miért teper a lányom ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy 16 éves lányom, de se vele, se az anyjával nem tartom a kapcsolatot. 6 éve megházasodtam, boldogok vagyunk. Fél éve született a kisfiam a feleségemtől. A lányom már két éve felkeresett, de most mióta megszületett a fiam folyamatosan üzenetekkel bombáz hogy meg szeretné ismerni a családomat, meg a “féltestvérét”, de én nem szeretném behozni ebbe a jól működő családba. Nem értem miért teper ennyire, van egy édesanyja, szóval nem árva...

2021. jan. 31. 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
22%

Feltekeny a lanyod, de nagyon. Sima pszichologia. 14 eves koraig ra se kuksiztal, o meg eleg nagy lett ahhoz, hogy vegre megkeressen. Nem tudom irtad e kesobb, de a kiirasnal meg nem teszel emlitest arrol, hogy az anyja hazasodott-e lett e neki valami potapukafeleseg. Mert ha nem, akkor velhetoen egezs eleteben hianyolta az APAT. Lehet azert 14 evesen keresett csak meg, mert akkor mondta el neki az anyja hogy te vagy az apja??? (Hiszen ha nem tartottad veluk a kapcsolatot, akkor nem tudhatod nem voltal e 14 evig nevtelen szemely az eleteben.) Gondolom most meg hogy megtudta van kozos gyerek, hirtelen meg rosszabb neki, hogy elojon bezzeg engem otthagyott most meg egy masik babaval boldog. Es gyotri a fwltekenyseg a kivancsisag es a megerteni vagyas.


En ertelek, hogs nem szivesen akarid behozni az uj csaladodba. Ha ezt nem tudod vagy szeretned kommunikalni, kkor javaslom a virusra, jarvanyra tekintettel terj ki a talalkozasok elol. Hivatkozz arra majd ha mindenkit beoltanak mar...az meg jo sokara lesz.

2021. febr. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
62 na ez a durva, amit irtal. Reszvetem az apad miatt.
2021. febr. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll a kerdezo, akkot egy jo kis gyomorrakot kivanok neki, amiert ilyen empatikus, nagyszerű apa.
2021. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem voltatok házasok, akkor is az apjának tekint.Jobban tennéd, ha te is a lányodként tekintenél erre a szegény gyerekre. Szeretné, ha ő is egy családhoz tartozhatna, még ha csak így, félig-meddig is. El tudod képzelni, milyen lehet apa nélkül felnőni? Miért nem mondtad a nőnek anno, hogy vetesse el a gyereket,ha ennyire nem akarod? Attól még nem fog felborulni a jól működő családod, hogy a feleséged megtudja, van egy féltestvére az új gyereknek, mert ő féltestvér, hiába tetted idézőjelbe. Ez nagyon nem szép tőled.
2021. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kifejezésről nem hallottál, hogy valaki félárva? A lányod félárva.
2021. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, a feleséged normális nő, és belemegy abba, hogy a lányod időnként nálatok legyen, két-három hetenként egy-egy napot, fél napot. Ha nem megy bele, akkor a nővel is baj van.
2021. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
76, nyilván baj van vele ha hozzáment egy ilyen töketlen antipasihoz.
2021. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!