Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hany evesek voltak a szuleid...

Hany evesek voltak a szuleid mikor világra jöttél? Ez valahogy befolyásolta az eleted?

Figyelt kérdés
Pl. en a sajat baráti tarsasagomban ugy vettem eszre, hogy akit az anyja 20-25 eves korában szülte, az nem nagyon van megnevelve. Otthon is zurok vannak, felelőtlen a szülő stb. Akit meg idősebb korukba vallaltak be a szülők, ott meg sokszor valamelyik mar meghalt érettségi elott, konzervatívak a szülők, szigorúak. Ilyesmire gondolok
2021. febr. 1. 22:44
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
75%

Na 38-as, te itt először is ne akard meghatározni, ki hogy értékelhet. Mit kèpzelsz magadról?

Nem mellesleg már az első mondatodban drámázol, hisztizel. 37 és 39 év az baromira nem “nagyon” késő. De ez már a kommentekből is leeshetett volna, rengetegen írtak 40 feletti kort. Ja és az, hogy még neked áll feljebb, hogy nem írtàl le valamit...tényleg mit képzelsz? Amúgy meg honnan is kéne tudni, figyelembe venni, ha le sem írtad?

2021. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyu 21, apu 23 évesek voltak, mikor születtem, sokat voltam beteg, kb 20 éves koromig folyamatosan volt valami, és gyengébb volt az immunrendszerem. Testvéreim akik 8-10 évvel később születtek, teljesen egészségesek.
2021. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Nekem anya 40 volt, apa 39. Legjobb szulok, nem is volt soha maradi felfogasuk, meg most sem, mindent megertenek, haladnak a korral, en 19 vagyok. Egyedul az nem tetszik, hogy “idossegukbol” adódóan mar nem vevők kozos programokra, rokonokkal valo találkozókra, es nem sok mindent tudunk veluk egyutt csinalni, mert fáradtak.
2021. febr. 2. 13:27
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 34, apám 33 volt, amikor születtem. Itt inkább csak azzal volt a probléma, hogy anyám nárcisztikus, nem kis miska szinten és apám még be is dől a manipulációjának. Ha korábban születek, akkor sem lett volna jobb.
2021. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Anya 23 èves volt , apa 33. Van egy bàtyàm is, ő kèt èvvel idősebb nàlam, èn most vagyok 26. Csodàs gyerek korunk volt. Nem szenvedtünk hiànyt semmiben, de úgy gondolom nem lettünk el kènyesztetve.Sok a korkülönbsèg a szülők között , de ebből problèma soha nem volt. Anya-apa mai napig szeretik egymàst, ès minket is. Anyàval intimebb dolgokról is lehet beszèlni, ő meg úgy is elpletykàlja apànak ,ès segítenek bàrmiben.
2021. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
44 udv a klubban.Remelem mar neked is sikerult nagyon regen kikerulnod a halojukbol.
2021. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 25 volt, apám 27. 1993-ban ez szerintem teljesen átlagos volt.


Jó lett volna, ha én is ilyen korban válok szülővé, de erre nincs sok esély :)

2021. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Anyám 27, apám 32, nagynéném aki a keresztanyám is 24, nagymamám 55, másik nagymamám 60, nagyapám 60, legfiatalabb Nagy-nagynéném 57, dédnagynéném 79. Nem érzem magam ettől sem többnek sem kevesebbnek.
2021. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!