Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kidobhat a lakásból következmé...

Kidobhat a lakásból következmény nélkül?

Figyelt kérdés
Egész életembe vertek a szüleim és a testvéreim. 2 heteket hiányoztam, mert vagy sebes voltam vagy monoklim volt úgy megvertek és ilyenkor nem engedtek el. Az összes osztálytársam utált meg féltek is így velem barátkozni szóval senkim sincs csak egy barátnőm. Sajnos tőle nem tudok segítséget kérni és rokonaim sincsenek már. Szerencsémre apukám 5éve elköltözött, de anyám azóta is bánt. Ma véletlenül abból a kajából ettem amit a palijának csinált és nekem jött, rám próbálta burítani de vissza nyomtam és ráburult. Elkezdett úgy ütni mint még soha már habzott a nyál a szájában ki akart lökni az ajtón de nem tudott befutottam a fürdőbe utánam jött belelökött a kádba és vizet engedett a fejemre majdnem megfulladtam de eltudtam lökni. Azt mondta ha holnapra nem takarodok el a lakásából nagyon rá fogok fázni, mert elvitet a rendőrökkel. Tényleg elvihetnek ? 20 éves lány vagy próbálok munkát találni elköltözni de mindenhol azt mondják nincs még tapasztalatom és a vírus miatt az idősebbeket veszik fel. Nem tudom már mit tehetnék nagyon félek.

2021. febr. 20. 19:22
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
51%
A futás valszeg a férfiaknak 3200 m amúgy, sztem a nőknek a fele lehet... írják másutt, hogy lányoknak sokkal könnyebb. Katonáéknál lehet ingyen tanulni is.
2021. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Az addig jó hogy kihívja a rendőröket, és az anyját megbüntetik, ami jó is, de attól még nem lakhat ott, csak max pár héttel tovább. Így ettől nem lesz munkája és nem lesz hol laknia.
2021. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Megfogom próbálni, ha már ennyien mondják. Sose lenne szívem feljelenteni őt vele ellentétben én nem tudnám őt bántani. Kiskorú testvérem is van és úgy tudom hogy őt elvihetik intézetbe, vagy nem?
2021. febr. 20. 20:07
 24/53 anonim ***** válasza:
87%
Jól járna ha elvinnék intézetbe. Lehet hogy ott is bántanák, de nem azt kéne átélnie hogy az édesanyja, akinek óvnia kéne őt, ő bántja.
2021. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
80%

A rendőrség semmit nem fog tenni.

Kimennek, felveszik a jegyzőkönyvet és megkérdezik h szeretne-e feljelentést tenni. De vagy ott helyben vagy később a rendőrségen le fogják beszélni a feljelentésről. Elmondják neki, hogy nincs sok értelme és nem fog semmi börtönbe kerülni, viszont a kiskorú tesójának lehet h rosszabb lesz.


Sajnos a családon belüli erőszakkal nem igazán foglalkoznak a rendőrségen.

Tapasztalatból mondom, nem fognak tenni semmit.

2021. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

A kistestvéremet egyáltalán nem bántották soha csak engem szóval neki nem szeretnék rosszat.

Most megnyugtattál 25ös

2021. febr. 20. 20:17
 27/53 anonim válasza:
100%
Sajnállak nagyon. Kívánom hogy legyen jobb életed.
2021. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
54%

17.-nek.


A villamos és metro csókos.

2021. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom h mennyire dobhatja ki ha ott él.

Barátaim falujában van egy hapsi akinek az élettársa alkoholista, balhés és nagyon gáz nő.

De mivel oda van bejelentve, nem tudja kirakni a nőt. Amikor elküldte, még a nő hívta a rendőröket, hogy nem engedi be az otthonába.. azok megmondták szerencsétlen embernek, hogy nem zárhatja ki.


Én írtam, hogy a rendőrség nem fog tenni semmit ha feljelented őket, de ha kidobna akkor viszont érdemes hívni őket h elmagyarázzák merre hány méter.

2021. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki maradna együtt egy ilyen idegbeteg állattal! Anyád nem normális, kezeltetni kellene. Menekülj, jó most bármilyen munka, bérelj egy szobát. Vagy rokon, ismerősnél nem tudod meghúzni magad? Drukkolok neked! Átérzem a helyzetedet. :(
2021. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!